lock Kérdések az oldal kezeléséről

pamag válaszolt a témára: Re: Kérdések az oldal kezeléséről

Mackópajtás írta: ..........................
Okés, ezt értem, csak az nem vilgáso, hogy hol tudom ezt feltölteni az oldalra, vagy kinek kell elküldenem?

Küldd el emailben Balázsnak vagy nekem.
Biztos jó kis történetet írsz :D
Téma zárolva.

Mackópajtás válaszolt a témára: Re: Kérdések az oldal kezeléséről

balazsh írta:

Mackópajtás írta: Egy olyan kérdésem volna, hogy ha én szeretnék egy élménybeszámolót írni az egyéb élménybeszámolók rovatba, akkor azt ,hogy tudom megtenni? Mert az egyik leírásban olvastam, hogy cikket úgy tudok beküldeni ha felhasználói menüben rámegyek a cikk beküldésére, csak az a baj, hogy nekem ott ezt írja: Jelen erőforrás megtekintése a számodra nem engedélyezett.

Legegyszerűbben, ha megírod Word-ben, és a beillesztett képeket pluszban még mellékeled (a Word-ből nem lehet kiszedni).

Okés, ezt értem, csak az nem vilgáso, hogy hol tudom ezt feltölteni az oldalra, vagy kinek kell elküldenem?
Téma zárolva.

balazsh válaszolt a témára: Re: Kérdések az oldal kezeléséről

Mackópajtás írta: Egy olyan kérdésem volna, hogy ha én szeretnék egy élménybeszámolót írni az egyéb élménybeszámolók rovatba, akkor azt ,hogy tudom megtenni? Mert az egyik leírásban olvastam, hogy cikket úgy tudok beküldeni ha felhasználói menüben rámegyek a cikk beküldésére, csak az a baj, hogy nekem ott ezt írja: Jelen erőforrás megtekintése a számodra nem engedélyezett.

Legegyszerűbben, ha megírod Word-ben, és a beillesztett képeket pluszban még mellékeled (a Word-ből nem lehet kiszedni).
Téma zárolva.

Mackópajtás válaszolt a témára: Re: Kérdések az oldal kezeléséről

Egy olyan kérdésem volna, hogy ha én szeretnék egy élménybeszámolót írni az egyéb élménybeszámolók rovatba, akkor azt ,hogy tudom megtenni? Mert az egyik leírásban olvastam, hogy cikket úgy tudok beküldeni ha felhasználói menüben rámegyek a cikk beküldésére, csak az a baj, hogy nekem ott ezt írja: Jelen erőforrás megtekintése a számodra nem engedélyezett.
Téma zárolva.

balazsh válaszolt a témára:

Verus írta: Gondolom ily módon létrehozható más témáról szóló galéria is, és ugyan így Thassosról is. :-)

Igen lehet, de lehet, hogy jobb volna, ha Te is pamaghoz hasonlóan létrehoznál egy picassa-s albumot. Ez az album még elég béta verzió, nem vagyok benne biztos, hogy minden rendben lesz vele. :(

Esetleg élménybeszámolót nem szeretnél írni? Akkor beállítom a cikk írási jogot.
Téma zárolva.

Verus válaszolt a témára:

balazsh írta: amarandos! azaza Verus!

Létrehoztam neked egy galériát. Most próbáld meg.

Köszi Balázs!
Kicsit összecsaptam ugyan az anyagot, mert azt sem tudtam mi marad belőle,de köszönöm. ( talán javítható, bővíthető vagy kivehető az olyan kép, amiből véletlenül kettő lett.

Gondolom ily módon létrehozható más témáról szóló galéria is, és ugyan így Thassosról is. :-)
Téma zárolva.

balazsh válaszolt a témára:

amarandos! azaza Verus!

Létrehoztam neked egy galériát. Most próbáld meg.
Téma zárolva.

balazsh létrehozta a témát: Kérdések az oldal kezeléséről

Ide jöhetnek a kérdések! És megpróbálok rá válaszolni.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.162 másodperc
endeel