file Kempingek Thassos - on.

vihar66 válaszolt a témára: Campingek Thassoson

Természetesen beszámolok az élményekről, Árakról, Kempingekről, + amiről tudok HOLNAP INDULÁS Már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

vihar66 válaszolt a témára: Kemping kontra apartman

Kedves Ági!

Szeretném ha megirnád, hogy mennyibe kerül egy középkategóriás apartman a szigeten a parttól max: 50 méterre 4 felnőtt részére, 12 éjszakára augusztus elején ???????????????????????

Mielőtt az Ági válaszolna én már meg is írom kedves Mia, Hogy mi a kempingben a fent említett időpontban, időben és fővel maximum 60.000 ft - ot költünk el, vagy szoktunk elkölteni.
Majdhogynem francia ágyon alszunk. A szabadban főzünk (amikor kedvünk van) és mosogatunk (csak a férfiak) Nem kell mindennap a strandos cuccot lehordani a partra. És másnaposan, amikor kicsúszom a sátorból mindjárt benne vagyok a tengerben. A görögöknél a legjobb a kemping Hidd el MIA! Próbáld ki IGUMENITSÁT!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

mia válaszolt a témára: Re: Kemping

vihar66 írta: Mi (3 család) Augusztus 9 - én érkezünk meg a szigetre. Még nem voltunk ott. Érdekelne, hogy ebben az időszakban mennyire lesznek zsúfoltak a kempingek? Van - e rá esély, hogy a 3 sátrat egymás mellé állítsuk?

én kempingezős családból származom, szeretek is kempingezni... sokszor jártam már Görögországban, többször gondoltunk kempingezős megoldásra, de valahogy mindig elvetettük a gondolatot. szerintem annyira jó és olcsó szállások vannak, hogy nem éri meg. az apartman komfortosabb... bár tudom, a kempingezős fíling teljesen más. szerintem az itthon, az olaszoknál és a horvátoknál sokkal inkább érdemes kempingezni, mint a görögöknél. mondjuk ez csak az én véleményem... de ez meg egy fórum. :)

Ági válaszolt a témára:

pamag írta: Plusz még egy :
Foglaltál előre? Augusztus első felében-közepén Görögország zsúfolásig tele van, mert a görögök akkor mennek szabadságra az ünnepeik miatt.
Bár a szigeten van több kemping is, kisebbek is.
Ha nézed a honlapot (amin keresztül beléptél), láthatod Ági üzenetét : a sziget aug.20-ig megtelt.
:Thassos-fan:

Gyerekek, Thassos szigetén levő kempingekben nem lehet hely előre foglalás.
Megérkezel, van, hely? akkor elfoglalod. Ha nincs, vársz, míg valaki távozik és beállsz a helyére. Itt így szól a történet.
És csak hozott dolgokkal: sátor és teljes felszerelés.
Vadkempingezés van is és nincs is.
Húsvéttól októberig megnehezíti a vadkempingezők helyzetét a tűzoltók ellenőrzése, akik jogosan tartanak a vadkempingezőktől.

A szállásokon lyukakat tömítünk.
Minden szállásnak van egy- két , max 3 szabad éjszakája itt-ott.
Tehát a telefon vonalaink forrók a véletlen beeső vendégek miatt, mert a szállások egyeztetik hogyan tudják kitölteni ill. a napjaikat összeegyeztetni.
Meg természetesen most is vannak véletlen lemondások, de erre alapozni nehezen lehet.
Tegnap este értesítettek a szállások:
3 db parti szabad apartmanom lesz , egy görög lemondásból aug. 8.tól.
Ez a per pillanati állapot.

Más.
Tegnap a távozó vendégeim mondták, hogy az út informot, ők mindig fel szokták hívni a határra érés előtt. Mindig az alapján döntik el, melyik határátkelőt használják.
Én is attól tartok, hogy, ha most mindenki Tompa felé oldja meg az átkelést, akkor ott lesz majd a dugó.
A szombat vasárnapi dugókra ezért nem lehet rámondani, hogy igazak, mert az emberek zöme kerüli e napokat. Tehát nem lehet kiszámolni, melyik a csúcs nap ill. a csúcs óra.

pamag válaszolt a témára:

Plusz még egy :
Foglaltál előre? Augusztus első felében-közepén Görögország zsúfolásig tele van, mert a görögök akkor mennek szabadságra az ünnepeik miatt.
Bár a szigeten van több kemping is, kisebbek is.
Ha nézed a honlapot (amin keresztül beléptél), láthatod Ági üzenetét : a sziget aug.20-ig megtelt.
:Thassos-fan:

pamag válaszolt a témára:

Az Általános topikban találsz néhány linket kempingre.
Nem akarlak elkeseríteni, de az itteniek többsége nem ismeri a kempinget, mert nem oda megy - túl sok hozzászólásra és információra ne számíts.
Viszont ha már meglesznek a Te tapasztalataid is, akkor tedd közkinccsé!
:nézze

vihar66 válaszolt a témára: Kemping

Mi (3 család) Augusztus 9 - én érkezünk meg a szigetre. Még nem voltunk ott. Érdekelne, hogy ebben az időszakban mennyire lesznek zsúfoltak a kempingek? Van - e rá esély, hogy a 3 sátrat egymás mellé állítsuk?

vihar66 létrehozta a témát: Kempingek Thassos - on.

Talán ez is egy érdekes téma lehet a kempingezők számára. Elsősorban Thassos kempingjeinek, helyei, árai, felszereltségei, tulajdonságai, stb.

Oldalmegjelenítési idő: 0.153 másodperc
endeel