file Általános

pamag válaszolt a témára: Általános

B A L Á Z S !

ISTEN ÉLTESSEN !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

balazsh válaszolt a témára: Általános

Honey írta: A síelés miatt nem bánkódom, az abszolute nem az én világom... nem hiányzik.

Én is sokáig ellenálltam. Mindig mondtam, inkább 2hét nyaralás, mint a síelés. Csak a gyerekek jártak az iskolai táborba.
De 40 éves koromban adódott egy lehetőség és kipróbáltam.
Eszternek akkor volt rossz a térde, így a léc megvolt. Gergőnek kicsi lett a bakancs, kapott egy másikat, így az is megvolt. (Azóta már van sajátom, minden a megfelelő méretben.)
A Gergő osztályfőnökével mentünk "családi síelésre", akitől a gyerekek is tanultak az iskolai sítáborba. Ő foglalkozott csak velem 3 napig. Tetszett, bár először nagyon fárasztó volt.
Majd a következő évben ugyan így még pár napot rám szánt. Ezután már mentünk külön a gyerekekkel is.
Tavaly egy kicsit, idén már nagyon élveztem. Bár Gergőhöz sehol sem vagyok és a nagyon meredek lejtőkön még csak lassan (és bénán) jutok le.
De határozottan mondhatom, hogy jó! Mondjuk én nagyon szeretem a hegyeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey válaszolt a témára: Általános

balazsh írta: Köszönöm szépen mindenkinek!

A pofakönyvről majd később, mivel csak telefonról nyomom. A vizsgaidőszak miatt most jöttünk síelni. Kronplatz-on vagyunk, vagyis ott csak síelünk és Brunicoba van a szállásunk.

Névnapomra olasz pizzát vacsiztunk. :)

Jó kikapcsolódást Nektek! Az olasz pizza sokkal másabb, mint az itthoni. Én imádom, bár igazi olasz pizzát kb. 12 éve ettem utoljára Szicílián.
A síelés miatt nem bánkódom, az abszolute nem az én világom... nem hiányzik. Maradok a mediterrániumnál ;)

Köszönöm szépen mindenkinek!

A pofakönyvről majd később, mivel csak telefonról nyomom. A vizsgaidőszak miatt most jöttünk síelni. Kronplatz-on vagyunk, vagyis ott csak síelünk és Brunicoba van a szállásunk.

Névnapomra olasz pizzát vacsiztunk. :)

tfildiko válaszolt a témára: Általános

Balázs !
Boldog névnapot kívánunk !

Honey!
Szerintem az "újak" is innen (is ) gyűjtik az utazással kapcsolatos információkat ,de fórumra, már a "gyorsabb " facebookot használják.
Lassan ez is olyan lesz , mint a nyomtatott könyv olvasása. Szélesebb körben elvesztette varázsát , kiment a divatból :(
Kíváncsian várom én is , mások véleményét a témával kapcsolatban !

Megint az jutott eszembe, hogy úgy sajnálom, hogy nem pörög már úgy ez a fórum, mint jópár éve. Gyakorlatilag csak mi, régi tagok írogatunk, pedig biztos vannak olyanok, akik nemrég csatlakoznak, regisztrálnak.
Jó, tudom én, hogy a facebook a "minden" manapság, és egy-egy poszt kapcsán perceken belül jön(nek) a válasz(ok). - De ahogy olvasgatom a hozzászólásokat néha jó nagy baromságokat írnak (tanácsolnak) egymásnak :)
Sokan kezdik szervezni az idei nyaralásukat már.....Hol vagytok Thassosra készülők???????

Mi is nagyon boldog névünnepet kívánunk Balázs sok szeretettel :)
Mellékletek:

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Általános

Kedves Balázs!
Boldog névnapot kívánunk!
Zsuzsa és István

El is felejtkeztem tegnap arról, hogy Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe volt, amikor a medve nézi az árnyékát... szerintetek meglátta? Szerintem nem , talán nem lesz hosszú a tél...

Ma viszont más ünnep van.

BALÁZS !

BOLDOG NÉVNAPOT !

uagi52 válaszolt a témára: Általános

Köszönöm-így utólag- a névnapi köszöntéseket˘. végre van új gépem,-nekem új- amúgy használt...Nincs akadálya hogy be-be nézzek.Lassan a tavaszi találkozót lehet szervezni!:P :P :P

Kedves Ágnesek!

Utólag is boldog névnapot kívánok!

kiflic válaszolt a témára: Általános

Kedves Ágik!

Boldogságos névnapot! :)
Mellékletek:

Ágneseink !

Ági és Uági !

Nagyon-nagyon boldog névnapot Nektek !

Kedves Ágik!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

balazsh írta: Peloponészosz valahogy nem akar összejönni, nézegetem minden évben, de mindig beelőzi valami. A látnivalókhoz nem találom meg az ideális kiindulási helyet. Költözködni pedig nem szeretnénk a két hét alatt.

Ha nem Thassos lenne akkor a Peloponnészoszra mennénk szeptemberben. Sztem 1 szálláshelyről bejárni nem lehet. Én több szállásban gondolkodom és még így is csak egy részét járnánk be. Minden nem fér bele. De most ezt hagyom egy következő projektnek.
Kefalónia szép volt,mi is jól éreztük ott magunkat. És nem volt tömeg. Igaz 2013-ban voltunk,ha jól emlékszem.

A hegyi Ifigéniát választottuk, mert ott van olyan apartman, ami tul.képpen kettő összenyitható. Így együtt is leszünk meg külön is. Autóval megyünk majd augusztusban. Izgulok a fiatalok miatt,mert igazából azért lett Thassos a cél, mert ők is jönnek. Remélem, jogy meg is fog valósulni ez a nyaralás. Ha kitart a szerelmük,akkor van rá esély. Tavaly csak hármasban mentünk, lógatta is az orrát a gyermek a szerelme nélkül.
A 2014-es tapasztalataink már eléggé azt mutatták,hogy a szerb-bolgár-román nyaralók "megszállták"a szigetet. De azért bizakodó vagyok.

Mikor mentek Thassosra? Mi juniusba Lefkadára megyünk nyár végén még nem tudjuk, nagyon gondolkodunk Thassoson is.

Honey írta: Örömmel vegyes reménnyel írom, hogy az idén ismét Thassos az úti cél (+1 fővel bővülve) :)

Egyszer már nekünk is vissza kellene térni, de tartok a tömegtől és a sok ... nációtól.
Türelmesen várom a Te tapasztalataidat is! Ha szabad kérdezni melyik szállás lett a befutó? Ugye autóval mentek? :)
A nagyfiú már nem megy az oldalborda nélkül? :) ;)

Úgy néz ki, hogy az idei jelöltek közül (Peloponészosz, Kréta, Kefalonia) mi 2010 után ismét Kefaloniát választjuk.
Peloponészosz valahogy nem akar összejönni, nézegetem minden évben, de mindig beelőzi valami. A látnivalókhoz nem találom meg az ideális kiindulási helyet. Költözködni pedig nem szeretnénk a két hét alatt.

Örömmel vegyes reménnyel írom, hogy az idén ismét Thassos az úti cél (+1 fővel bővülve) :)

uagi52 válaszolt a témára: Általános

Boldog, utazásokban gazdag Új évet kivánok mindannyiotoknak! Ritkán járok az oldalon, de nem azért mert nem érdekel. hanem mert döglődik a számítógépem.Egyelőre nincs rá keret, fűtéskorszerűsítés miatt, de előbb-utóbb módot kell rá keiteni, hogy cseréljem.Puszi:U.Ági.

Görögországi, Thassosi nyaralással színesített Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Messinia válaszolt a témára: Általános

Köszönöm én is a szülinapi jókívánságokat!
Kicsit el vagyok veszve,nehéz visszaszokni a munkába, így, hogy már a gyereknek is ovi van, vinni, hozni, szaladni, és sokszor egyedül vagyok mindenre. :) Rendesen jegyzetelnem kell, hogy ne felejtsek el semmit. :) Ráadásul ugye új munkahelyem van, amit szintén szoknom kell. :)
Szép estét Nektek!

Boldog, jókedvű, napsütéses és szerencsés új esztendőt kívánok mindenkinek!
Sok vidám görögországi nyaralással!

BÚÉK!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket. Igen, Misinek is mostanában volt a szülinapja. Ő dec. 20-án ünnepelt, én meg 28-án, pont azon a napon, amelyiken Messinia is :)
Ezúton kívánunk minden fórum olvasónak Boldog Új Évet!

Boldog Újévet Kívánunk!
Zsuzsa és István

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc
endeel