file Általános

Verus válaszolt a témára:

...és én is köszönöm... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

pamag válaszolt a témára:

Köszönöm, Balázs!
:lol: :P :twisted: :D :) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára:

pamag, amarandos !
Kijavítottam a hozzászólásaitokat!
Majd készítek egy leírást, hogy hogyan kell képet feltőlteni.

Bocs, hogy nem írok sokat, de dolgozom, és innét bentről inkább csak olvasni tudok, mert valamiért nem nagyon akar elmenni a hozzászólásom. Csak úgy megy el, ha sokszor kattintok az elküldre, de akkor is a végén kidob. :cry: :( :cry:

Én is mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket, sok sonkát, és a hölgyeknek sok-sok locsolót kívánok! :D

noriga válaszolt a témára:

Szia Eszt!
Nagyon tetszik a kis képed!
Képzeld a gyerekeim mindig kinevetnek érte, de nekem a delfin a kedvenc állatom.

pamag írta: Hát bocsánat.... ez kép akart lenni! :cry:

Pamag, Cserpak ! részemről köszi:-)
Látom a kép beillesztést nem csak nekem kellene megtanulnom, hehe..:-P :-P

Hát bocsánat.... ez kép akart lenni! :cry:

Javítottam. balazsh

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
:lol:

http://www.wunderground.com/wximage/viewsingleimage.html?mode=singleimage&handle=twinietwo06&number=481&album_id=189&thumbstart=0&gallery=#slideanchor

cserpak válaszolt a témára:

Sziasztok!

Mindenkinek Boldog és Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok.

Sziasztok, a Cserpák

...csak még egy, és eltűnök, mert velem van már megint tele a fórum:
A helyesírási hibák félreütések -dupla mássalhangzók- hű de ciki, pedig 2x ütöttem le, de csak 1 lett belőle...!!!

..nyaa akkor pápá.... :lol: :lol:

...hát a lényeget látjátok, és még le is buktam, honnan lopikáztam... :oops:

Sziasztok! Csatlakozom Norigához: Mindannyiótoknak nagyon boldog húsvétot kívánok.
Lasan kezd kialakulni itt egy kis család!

Pamag: Teljesen igazad van, hagyjuk őket! Mi itt -egymásnak köszönhetően -minden információt megkapunk.

Na, de akor még egyszer: Az egész kedves Thassos-családnak :-)
nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok !

www.sarti-info.cjb.hu/fotogaleria/smileyk/husvet.gif - www.sarti-info.cjb.hu/fotogaleri ... husvet.gif ( hű most ez e szmájli nemtom sikerül-e...?! :roll: ...bocsi, ha nem!)

Ez lett volna:

balazsh

Szia Pamag!
Köszönöm válaszod, természetesen én értem!

Kedves Mindenki!

Szerettek kívánok Mindnyájatoknak Boldog Húsvéti Ünnepet!
Aki szereti, annak pedig sok locsolót. :wink:

Na, ezt nem sikerült válaszként megjeleníteni - Noriga szövege nem jelent meg keretben. De azért tudjátok, mire válaszoltam...
:cry:

Javítottam. balazsh

Nekünk az idei, a második Görög utunk lesz. Eddig bizony más volt a fontosabb, s beértük kisebb kirándulásokkal itthon, és végtelen örömmel tölt el, hogy idén újra megtörténik a csoda.
Természetesen főzni is fogunk, ezért megragadom az alkalmat és megkérdezem S.Potamiaban merre lehet friss halat kapni. Ha jól emlékszem említetted, Ti is vettetek.

Mi fent vettük Potamiában, szerintem az a falu közepe. Kell lenni halas boltnak lent a parton is, valahol a központban. Az a baj, hogy a párom lába nincs rendben, és tavaly tavasz óta csak romlott, és ezért egész minimálisat mentünk csak gyalog, és én sem fedeztem fel olyan helyeket, ahova különben feltétlen elkíváncsiskodtam volna. Éppen ezért nem vagyok megbízható forrás az ilyen információkhoz, hogy mi hol van, sajnos.[/quote]

Sziasztok gyerekek! Segítsetek csak Apának! :lol:

Sziasztok fórumtársak!
Én úgy veszem észre, hogy az Indexen ua. a néhány ember érzi magát felkent prófétának, az összes görög topikban. Hagyjuk őket, egyék meg egymást!
Már hogyne lenne fontos egy nyaralásnál, hogy hova néz az erkély, és hol lehet ennivalót venni... akinek nincs kidobnivaló pénze, és nehezen jut el drágább/külföldi nyaralásra, azt hogy a viharba ne érdekelné az ilyesmi...
:twisted:

Eszt írta:

Ági írta:

amarandos írta:

balazsh írta: Üdv mindenkinek Bikalról a Puchner Kastélyszálóból. :)
Jó helynek tűnik, bár elég későn érkeztünk.

Jó ez a laptop, így szemmel tudlak tartani benneteket. :twisted: :roll:
Na meg persze a gyerekeket is láthatjuk Skype-on keresztül.

Na tessék, még cincogni sem lehet, ha nincs itthon a macsek ...!!! :(

Nem bizony!
Tudjátok hányszor veszekedtem vele ez miatt?
Sokszor megkérdeztem tőle, Zsuzsa és a gyermekek mennyit kapnak belőle, mert nekem úgy tűnik egész napját a számítógép mellett tölti.
A válasza mindig az volt hogy egyenlően meghosztja idejét.
Zsuzsa sem morog még rám, és remélem ez marad igy.
Jó pihenést és sok játékot a gyerekekkel.
Utána pedig majd beledurálhatod magad a honlap uj tengerparti oldalához. :wink: :twisted:
Látod létezik más ördögfióka is!

Sziasztok!!!

Apa nem ilyen, foglalkozik velünk is, játszik velünk, segít a háziban (néha).
Az viszont biztos, hogy sokat ül a gép elött ahogy én is :D :) :D :) :D :)
Jó estét mindenkinek!

Mi is így képzeltük ám ! Szia leányka! :-)

Eszt válaszolt a témára:

Ági írta:

amarandos írta:

balazsh írta: Üdv mindenkinek Bikalról a Puchner Kastélyszálóból. :)
Jó helynek tűnik, bár elég későn érkeztünk.

Jó ez a laptop, így szemmel tudlak tartani benneteket. :twisted: :roll:
Na meg persze a gyerekeket is láthatjuk Skype-on keresztül.

Na tessék, még cincogni sem lehet, ha nincs itthon a macsek ...!!! :(

Nem bizony!
Tudjátok hányszor veszekedtem vele ez miatt?
Sokszor megkérdeztem tőle, Zsuzsa és a gyermekek mennyit kapnak belőle, mert nekem úgy tűnik egész napját a számítógép mellett tölti.
A válasza mindig az volt hogy egyenlően meghosztja idejét.
Zsuzsa sem morog még rám, és remélem ez marad igy.
Jó pihenést és sok játékot a gyerekekkel.
Utána pedig majd beledurálhatod magad a honlap uj tengerparti oldalához. :wink: :twisted:
Látod létezik más ördögfióka is!

Sziasztok!!!

Apa nem ilyen, foglalkozik velünk is, játszik velünk, segít a háziban (néha).
Az viszont biztos, hogy sokat ül a gép elött ahogy én is :D :) :D :) :D :)
Jó estét mindenkinek!

proba2 válaszolt a témára:

Szia Ági!

Megismersz? :shock:
Találd ki, hogy ki vagyok!

noriga írta: Bocs, most bénáztam egy kicsit! :oops:

Semmi baj, kivettem a semmit.

Bocs, most bénáztam egy kicsit! :oops:

amarandos írta:

noriga írta:

balazsh írta: Megint az Indexen harcol mindenki. :)
Nem érdemes!
Viszont most elég lassú reagálású volt a hadtest. :D :roll:

Ki mindenki?
Én csak próbáltam kicsit szelidíteni Mr-t. :oops: :lol:

Én a Lefkadás mocskolódás után megfogadtam, hogy nem írok több hozzászólást az indexbe, de úgy látszik viszaestem. Hogy lehet ennyire válogatott társaság? Vagy minden topicban ők készítik a koktélt ilyen hánynivalóra?
Én meg hirtelen haragú vagyok, és ugrok. De azt hiszem visszavonulok ide, ahol kultúrált intelligens emberekkel társaloghatok,és nem egy felsőbrendűségi komlexussal küszködő .....-al. (vagy többel)

Noriga: Neked pedig köszönöm! :)

Szia Amarandos!
Itt vagyok és én is, csak ugyanazokat tudom ismételni, amiket Te. Az indexen olyan szépeket nem tudnak mondani, mint pl. Pamag. Itt sokkal több a szív.

noriga írta:

Nem érdemes!

Ki mindenki?

Én a Lefkadás mocskolódás után megfogadtam, hogy nem írok több hozzászólást az indexbe, de úgy látszik viszaestem. Hogy lehet ennyire válogatott társaság? Vagy minden topicban ők készítik a koktélt ilyen hánynivalóra?
Én meg hirtelen haragú vagyok, és ugrok. De azt hiszem visszavonulok ide, ahol kultúrált intelligens emberekkel társaloghatok,és nem egy felsőbrendűségi komlexussal küszködő .....-al. (vagy többel)

Noriga: Neked pedig köszönöm! :)

Nem érdemes!

Ki mindenki?

Megint az Indexen harcol mindenki. :)
Nem érdemes!

pamag írta: Az ügyeletes bölcseknek általában két területen van kifogásuk a lenézett tömeggel szemben.
Egyrészt: miért akar bármilyen szervezett segítséget igénybe venni a nyaralásához?
Másrészt : miért nem ájuldozik az adott helyen fellelhető koszttól, és miért akar esetleg magának főzni , miért nem eszik meg valamit?
Miért nincs annyi pénze, mint neki? az bűn.

Mintha egy ország, egy vidék kultúrája csak ebből állna.

Jelentem, Görögország fertőző.
Teljesen függetlenül utazási irodától, nem ízlő ételtől, esetleges átverésektől (már sajnos akad ilyen is), Görögország megfogja az embert és nem ereszti !!! Aki járt itt, visszavágyik. Aki ide jön, jól érzi magát. A görögök örülnek, ha gyarapodnak a turizmusból, örülnek a vendégnek, és nem néznek le, ha nyelvtudás híján kézzel-lábbal akarsz kommunikálni.
Európa kultúrájának bölcsője itt volt. Lépten-nyomon belebotlunk a nyomaiba, a szó szoros értelmében.
Viharos történelme volt, nyomait mindenhol megnézhetjük.
Az ókort felváltó kereszténység meghatározó szerepet játszott a nemzetük fennmaradásában, a helyszín látványában ma is meghatározók a templomok, kápolnák.
Gyönyörű tájai vannak - hegyek és tengerpartok, henteregni csábító homokos starndokkal.
Ne hagyjuk, hogy elvegyék a kedvünket tőle !
:lol: :lol: :lol:

Jaj Pamag, ezt olyan szépen írtad, hogy könnybe lábadt a szemem!
Bizony nem hagyjuk kedvünket szegni. Az enyémet biztosan nem.
Nekünk az idei, a második Görög utunk lesz. Eddig bizony más volt a fontosabb, s beértük kisebb kirándulásokkal itthon, és végtelen örömmel tölt el, hogy idén újra megtörténik a csoda.
Természetesen főzni is fogunk, ezért megragadom az alkalmat és megkérdezem S.Potamiaban merre lehet friss halat kapni. Ha jól emlékszem említetted, Ti is vettetek.

Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc
endeel