file Fórummal kapcsolatos hibák

balazsh válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Itt a fórumon örökké nyár van. :)
A viccet félretéve javítottam a beállításokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Messinia válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Balázs, jól látom, hogy itt a fórumon az óra még nyári idő szerint megy? :) (tegnap 23 órakor irtam, ami a fórum szerint éjfél volt :) )
Gondoltam, jelzem, bár egyáltalán nem zavar. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

pamag válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Háááát...
panaszkodás - jelzés - észrevétel...
itt mindegy, hogy minek nevezzük... szerintem...
:nemtudom

bocsika válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

balazsh írta:

cserrobi írta: Panaszkodnak a Baráti kör ismerőseim,hogy nem tudják olvani az oldalt. Hol lehet a gond? Mert nekem viszont megy.

Érdekes, hogy 16:31-kor mégis sikerült hozzászólni bocsikának......
Ki panaszkodott még?

Balázs nem Bocsika panaszkodot!!! Én Pamagnak szóltam és ő neked!! Gondoltam te vagy az illetékes!

cserrobi válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Lehet hogy mire jeleztem már meg lett oldva a dolog.
Nálam semmi gond nincs.

cserrobi írta: Panaszkodnak a Baráti kör ismerőseim,hogy nem tudják olvani az oldalt. Hol lehet a gond? Mert nekem viszont megy.

Érdekes, hogy 16:31-kor mégis sikerült hozzászólni bocsikának......
Ki panaszkodott még?

cserrobi válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Panaszkodnak a Baráti kör ismerőseim,hogy nem tudják olvani az oldalt. Hol lehet a gond? Mert nekem viszont megy.

vikso válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Balázs!
Google Chromet használom, erre azt mondta a szakember, hogy megint előfog jönni a hiba. Menjek át a Mozilla Firefoxra, nála az megy.
Most éppen semmi gondom, ezért maradok. Az ősszel új programot kaptam - haladtam a korral - most pihenek :D

(köszi)

vikso írta: Balázs javaslatod valóban segitett nekem is. Azért az amit korábban megszoktam, még akadozik. Az ismerős szaki szerint böngészőt kéne változtatnom. Ezen még gondolkodom, nincs sok kedvem az újhoz :D

Mit használsz? Melyik változatát?
Munkahelyen a régi IE9-el nekem sem megy tökéletesen a honlap..... :(

Ha az ismerős szaki azt mondta, akkor váltani kell.
De úgy is mondhatnám, hogy haladni kell a korral. :D

Balázs javaslatod valóban segitett nekem is. Azért az amit korábban megszoktam, még akadozik. Az ismerős szaki szerint böngészőt kéne változtatnom. Ezen még gondolkodom, nincs sok kedvem az újhoz :D

Tulzott magabiztosság kitünik az üzenetéből is. (különben ebből is tanultam, nem mindegy hánys :D .
Most a 400 -as hibakóddal ismerkedem. Talán ma megoldódik a probléma. :oops:

Hát igen. Nem mindegy hogy <!-- w --><a class="postlink" href=" www.thasos.hu-www.thasos.hu </a><!-- w --> vagy <!-- w --><a class="postlink" href=" www.thassos.hu-www.thassos.hu </a><!-- w -->

A két s-es címet szerettük volna, de az foglalt volt már 2006-ban is. Azóta ugyan az a felirat van az oldalon, amit te is írsz.
A domain tulajnak írtam, hogy érdekelne az oldal, és olyan eszement összeget mondott érte, hogy maradtunk az egy s-es névnél.
Illetve volt egy időszak, amikor <!-- w --><a class="postlink" href=" www.thassos-sziget.hu-www.thassos-sziget.hu </a><!-- w --> volt a cím. Ez még most is van, de csak a helyes link van ott.

(na végre)

A keresőbe egyszer begépeltem a http://www.thassos.hu-t - http://www.thassos.hu-t, és ezt kaptam válaszként:

kedves látogató!
A thassos.hu oldal jelenleg nem üzemel, mivel nincs időm foglalkozni vele.
Amennyiben kedvet érzel segíteni, keress meg az info kukac fotocity pont hu címen.
Addig is, ha szereted a szép képeket, látogass el ide:
www.utifoto.hu - www.utifoto.hu

A címlapon lépek/léptem be.
Köszönöm a segítségedet, próbálkozom azzal is amit irtál. A 403 -as hibaüzenetet kaptam
Jó éjt :)

vikso írta: Köszi a gyors választ.
Igen beléptem, mint most is. Csak ritkán tudok belépni. Pár perce már próbáltam, és a szöveg: A KÉRT OLDAL NEM TALÁLHATÓ

Próbáld meg a böngésző előzményeinek törlését.
Illetve ha kijön a szöveg a böngésző frissítés gombjával újra betöltetni.

Ja és egy kérdés: Hol próbálsz belépni? Fent a lenyíló ablakban, vagy a fórum bejelentkezésnél?

Köszi a gyors választ.
Igen beléptem, mint most is. Csak ritkán tudok belépni. Pár perce már próbáltam, és a szöveg: A KÉRT OLDAL NEM TALÁLHATÓ

vikso írta: Korábban írtam valamelyik topikba, hogy nem működik NÁLAM hibátlanul a fórum bejegyzés. Azóta 2 X próbáltam, rendben volt.
Viszont pár napja az van, hogy RITKÁN tudok az oldalra belépni, mert kiírja, hogy A KÉRT OLDAL NEM TALÁLHATÓ :mrgreen:

Nem értem, hogy mi a hiba? Gyanakodom vírusra, ezért szóltam egy hozzáértőnek, de megköszönném ha segítenétek.

De hiszen beléptél, különben nem tudtál volna írni. :)

A napokban ketten is jeleztek hasonló problémát. Náluk a böngészőben az előzmények törlése segített.

Korábban írtam valamelyik topikba, hogy nem működik NÁLAM hibátlanul a fórum bejegyzés. Azóta 2 X próbáltam, rendben volt.
Viszont pár napja az van, hogy RITKÁN tudok az oldalra belépni, mert kiírja, hogy A KÉRT OLDAL NEM TALÁLHATÓ :mrgreen:

Nem értem, hogy mi a hiba? Gyanakodom vírusra, ezért szóltam egy hozzáértőnek, de megköszönném ha segítenétek.

pamag válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Így jártam én is egy-két nappal ezelőtt.
És nem tudom az okát. Illetve aztán gyanakodtam arra, hogy közben, tán egy perccel előbb új hozzászólás érkezett. De nekem most nem azt mondta, hogy nézzem át újra, mert új hsz jött, hanem hogy nem vagyok bejelentkezve.
A címlapon kiléptem, majd újra beléptem, és akkor már jó volt.

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Ha elönézetbe küldtem a második hozzászólást és ugy is kérte hogy regisztráljak akkor nincs remény hogy ott maradt valahol, mert regisztráltam pótlolag de ujra kérte hogy regisztráljak.

lovas zsuzsa írta: A második hozzászólás őt percbe se telt,az is hosszu idő?

Az nem lehetne hosszú.
Megnéztem, 20 perc-re van állítva a munkamenet hossza és 60000 a max. karakterszám.

A második hozzászólás őt percbe se telt,az is hosszu idő?

lovas zsuzsa írta: Bazsi! kétszer irtam hozzászólást jó hosszút de amikor el akartam külden azt mondta nem vagyok regisztrrálva, hiába regisztráltam magam elveszett, másodszorra már ellenöriztem hogy reg. vagyok e, igen, megirtam a levelet de megint nem engedte elönézetbe sem elküldeni? Mi a baj?

A megoldás egyszerű.
Túl hosszú ideig nem töltött be a böngésződ új lapot, és ezért a rendszer kiléptetett. (Úgy mondják, a munkamenet lejárt.)
Én a hosszú hozzászólást elküldés előtt mindig kijelölöm az egészet, kimásolom valahova (pl.: jegyzettömb), ha véletlenül nem megy el, akkor meglegyen.
Nem csak itt teszek így, hanem minden egyéb fórumon is. Sajnos minden rendszer így működik.

Bazsi! kétszer irtam hozzászólást jó hosszút de amikor el akartam külden azt mondta nem vagyok regisztrrálva, hiába regisztráltam magam elveszett, másodszorra már ellenöriztem hogy reg. vagyok e, igen, megirtam a levelet de megint nem engedte elönézetbe sem elküldeni? Mi a baj?

Akkor jó! :) :wink:

melus16 válaszolt a témára: Re: Fórummal kapcsolatos hibák

Most már ok, az oldal, nincsenek krixkraxok. :wink:

Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc
endeel