file Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

vikso válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Honey, nekem sem jött be a Thassosra kattintva, és most ahogy nézem, bejön az élő kép. Szóval, amikor nem tudtam belépni itt, akkor a következőt próbáltam és most is ez müködik.
- Thassos
- Webkamera,
- A főoldal
- Link - felsorolás -
- onnan a webkamrára kattintva.
Bizony nekem is hiányozna, mozog a part :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Sajnos én az itthoni gépen nem látom a webkamera képét. Egy merő sötétség az egész. Kb. 2 hónapja lett újratelepítve a gép. Azóta nem műkszik. Mi kellene hozzá, hogy láthassam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Honey írta: Néztétek mostanában a webkamerát? Nálam sötét... - a hiba vajon az én készülékemben van?

Szia Honey
Gyengém a webkamerás képek :D , ezért rendszeresen nézem a thassosi élőt is. Nem sötét, csak a Gramousa szigetet és a hegyi folytatását sokáig mutatja a kamera, ezért csak sötétedés után tűnik úgy, hogy áll a kép. Egyébként ez a kamera a legmegbízhatóbb, ritkán áll le. Szerintem jobb lenne ha a Skala Potamia részt mutatnák részletesebben. Az is igaz, hogy jelezni lehetne ha valami modositást kérünk, erre már felhívták a nézők figyelmét. :?

Honey válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Néztétek mostanában a webkamerát? Nálam sötét... - a hiba vajon az én készülékemben van?

uagi52 válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Remélem hogy lesz tavaszi találkozó, nekem fontos, egy beszűkült élettérbe vagyok, -a gyerekem miatt, főleg télen- a valahova tartozni, azonos érdeklődésű emberekkel találkozni jó, mert megerősít abban, nem én vagyok a flúgos ,-folyton utazáson jár az eszem- egyik utazástol a másikig egy köztes idő amit valahogy el kell tölteni. Sok Mikulásajándékot, kevés virgácsot kivánok az örök gyerekeknek, a többieknek kellemes Adventi készülődést kivánok:U.Ági. :D

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Ne szomorkodj, itt a tavasz hamar,karácsony, új év befizetjük az előleget, húsvét, és már indulunk is.Ja és talán lesz Thassos találkozó is.

uagi52 válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Szerintem igen, mert ma irta nekem Ági, hogy 4 napja minusz fokok vannak náluk is. Utálom a telet, legyen már tavasz!(ma van a hivatalos tél első napja) nekem ennyi épp elég volt!! Küldjetek napsütéses, pálmafás képeket !!!

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Hahó! Jól látom havas az Ypsario?

Ági válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

vikso írta: A webkamera képei alapján nem éppen fürdős idő van :x Eddig abban a tudatban voltam, hogy Horvátországban hasonló az idő mint nálunk. Most ahogy nézem, már Görögország északi részén is detto. Csúnya vihar csapott le itt délen, szegény kutyámat úgy kellett bevonszolnom annyira meg volt rémülve. Hála Istennek kárunk nem lett azonkívül, hogy ezt azt felborított a szél.

Ha a 40 C ban fázik valaki, és a 30 C fokos tengerben... Mert hogy annyi van több mint egy hónapja. És ez kitart szeptember végéig. Hajrá, hát, hogy ideérjetek megmelegedni! :D

A webkamera képei alapján nem éppen fürdős idő van :x Eddig abban a tudatban voltam, hogy Horvátországban hasonló az idő mint nálunk. Most ahogy nézem, már Görögország északi részén is detto. Csúnya vihar csapott le itt délen, szegény kutyámat úgy kellett bevonszolnom annyira meg volt rémülve. Hála Istennek kárunk nem lett azonkívül, hogy ezt azt felborított a szél.

gyurbal válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

A kamera némi problémával küszködik, így sem rossz de azért.......
Gondoljunk már az itthon maradottakra is!!:-) :-) :-)

Skala Potamia még csendes. Igaz kevésbé látható a partszakasz, másként áll a webkamera. A hegyek látványa van a központban. Igen, ebbe szerelmesedtem én is bele, no meg a szállásadóim kedvességébe. Ágit kine hagyjam, az ő marasztaló figyelmességét :D

Tegnap különleges képet láthattatok a web kameráról. Nézte valaki?
Semmit nem láthatott!
Miért? Olyan meleg pára felhő szállt a sziget felére, hogy Astristól az északi vonalban nyugat felé Prinos kezdetéig minden teljes felhőben volt. Nem felhő, hanem fürdőszobai vagy szaunás gőzben. A hőmérséklet 18 -20 C fok lehetett, és mindenki vakoskodott. Majd Prinos vonalánál a parthoz közel felszakadt délre a pára így lementünk a tengerhez gyönyörködni. Figyeljétek a képsort. A távolban tisztán kellett volna, hogy a szemközti kavalai partvonal látszódjon. Ott viszont kitartott a pára, ezért tűnik sötétedésnek a táj.a part gyönyörű. Majd közeledünk, hol egy furcsa rózsa szín part látható. Gondoltam a vasérces kavicsokkal töltődött meg a part és ezért ilyen színű a víz. közel érve tisztán látszik, hogy EZ FESTÉK SZENNYEZŐDÉS. Honnan, kitől? Nem tudom. A prinosi kemping teljes partszakaszán, km hosszan húzódott egy vékony de festékes sáv. Szomorú...A hajó gyárig nem mentünk el, csak a kemping vonalán sétáltunk. De gyanítom onnan jött a szennyezés. A prinosi kikötőben talán többen ismeritek a minike hajógyárat. Egy patak delta is van ott, hol rettenetes olaj rétegben több száz teknős vegetál. Hogy feljelentse őket valaki? Mivel a környék kis bárkáit javítják ott, úgy érzem mindenki mocska az ott, ezért nem teszik. Pedig illendő lenne felhívni a figyelmet erre valakinek.
Vajon rajtatok kívül és rajtam kívül a helyieket ez nem zavarja???

... FQ&index=5
????? ??? ??????? (Lighthouses of Greece)
Világító tornyok

Lehetséges :D

pamag válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Vikso!
Én csak arra tudok gondolni, hogy véletlenül megnyomtad a fordítóprogram gombját, a címlapon, de azt még az elején kellett... :)
Mert a webkamerás oldalon már csak az angol nyelvű jel látható :-)
Aztán ki tudja... :lol:

vikso írta: balazsh!

Most picit sietek, - ilyenkor teszek, veszek, mosogatók :D de elmondom, hogy jutottam oda.
Itt a webkamera linkjére kattintva, bejön egy cimlap, és azon a Got Thassos -ra lépve jön a tájékoztató, és abban lépegetve egy sor minden. Remélem érthetően irtam le :) Este visszanézek.

Most néztem, már nincs magyar szöveg, csak angol.

balazsh!

Most picit sietek, - ilyenkor teszek, veszek, mosogatók :D de elmondom, hogy jutottam oda.
Itt a webkamera linkjére kattintva, bejön egy cimlap, és azon a Got Thassos -ra lépve jön a tájékoztató, és abban lépegetve egy sor minden. Remélem érthetően irtam le :) Este visszanézek.

balazsh válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

vikso írta: Nem értem, hogy mi ez a webkamerás oldal? Ha rákattintok a webkamera linkre, és görgetem, valami idegen magyarságú oldalalak jelentkeznek. Regisztrálni kell, talán akkor műkődik a webkamera? Aki már ismeri, légyszi mond el. Köszönöm :)

Melyik oldalról van szó????

Nem értem, hogy mi ez a webkamerás oldal? Ha rákattintok a webkamera linkre, és görgetem, valami idegen magyarságú oldalalak jelentkeznek. Regisztrálni kell, talán akkor műkődik a webkamera? Aki már ismeri, légyszi mond el. Köszönöm :)

Mindenki élvezkedik!

Rossz hír. ÁGIOS JOANNIS ÖBLE BETON RENGETEG LETT.

Nálunk roló teljesen lehúzva. Rettenetesen elfáradva kora este elaludtam. Hajnal 2.3 kor takk..Kimentem, hogy szemrevételezzem a csibész holdat. Biztos voltam, hogy ő ébreszt. Felhő burkolta a teljes hegyet és a holdat is. De fényes volt a felhő. Nagyon erős hát a kisugárzása.
Horoszkoponként vagy emberenként hat? Szerintem egyénenként...

Tegnap körbementünk a szigeten.
Sehol semmi változás. Kivéve AGIOS JOANNIS ÖBLE...
Szomorú...Teljesen be lett építve a parti öbölrész és fel is púpuskodtak az egykori kolostor felé is. EMELETES HATALMAS BETONTÖMB MINDENHOL::::.

pamag válaszolt a témára: Re: Érdekes képek a thassos-i webkamerákról

Én is Rák vagyok, de én nem tudok aludni, ha besüt a hold :D

Sokféle fotót látunk itt, de ilyen holdfényest nem igen. Nagyon jók. Aludtam én is, már a rákok csak ilyenek, ilyen tenyéren hordozhatók :D

Oldalmegjelenítési idő: 0.913 másodperc
endeel