file Ki, mikor van a szigeten?

balazsh válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

zelfi írta: Sziasztok!
Mi június 18-július 3-ig leszünk kint. Első Thassos-i nyaralásunk lesz,leszünk vagy kilencen :).
Szállásunk az Anna hegyi-lak lesz! Nagyon reméljük hogy kifogástalan lesz az idő járás?! Már csak 1 hét és találkozunk Thassos!!!!
Üdvözlettel: Zelfi

Beírtam az eseménynaptárba is!
Jó nyaralást!
Mi egy hétre rá követünk benneteket! Immár 5. alkalommal lesz Thassos. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

zelfi válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!
Mi június 18-július 3-ig leszünk kint. Első Thassos-i nyaralásunk lesz,leszünk vagy kilencen :).
Szállásunk az Anna hegyi-lak lesz! Nagyon reméljük hogy kifogástalan lesz az idő járás?! Már csak 1 hét és találkozunk Thassos!!!!
Üdvözlettel: Zelfi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

vkynga írta: Szóval június 18-án (remélem) reggel érkezünk és június 25-én (sajnos) távozunk. És még kísérletezem az eseménynaptárral...

Szia!
Gratullok! :)
Akkor váltjuk egymást! Mi 25-én reggel fogunk érkezni nem messze az Aetriontól lesz a szállás, a (most már) szokásos Jotába. :) És két hétig maradunk.
Ha nem megy az eseménynaptár, akkor szólj!

vkynga válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Aki olvasta a beszámolómat – mert most már láttam, hogy olvastátok :) az tudja, hogy leghőbb vágyam idén visszatérni a szigetre. Nos, ez egészen kilátástalannak tűnt, ugyanis a férjem még április közepén is úgy állt hozzá a kérdéshez, hogy örüljünk annak, ha egyáltalán az egyik barátunk balatoni nyaralójába pár napot eltölthetünk, és persze ne rágjam már a fülét – akkor már hónapok óta – azzal hogy THASSOS. Nem mintha ő nem vágyott volna és vágyna vissza, hanem az anyagi körülmények szóltak közbe és Ő, mint sziklaszilárd lábbakkal a talajon álló férfi nem ábrándozott úgy, mint én, nem nézegette nap nap után a webkamera képeit, nem nézegette a különböző utazási irodák ajánlatait, stb.
Múlt héten vasárnap történt, hogy a reggeli kávénk szürcsölgetése közben az erkélyen, behunyt szemmel élveztük a tűző nap melegét, egyszer csak megszólal: Kész vagy? Én: Mire? Ő: strandfelszerelés, búvár cucc, ha már itt vagyunk Thassoson ugrjunk le a partra csobbanni. És csukott szemmel elképzeltük magunkat, ahogy a lábunk belesüllyed a puha, forró homokba, ahogy belesétálunk a tengerbe, magam előtt láttam ahogy szerencsétlenkedünk a búvárszemüveg felvételével. Sokáig ábrándoztunk ott az erkélyen, egészen addig amíg ki nem nyitottam a szemem, hogy megnézzem mi árnyékol… Ő volt az árnyék, felém tornyosult és megkért, hogy hétfő reggel nézzem meg az ajánlatokat. Persze teljesen naprakész információkkal rendelkeztem, hiszen majdnem minden nap nézegettem és kerestem a lehetőséget, hogy hátha... Így akadtam arra az infóra, hogy az Apollon Travel-nek – eddigi 4 görög utunk során mindig velük utaztunk – történetesen van egy akciós, last minute útja, ráadásul az általunk kedvelt apartmanba, az Aithrion-ba. Hétfőn telefonon lefoglaltam, szerdán befizettük és most már csak annyi a dolgunk, hogy számoljuk vissza a napokat az indulásig… még 14. Szóval június 18-án (remélem) reggel érkezünk és június 25-én (sajnos) távozunk.
És még kísérletezem az eseménynaptárral...

kiscsillag válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

balazsh írta:

kiscsillag írta: Köszi balazsh. :) Mit rontottam el?

Semmi extrát, csak a tárgynak annyit írtál, hogy nyaralás, én meg kijavítottam, hogy kiscsillag - nyaralás. Így nem kell megnyitni, hogy lássuk ki az akai nyaral.
:)

Ezt írtam, mikor kitaláltam:

A tárgy mezőbe a felhasználónevet és a szállást kellene beírni, mert így egyből látszik a lényeg. (pl.: balazsh - Jota Apartman). Kategóriának a nyaralást kellene kiválasztani, de lehetőség van egyéb esemény felvitelére is. Nyaralás esetén célszerű az egész napos jelölőnégyzetet is bepipálni, ismétlődéshez pedig a napi opciót kiválasztani. Ha akartok, lehet írni egyéb szöveget is, de ez nem kötelező. A helyszín legyen a szállás neve, de ha a tárgyhoz is beírtátok, akkor itt már szinte felesleges.

bocs balazsh a lényeget nem olvastam. kis szőke. de azért ezek szerint tudok valamit. és ez jóóóóóóóóóóóó!! :D

kiscsillag írta: Köszi balazsh. :) Mit rontottam el?

Semmi extrát, csak a tárgynak annyit írtál, hogy nyaralás, én meg kijavítottam, hogy kiscsillag - nyaralás. Így nem kell megnyitni, hogy lássuk ki az akai nyaral.
:)

Ezt írtam, mikor kitaláltam:

A tárgy mezőbe a felhasználónevet és a szállást kellene beírni, mert így egyből látszik a lényeg. (pl.: balazsh - Jota Apartman). Kategóriának a nyaralást kellene kiválasztani, de lehetőség van egyéb esemény felvitelére is. Nyaralás esetén célszerű az egész napos jelölőnégyzetet is bepipálni, ismétlődéshez pedig a napi opciót kiválasztani. Ha akartok, lehet írni egyéb szöveget is, de ez nem kötelező. A helyszín legyen a szállás neve, de ha a tárgyhoz is beírtátok, akkor itt már szinte felesleges.

Köszi balazsh. :) Mit rontottam el?

kiscsillag írta: Bejegyeztem. Remélem sikerült!! :) :örül:

Kicsit módosítottam rajta, de sikerült. :)

Bejegyeztem. Remélem sikerült!! :) :örül:

Új szolgáltatás a honlapon!
Az eseménynaptárba is be lehet jegyezni, hogy ki, mikor van kint a szigeten.
Így egyszerűbb lesz talán.... :)

www.thasos.hu/index.php?option=com_jevents&task=month.calendar&Itemid=196 - www.thasos.hu/index.php?option=c ... Itemid=196

melus16 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

pamag írta: Nekünk 10.-étől 10 nap lesz.
Jó idő lesz!

Megrendelted? Úgy legyen! :D

pamag válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Nekünk 10.-étől 10 nap lesz.
Jó idő lesz!

Kellemes pihenést, emlékezetes nyaralást kívánok!

melus16 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Most már én is bejelentkezem, szept. 15.-től leszünk két hétig a szigeten. Férjemmel és a szüleimmel utazunk. Szállásunk Ági segítségével a Dimitris-ben lesz. Igazából már mindent tudok a szigetről, volt időm utána nézni. Mi sosem szoktunk ennyivel előbb kitalálni hová is megyünk nyaralni. Általában a last minut szokott bejönni, de mivel Anyuék úgy döntöttek jönnek velünk így négyünkre jobb volt így. Ők még sosem jártak Görögországban, kicsit izgulnak. Mi most megyünk negyedik alkalommal. Már nagyon kíváncsi vagyok, annyi képet láttam már, most már élőben is szeretnék mindent megnézni! Nagyon hosszú volt a nyáron csak várni és várni. Már csak 10 nap és megyünk :örül:
Az időjárás kicsit aggaszt, itt nagyon hamar lett ősz, de majd sokat kirándulunk ha nem lesz pancsolós idő. Az viszont jó lenne ha nem esne sokat az eső. :Esernyő:

Mindenkit üdvözlök: Melinda

lovas zsuzsa válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!
Mi szeptember 03.-án utazunk az Apollon Travellel ,a Melidába leszünk egy hétig.

margit008 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!
Mi aug.28-án indulunk az Aeolus utazási irodával. Limenasba a La luna stúdióban lesz a szállásunk.

Szia Yarod!
Akkor valószínű, hogy ugyanazzal a busszal megyünk mint Ti. Akkor már négyen leszünk magyarok! Ti hol szálltok fel? Mi Budapesten.

Manna válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Mi augusztus 6-án indulunk busszal Thassos-ra, az Aehtrion apartmanba. 1 hétre megyünk.

:Thassos-fan:

Anna válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Augusztus 13-án indulunk a szigetre. 14-től két hétig az Ifigénia Parti szállásán leszünk. Már vágom a centit....

Anna

Dzsidzsi válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok! MI augusztus 13-án érkezünk majd, a szállásunk az Anna-hegyi lak lesz, mert tavaly annyira beleszerettünk...
Lesz még valaki aki ott lesz ebben az időszakban?

bocsika válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Akkor mi az elsők között leszünk junius 3-tól 12ig.Nagyon várjuk!!!! :örül: Ági jövünk!!!

Yarod válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Augusztus 28-tól leszünk ott a Nejecskémmel! Aoulos (vagy mi) utazási irodával és most először kipróbáljuk a buszos utazást! Amit eddig hallottam róla, az alapján lehet, hogy utoljára! A Blue Wiev Stúdioba 11 napra! Jön még valaki akkor és úgy???? Yarod

Attila válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!
A páromma l2010. 06. 11.- én indulunk Thassos szigetére autóval :örül: Skala Potamiasban az Aethrion apartnan lesz a szállásunk. :P
Sok szép képet láttunk , és sok jót hallottunk a szigetről! :-P Nagyon várjuk már most az indulást! :túra:

gabboca válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Sziasztok!

Mi júl. 6-18-ig leszünk a Rainbow apartmanba.
:Thassos-fan:
l

qne válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Hello Mindenki!

Mi júli 3-án indulunk a szigetre! Már alig várom, iszonyat kimerültek vagyunk és már csak az utazás tart minket életben! :ébresztő:
Mint friss házasok, a nászutunkat fogjuk eltölteni ezen a csodaszép helyen! Pár napja van időm, hogy infókat gyűjtsek, ez az oldal rendeteget segített eddig is, és remélem, h ez után is jó társunk lesz!
Lenne pár gyakorlati kérdésünk, de gondolom azokat ne itt tegyem fel! :oops: Szétnézek még, ismerkedem a fórummal! :D :Keres:

Üdv: qne

vihar66 válaszolt a témára: Re: Ki, mikor van a szigeten?

Pegi írta:

vihar66 írta: Remélem megint összejön Pefkariban egy 2009. 07. 09 - 23 -ig tartó kempingezés.

Szia vihar66! :D

Mi július 4-17.-ig leszünk az Anna Hegyi apartmanban. Ha gondolod összefuthatunk.
4-en megyünk, mi ketten a feleségemmel és a gyerekek. :lol:

Üdv Pegi!

Nem vagyok semmi jónak elrontója, szeretem a társaságot, hiszem azt, hogy minél többen vagyunk annál jobb a hangulat. A mi esetünkben 3 család indúl (11 fő) útnak 3 verdával. Ebben az esetben az esetleges konfliktusok elkerülése érdekében sokat számít az alkalmazkodás egymáshoz. Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe hozni senkit. Egyébként az ötlet kiváló nincs kizárva, hogy összefutunk.

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc
endeel