Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 júl. 17 11:53 #8158

Ismeri a szavak jelentését? Tesztelje szókincsét!
www.tintakiado.hu/jatek/toto/

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 jún. 02 20:53 #7877

Olvasd végig, elgondolkoztató!
Sírtam...
És arra gondoltam, hogy az itthoni, magukat bal-, és jobboldalinak
nevező, megosztó politikusok csak egyetlen egyszer jönnének el ide, és
hallgatnák meg, ahogy egy 88 éves, görbe hátú öregasszony ŐSZINTÉN Petőfit
szaval a boltból hazafelé, és négy szelet kalácsból kettőt odaad vadidegen
embereknek.
Talán elszégyellnék magukat, pont úgy, ahogy akkor, ott, én.
Talán elgondolkoznának azon, hogy vajon ki és miért tette őket oda,
ahol vannak, és hogy mi dolguk a világban....

Még csak most olvastam el ezt a beírásodat és eszembe jutott egy dolog.
Sokan, sokszor bántják a határon túli magyar embereket. Bántották évekkel ezelőtt, amikor sokan Mo-ra jöttek a jobb élet reményében. És bántják ma is őket vélt vagy tán valós dolgokért. De elgondolkodtató, hogy bizony sok-sok határon túli,ma már idegen ország földjén élő magyar bizony igazabb magyar, mint sokan, akik az országhatárunkon belül élnek.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 jún. 01 09:19 #7871

Noé bölcsessége

Minden, amit tudnod kell az életben, arra megtanít Noé Bárkája.

1. Ne késd le a hajót.
2. Emlékezz, mind ugyanabban a hajóban vagyunk!
3. Tervezz előre. Akkor sem esett az eső, amikor Noé megépítette a Bárkáját.
4. Tartsd jó kondiban magadat. Mikor 60 éves leszel, lehet valaki felkér egy nagy dologra.
5. Ne törődj a kritikákkal. Csak csináld meg a munkát, amit meg kell csinálni.
6. A jövődet építsd magasra.
7. A biztonságod érdekében mindig párban utazz.
8. A sebesség nem mindig számít. A csiga és a párduc is ugyanabban a hajóban van.
9. Ha stresszes vagy, lebegj kicsit.
10. Emlékezz: a Bárkát amatőrök, a Titanicot pedig profik építették.

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 máj. 14 19:50 #7638

Olvasd végig, elgondolkoztató!

Petőfi verse és egy öregasszony

Rendkívül szép és tanulságos történet. Még mesének is gyönyörű...

A hajlott hátú néni

(Egy motoros küldte ezt a levelet.Azt hiszem, nem kell hozzá kommentár)

Túrázásaink során a székelyderzsi Erődtemplom falánál induláshoz
készülődtünk, amikor megállt mellettünk egy fekete ruhás, fejkendős,
hajlott hátú néni.
Egészséget kívánt, majd megkérdezte honnan jöttünk. Amikor
válaszoltunk, ezt kérdezte:
- És Magyarország tényleg olyan szép, amilyennek mondják?

Nem várta meg a választ, hanem hiba nélkül elmondta ezt a verset:

Járjatok be minden földet,
Melyet Isten megteremtett,
S nem akadtok bizonyára
A magyar nemzet párjára.
Vajon mit kell véle tenni:
Szánni kell-e vagy megvetni? -
Ha a föld isten kalapja,
Hazánk a bokréta rajta!
Oly szép ország, oly virító,
Szemet-lelket andalító,
És oly gazdag!... aranysárgán
Ringatózik rónaságán
A kalászok óceánja;
S hegyeiben mennyi bánya!
És ezekben annyi kincs van,
Mennyit nem látsz álmaidban.
S ilyen áldások dacára

Ez a nemzet mégis árva,
Mégis rongyos, mégis éhes,
Közel áll az elveszéshez.
S szellemének országában
Hány rejtett gyöngy és gyémánt van!
S mindezek maradnak ott lenn.
Vagy ha éppen a véletlen
Föltalálja hozni őket,
Porban, sárban érnek véget,
Vagy az ínség zivatarja
Őket messze elsodorja,
Messze tőlünk a világba,
Idegen nép kincstárába,
És ha ott ragyogni látjuk,
Szánk-szemünket rájok tátjuk,
S áldicsőséggel lakunk jól,
Hogy ez innen van honunkból.

Ez hát nemes büszkeségünk,
Melyről annyiszor mesélünk?
Azzal dicsekedni váltig,
Ami szégyenünkre válik!...
Csak a magyar büszkeséget,
Csak ezt ne emlegessétek!

Ezer éve, hogy e nemzet
Itt magának hazát szerzett,
És ha jőne most halála,
A jövendő mit találna,
Mi neki arról beszélne,
Hogy itt hajdan magyar éle?
S a világtörténet könyve?
Ott sem lennénk följegyezve!
És ha lennénk, jaj minékünk,
Ezt olvasnák csak felőlünk:
Élt egy nép a Tisza táján,
Századokig, lomhán, gyáván.
Óh hazám, mikor fogsz ismét
Tenni egy sugárt, egy kis fényt
Megrozsdásodott nevedre?
Mikor ébredsz önérzetre?

(Petőfi Sándor: A Magyar Nemzet)

Majd folytatta:
- Mondják, miért írt ez a Petőfi ilyeneket?

Azután elmondta, hogy 88 éves az idén. És hogy fogadjunk el tőle valamit.
A szatyrában volt pár tojás és négy, azaz négy szelet kalács.
Ebből kettőt nekünk adott, hogy osszuk el. Egészséget kívánt, és elcsoszogogott.

Én pedig leültem a székelyderzsi Erődtemplom falához, és olyat tettem, ami
nem illik bele egy 40 körüli, erősen borostás túramotorosról alkotott képbe.
Sírtam...
És arra gondoltam, hogy az itthoni, magukat bal-, és jobboldalinak
nevező, megosztó politikusok csak egyetlen egyszer jönnének el ide, és
hallgatnák meg, ahogy egy 88 éves, görbe hátú öregasszony ŐSZINTÉN Petőfit
szaval a boltból hazafelé, és négy szelet kalácsból kettőt odaad vadidegen
embereknek.
Talán elszégyellnék magukat, pont úgy, ahogy akkor, ott, én.
Talán elgondolkoznának azon, hogy vajon ki és miért tette őket oda,
ahol vannak, és hogy mi dolguk a világban.

Küldd tovább légy szíves, hadd járja be a világot és olvassa minden
magyar lelkű ember!

Jöjjön el a Te országod...

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 máj. 13 07:28 #7620

Erről hallottatok már?
Beidézek egy pár sort az alábbi linkből.
www.hellingerintezet.hu/h-csaladfelallitas.html - www.hellingerintezet.hu/h-csaladfelallitas.html
Ami számomra érdekes és elgondolkoztat, hogy ismeretségi körömben levő komoly, nagy szaktekintélyű orvosai is művelik.
Tőlük hallottam.
A családfelállítás, mint alternatív családterápia

Szondi Lipót magyar pszichiáter (1893-1986) már a múlt század elején, a Sorsanalízis című művében utal az ősök kényszerítő erejére, a családi tudattalanra. 1937-ből származó definíciója szerint a sors nem más, mint a bennünk meglévő ősöktől, vérrokonoktól származó választási kényszer – szerelemben, barátságban, foglalkozásban, betegségben és halálban. A választásainkban tehát rejtett, öröklött biológiai tényezőknek, a génjeinknek vagyunk kiszolgáltatva.

Bert Hellinger a sorsunkat meghatározó személyek közé sorolja a családhoz tartozó „idegeneket” is, például az eljegyzett, de elhagyott mennyasszonyt, vőlegényt, a háborús bajtársat –, mindazokat, akik a család sorsában jelentős szerepet játszottak távozásukkal.

Szondi szerint a kényszersors tudatossá tétele a sorsválasztás nélkülözhetetlen feltétele, mert „aki nem maga választ, annak nincs saját, személyes sorsa sem.” A Hellinger-terápia lényege és eredményességének kulcsa, hogy segítségével az eddig nem ismert, tudattalan mechanizmusainkat – az egész lényünket nagymértékben meghatározó választási kényszereinket – tudatossá téve új életminőségre teszünk szert.

Mind Szondi, mind pedig Hellinger a szabadságot, a választott sorsot állítják szembe a kényszersors rabságával. Munkásságuk célja, hogy az egyén a sorsában felismerje a lehetőségeit, felszabadítsa saját magát és teljesebbé tegye az életét.

A lényegi különbség Szondi és Hellinger között a kényszersors megközelítésében van. Szondi a kényszersors okát az ősöktől felénk irányulóan, Hellinger tőlünk feléjük irányulóan közelíti meg. Megfigyelése szerint mi magunk vállaljuk fel odatartozásunkból fakadó tudattalan szeretetünkkel. Mintegy hűtlennek éreznénk magunkat, ha nem vállalnánk fel a nehéz sorsot. A népünkhöz, a klánunkhoz, a családunkhoz, a szüleinkhez való tartozás tudattalan szeretete kényszerít önsorsrontó cselekedetekre. Az a mágikus gyermeki képzet is segít ebben, hogy ezzel segítünk nekik. Ennek a bennünk lévő tudattalan szeretetnek a felismerése és tudatosítása transzformája át a kényszert választási lehetőséggé.

A családfelállítás a családi lélekben uralkodó törvények felismerése és elismerése

Hellinger megfigyelései szerint a közös családi lélekben törvények uralkodnak, melyek ha megsérülnek, generációkon keresztül hatnak a család tagjaira. A „szeretet rendjeinek” nevezte el ezeket a törvényeket:

Az odatartozás rendje: Hellinger szerint a legmélyebb boldogság az odatartozás érzése, a legnagyobb félelem pedig a kirekesztéstől való rettegés, az, hogy elhagynak minket. Gyermekkorunktól kezdve egész életünk során ezt az odatartozást keressük, és féltve őrizzük. A családfelállítás első törvénye szerint a rendszer minden egyes tagjának egyenlő joga van ahhoz, hogy a többiek odatartozónak ismerjék el. Ez a jog sérül, ha valakit ténylegesen kitagadnak, amikor a család morális értékeivel ellenkező cselekedetet követett el. Előfordul, hogy azért próbálnak meg elfelejteni valakit, mert nagyon fájdalmas az emléke. Ilyen pl. kiszorítani egy korán meghalt kisgyerek emléke, akit igyekeznek kitörölni a családi köztudatból, és úgy tenni, mintha soha nem is létezett volna. A gyermek energetikai lenyomata azonban ott van a mezőben.

Különös jelenség az elveszett ikerpár esete: az újabb vizsgálatok szerint átlagosan minden 8-10-edik terhesség ikerterhességnek indul, ám az egyik egy pontnál nem fejlődik tovább. Nyomtalanul felszívódik, vagy csomóként marad a placentában, és az is előfordul, hogy a megszületett gyermekben egy ciszta tartalmazza az elveszett ikertestvér embrionális szöveteit. Még ha nem is tudnak az elveszett ikerről, a megszületett párja lelkében és sejtjeiben ott van a lenyomata, és akár egy életen át tudattalanul keresheti őt.

Az odatartozás jogát tagadjuk meg akkor is, ha azt mondjuk, hogy családunk tagja pl. szívinfarktusban halt meg, holott öngyilkos lett. Az ember sorsát tagadjuk meg, holott az ember és a sorsa elválaszthatatlan egymástól.

A hely rendje: A rendszerben minden egyes tagnak megvan a maga helye – mint a kirakós puzzle-ben – és csak akkor megfelelő a kirakott kép, ha mindegyik darabkája fent van a táblán, és mindegyik a saját helyét foglalja el. Az ember a szülei kapja az életet, ezért számára a szülő mindig a Nagy, ő maga pedig a Kicsi. Amennyiben a gyerek a szülővel egy szinten lévőnek éli meg magát, akkor virtuálisan egy fokkal feljebb ugrik a saját helyénél. Ilyenkor aktívan beleavatkozik a szülők párkapcsolatába, állást foglal és tanácsot ad, vagy azt mondja: megadom neked apám, amit annak idején nem kaptál meg a nagyszüleimtől. Ezért aztán nem tudja a saját életét élni, gyökértelenné és feszültté válik, hiányozni fog neki a gyereklét élménye, amit majd a párkapcsolataiban próbál meg pótolni.

Az azonos generációs szinten tartózkodók között is meghatározható a rend. Valaki lehet egy rendszerben első, második, harmadik, sokadik – aszerint, hogy hányadikként érkezett a családba. Van első, második, sokadik gyerek, és van első, második, sokadik fontos kapcsolat egy felnőtt életében. Ha elveszik valakitől az őt megillető helyet, akkor azt a rendszer kompenzálja, vagyis valaki (valakik) kárára pótlólagos egyensúlyt teremt.

A kiegyenlítődés rendje: Hellinger meglátása szerint a családban tudattalan csoport-lelkiismeret működik. Ha egy rendszer tagjai közül valakivel valami életbevágóan rossz történik, akkor másvalaki, rendszerint egy később született elkezd ugyanúgy élni, érezni és viselkedni, mintha az a rossz dolog vele történt volna meg. Ebben a másvalakiben tehát olyan érzések, érzelmek keletkeznek, mintha őt közösítették volna ki, mintha ő vesztette volna el korán a szüleit, a szerelmét, a gyerekét, mintha őt érte volna az a sorscsapás. Úgy él, mintha azt mondta volna a lelkében:

· „Kedves szülőm, nagyszülőm, rokonom, inkább én viszem helyetted a nehéz sorsot, mint Te.”

· Ha menned kellett, akkor követlek – a betegségbe, a rossz sorsba, a halálba.”

· Majd én átélem helyetted a nehéz érzelmeidet”

· Ha Te nem lehettél boldog, akkor én se leszek az.”

· Ha kitagadtak, majd én képvisellek.”

· Majd én vezekelek helyetted.”

A halálos betegség beengedésével, mintha ezt mondaná valakinek:

· Te csak maradj, majd én megyek...”

Ha ezeknek a törvények ismeretében vizsgáljuk meg, hogy miért nem sikerül úgy élnünk, ahogy szeretnénk, nagyon gyakran derül ki az, hogy a családunkban megsérült a három törvény valamelyike, és a rendszerben beindultak a kiegyenlítő, jóvá tevő mozgások, működésbe lépett a rendszer-lelkiismeret, melynek megnyilvánulásaként pl. egy gyerek elkezd minden érthető ok nélkül rosszul élni, vagy valamilyen testi-lelki tünetet mutatni. Mivel ilyenkor az okok nem a saját élettörténetben vannak, mindaddig eredménytelenek maradhatnak a testi és lelki kezelések, amíg a fenti rejtett, tudattalan átvállalás, fogadalom a napvilágra nem kerül és fel nem oldódik. A ma még újszerűnek ható módszer eddig számos terápia-rezisztens esetben hozott gyors és látványos javulást. Sokszor megszűntek a saját élettörténet alapján érthetetlen depressziók, teljesítménybeli és kapcsolati kudarcsorozatok, öngyilkossági hajlamok, és amennyiben még nem alakultak ki gyógyíthatatlan irreverzibilis változások, a testi betegségek is javultak.

Mi számít a családfelállításban nehéz sorsnak?

Nehéz sorsnak számít, ha valaki nem tudott megszületni, vagy megszületett, de viszonylag hamar, az élet delelője előtt meghalt. Ha valakit nagy, életbevágó sorscsapások és veszteségek értek, vagyonelkobzás, kitelepítés, gyökértelenítés. Ha valaki nagy bűnt követett el, és vezekelnie kellett vagy kellene, ha valakit ténylegesen kitagadtak vagy mintegy töröltek a családi köztudatból. Nehéz sors a balesettel halálokozás, az árulás, a háborús sors, amelyben ölni kellet, vagy ha a sorstársat megölték, de az ősünk megmenekülhetett.

A folytatást olvasd el a linkről.

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 máj. 09 22:54 #7576

Egy diavetítéses lánclevelet kaptam, a végén volt egy link - diavetítések gyűjteménye.

pps.fabianpal.com/szerzlapok/hufioldal.htm - pps.fabianpal.com/szerzlapok/hufioldal.htm

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 ápr. 11 11:12 #7394

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 márc. 20 12:13 #7268

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 márc. 20 12:11 #7267

Ebből mindenki talál magának néhány érdekességet:

a www.vilagbiztonsag.hu - www.vilagbiztonsag.hu vagy a www.vilagbiztonsag.hu/keptar - www.vilagbiztonsag.hu/keptar oldalon!

Pusztító napvihartámadás közelít:
vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=6399 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=6399

Dr. Varga Tibor előadása: Szakrális történelem, Szent Korona tan:
vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=683 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... hp?pid=683

Autógyárak jelképei, logói: vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=6175 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=6175 , www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=370 - www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thu ... ?album=370

A sóról és a benne lévő mérgező anyagokról: vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=2749 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=2749

Magyarországot bemutató kisfilm, kicsit másképp:
vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=5270 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=5270

Tiszta vizet a pohárba:
vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=5624 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=5624

A Mátrix c. film elemzése megdöbbentő szemszögből: vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=5647 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=5647

1956-os kisfilm zenével: vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?pid=6173 - vilagbiztonsag.hu/keptar/display ... p?pid=6173

Tiszta energia: www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=71 - www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thu ... p?album=71

UFO-k és parajelenségek: www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=338 - www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thu ... ?album=338

Magyar népi motívumok: www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=241 - www.vilagbiztonsag.hu/keptar/thu ... ?album=241

Íjászat: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=81 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=81

Gabonakörök és jelentésük: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=227 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=227

A világ legszebb drágakövei: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=284 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=284

Hernyó csodák vagy csodás hernyók: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=374 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=374

Planktonfélék: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=375 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=375

Népi házi praktikák: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=337 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=337

Sorsod az indiai karma szerint: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=364 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=364

Magyarország madarai: vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbnails.php?album=366 - vilagbiztonsag.hu/keptar/thumbna ... ?album=366

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 23 15:52 #7101

Én sem a valós képet kaptam, vagy csak annyira régen volt :?: :lol:

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 23 13:51 #7097

Én elsőnek Anyukámat kerestem, de ezen a fotón egyáltalán nem hasonlít rám! :wink:
Lehet, hogy másik képet kellett volna választaniuk :!:

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 23 13:34 #7096

Nagyon jó! Bár nekem egy fotót sem adott, ami tablókép lett volna, de a végeredményen igen jót mosolyogtam..... (a poént nem írom le) :lol:

Én az egész osztályt megtaláltam. :)
:wink:

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 23 12:37 #7093

Nagyon jó! Bár nekem egy fotót sem adott, ami tablókép lett volna, de a végeredményen igen jót mosolyogtam..... (a poént nem írom le) :lol:

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 23 09:37 #7089

:nyelvnyújtós:

Van egy oldal a neten, ahol összegyűjtötték a világ, köztük Magyarország
középiskoláiból, egyetemeiből a tablókon látható fényképeket.

Ha csak az iskolátok nem zárkózott el attól, hogy
közreadja, akkor valószínűleg a Tiéd is ott van.

www.worldschoolphotographs.com

- először az ország kijelölése (Hungary)
- aztán az iskola neve
- a település neve
- saját nevünk
- végül az iskola befejezésének éve

Ha fent van a tabló, akkor - nagy meglepetésedre - beadja a fotót/fotókat.
Fontos! Ne használj magyar ékezetes karaktereket!

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 19 17:12 #7040

www.idokep.hu/hirek/ereznek-a-novenyek - www.idokep.hu/hirek/ereznek-a-novenyek
Éreznek a növények? A levelek féltve őrzött titkai
Míg 2010 végén még a csapból is a Arzén-lény sztorija folyt, a média, a tudomány és a közvélemény szinte észre sem vette az új évezred eddig talán legjelentősebb biológiai felfedezését.

Bár azt mindannyian tudjuk, hogy a növények nélkülözhetetlenek a földi ökoszisztémában - nélkülük nem lenne oxigén a légkörben, nem létezne a tápláléklánc, és persze mi sem - mégis, jelenlétük olyannyira közönséges és megszokott, hogy hajlamosak vagyunk megfeledkezni erről mindennapjainkban. Pedig még a legutolsó, árva kis fűszál is megannyi csodálatos és lélegzetelállító titkot őriz évmilliárdok óta, amelyek közül néhányat csak most kezdünk egyáltalán felfogni.

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 12 10:21 #6982

A CITROM 10 000 szer erősebb mint a KEMÓTERÁPIA
LEMONS are 10 000 times STRONGER than CHEMOTHERAPY

Elnézést kérek, hogy nem forditottam le, most veszem a fáradságot hogy ingyen és bérmentesen lefordítom mindazoknak akik nem tudnak angolul. Figyelem ami zárójelben van téve ( ) az mind az én magyarázatom.

Az a jó hogy a citromot (nem a tablettát) lehet enni, és a testnek készithetünk egy citrom fűrdőt, különösen a befolyásolt területeken (ott ahol rákos).

Vágj fel citromot és add oda a gyerekeknek hogy szopogassák, vagy tegyél a pohár vizedben egy pár szeletett, ezzel is megelőzheted a rákot.
Ha valaki ismersz aki ezt még nem tudja kérlek hogy küld el nekik mert egy óriás szivességet teszel nekik azzal hogy tudatod velük ezt.

A Citrom ”Citrus” ez egy csodálatos termék ami MEGÖLI A RÁK SEJTEKET, 10 000 szer ERŐSEBB MINT A KEMÓTERÁPIA. Miért nem tudjuk mi ezt ???

Azért mert laboratóriumok vannak akik érdekeltek egy szintetikus verzió elkészitésére, ami HATALMAS PROFITOT hoz nekik. Te most úgy segíthetsz a szükségben levő bárátaidon, hogy ezt a tudomásukra hozod, hogy a valódi citrom lé (ami nem laboratóriumban készült) előnyös a betegségek megelőzésében. Az íze kellemes és NEM termeli azt a rettentő kemóterápiai efecteket (mellék hatások).

Ha van lehetőséged hogy egy citromfát ültess a kertedben vagy terasz-balkonodon, akkor még ma tedd meg.
Hány ember hal meg azért mert ez egy féltve örző titok, a múltimilliomosok és a nagy cégek nem akarják nyilvánosságra hozni, mert akkor elesnek az óriás haszontól.

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 04 21:50 #6926

................
<!-- ia0 -->szin.jpg<!-- ia0 -->

(Nekem egy hibám volt)

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 04 21:36 #6924

Színtévesztés-teszt:
www.szintevesztes.com/pic.htm

<!-- ia0 -->szin.jpg<!-- ia0 -->

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 04 16:10 #6920

Színtévesztés-teszt:
www.szintevesztes.com/pic.htm

Önbecsülésromboló helyesírási teszt!!!! :-D
www.szerkeszt.hu/teszt.php

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 03 09:27 #6915

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 febr. 03 09:25 #6914

Árvíz Ausztráliában:
www.wimp.com/flashflood/

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 jan. 30 22:47 #6874

KÖZÉPKORI KÓDEXEK - MEDIEVAL MANUSCRIPT MANUAL: nora.hd.uib.no/non/echt/budapest/MMMhu/home.html - nora.hd.uib.no/non/echt/budapest/MMMhu/home.html

DIGITÁLIS (SILVER LIGHT) KÉPES KRÓNIKA: www.kepeskronika.net/hu.htm - www.kepeskronika.net/hu.htm

DIGITÁLIS CORVINÁK - BIBLIOTHECA CORVINIANA DIGITALIS: www.corvina.oszk.hu/ - www.corvina.oszk.hu/

A TÖRTÉNELMI MAGYARORSZÁG VÁRAI : jupiter.elte.hu/index.html - jupiter.elte.hu/index.html

VÁRKONYI NÁNDOR: AZ ÍRÁS TÖRTÉNETE: www.mek.iif.hu/porta/szint/tarsad/muvtort/varkonyi/html/00.htm - www.mek.iif.hu/porta/szint/tarsa ... tml/00.htm

KÖNYV-E - PÉLI ZOLTÁN GÁBOR ELEKTRONIKUS KÖNYVTÁRA: www.konyv-e.hu/ - www.konyv-e.hu/

EMIR - ELEKTRONIKUS (KORTÁRS) MAGYAR IRODALOM: www.emir.hu/index.html - www.emir.hu/index.html

SOK MINDEN A BIBLIÁRÓL, MAGYAR BIBLIAFORDÍTÁSOK, BIBLIALETÖLTÉS: www.biblia.hu/ - www.biblia.hu/

SZENTEK ÉLETE, A-Z: www.katolikus.hu/szentek/index.html - www.katolikus.hu/szentek/index.html

LATIN NYELVŰ IMÁK GYŰJTEMÉNYE: www.preces-latinae.org/index.htm - www.preces-latinae.org/index.htm

A VATIKÁN SOKNYELVŰ HONLAPJA: www.vatican.va/ - www.vatican.va/

LUTHER MÁRTON 95 TÉTELE: www.luther.hu/95thesen.html - www.luther.hu/95thesen.html

OLD BOOK ILLUSTRATIONS: www.oldbookillustrations.com/ - www.oldbookillustrations.com/

FÖLDÜNK PILLANATNYI ADATAI (DÖBBENETES SZÁMLÁLÓK): www.worldometers.info/hu/ - www.worldometers.info/hu/

50 DB KÖRPANORÁMA LINKJE, ÍME:

Eifffel Torony: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08toureiffel/08toureiffel.html - photo.photojpl.com/tour/08tourei ... iffel.html

Körpanoráma az Eiffel Torony Tetejéről: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/eiffel-tower-floor/eiffel-tower-tour-floor.html - photo.photojpl.com/tour/eiffel-t ... floor.html

Notre-Dame messzebbről: hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/09tournelle/09tournelle.html - photo.photojpl.com/tour/09tourne ... nelle.html

Éjszakai Szajna-part Notre-Dame-mal: hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/seine-notre-dame/seine-paris-notre-dame.html - photo.photojpl.com/tour/seine-no ... -dame.html

Notre-Dame BELÜLRŐL!!!: hanggal! Mennyezete és padlója is látszik! Nézd meg mindkét aspektusból!

photo.photojpl.com/flash/08notredbs.html - photo.photojpl.com/flash/08notredbs.html

Chicoutimi katedrális: hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08chicoutimi/chicoutimi-cathedral.html - photo.photojpl.com/tour/08chicou ... edral.html

Montreal Canada Fotere:

photo.photojpl.com/tour/08sansvoiture/08sansvoiture.html - photo.photojpl.com/tour/08sansvo ... iture.html

A Montreali Szent Anna bazilika: mennyezete meg padló is!

photo.photojpl.com/tour/08beauprecentre/08beauprecentre.html - photo.photojpl.com/tour/08beaupr ... entre.html

Montreali Nagy bazilika:

photo.photojpl.com/tour/08mreinemonde/08mreinemonde.html - photo.photojpl.com/tour/08mreine ... monde.html

Quebeci katedrális:

photo.photojpl.com/tour/08catquebec/cathedral-quebec-city.html - photo.photojpl.com/tour/08catque ... -city.html

Montreal, Hindu templom:

photo.photojpl.com/flash/08murugan.html - photo.photojpl.com/flash/08murugan.html

Templom: hanggal!

photo.photojpl.com/flash/08mallet.html - photo.photojpl.com/flash/08mallet.html

Hőlégballon-utazás: hanggal!

photo.photojpl.com/tour/08ballon/08ballon.html - photo.photojpl.com/tour/08ballon/08ballon.html

A Lampionok Kertje: hanggal!

photo.photojpl.com/tour/08lanternes/08lanternes.html - photo.photojpl.com/tour/08lanter ... ernes.html

Elvarázsolt Falu Kirakat: hanggal!

photo.photojpl.com/tour/08ogilvy/08ogilvy.html - photo.photojpl.com/tour/08ogilvy/08ogilvy.html

Montreal, tüntetés: hanggal!

photo.photojpl.com/tour/08manifcoalition/08manifcoalition.html - photo.photojpl.com/tour/08manifc ... ition.html

Canadai Jégkarnevál: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/09carnaval/09carnaval.html - photo.photojpl.com/tour/09carnav ... naval.html

Éjszakai korcsolyaverseny: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/09crashedice/09crashedice.html - photo.photojpl.com/tour/09crashe ... edice.html

Jéghotel: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/09hotelglace/09hotelglace.html - photo.photojpl.com/tour/09hotelg ... glace.html

Jégkarnevál Esti műsor: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/mtlumiere/08mtlumiere.html - photo.photojpl.com/tour/mtlumier ... miere.html

A Canadai Jégkarnevál Záróünnepség Tűzijátéka: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08feuxsurglace/08feuxsurglace.html - photo.photojpl.com/tour/08feuxsu ... glace.html

Gyönyörű Táj: Nézz le a lábad elé is,felfelé is! Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08orford/08orford.html - photo.photojpl.com/tour/08orford/08orford.html

photo.photojpl.com/tour/08bic/08bic.html - photo.photojpl.com/tour/08bic/08bic.html

photo.photojpl.com/tour/08biclarge/08biclarge.html - photo.photojpl.com/tour/08biclar ... large.html

photo.photojpl.com/tour/08chutetrembl/08chutetrembl.html - photo.photojpl.com/tour/08chutet ... rembl.html

photo.photojpl.com/tour/08chutewin/08chutewin.html - photo.photojpl.com/tour/08chutew ... tewin.html

photo.photojpl.com/tour/08chutewin/08chutewin.html - photo.photojpl.com/tour/08chutew ... tewin.html

photo.photojpl.com/tour/08automne/08automne.html - photo.photojpl.com/tour/08automne/08automne.html

A.O.Jones Jazz Concerten: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/oliver-jones/astral-oliver-jones.html - photo.photojpl.com/tour/oliver-j ... jones.html

Elhagyatott Montreali Sörgyár: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/abandoned-brewery/abandoned-brewerey-montreal.html - photo.photojpl.com/tour/abandone ... treal.html

Elhagyatott Montreali Gyár: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/oliver-jones/astral-oliver-jones.html - photo.photojpl.com/tour/oliver-j ... jones.html

Kis-Kozért: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/tour-maison-du-roti/maison-du-roti.html - photo.photojpl.com/tour/tour-mai ... -roti.html

Canadai Radio/Tv-Info-Központ: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/centre-info-radiocanada/centre-information-radio-canada.html - photo.photojpl.com/tour/centre-i ... anada.html

Bicikliverseny: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08tourile/08tourile.html - photo.photojpl.com/tour/08tourile/08tourile.html

John Lennon / Yoko Ono hires franciaágya..: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/exposition-imagine/bed-in-imagine.html - photo.photojpl.com/tour/expositi ... agine.html

Ize Kikötő Este: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08moulin/08moulin.html - photo.photojpl.com/tour/08moulin/08moulin.html

Téli Áradás: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/flash/08huntingdon.html - photo.photojpl.com/flash/08huntingdon.html

Kövér Hadsereg: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08regiment/08regiment.html - photo.photojpl.com/tour/08regime ... iment.html

Esti fesztiválünnepség: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08toro/08toro.html - photo.photojpl.com/tour/08toro/08toro.html

Árviz: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/08lavalinondation/08lavalinondation.html - photo.photojpl.com/tour/08lavali ... ation.html

Téli Örömök: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/flash/07gilford.html - photo.photojpl.com/flash/07gilford.html

Autós Boldogság: Hanggal!!!!

multimedia.cyberpresse.ca/photosbulles/08tempetestandre/08tempetestandre.html - multimedia.cyberpresse.ca/photos ... andre.html

Stevie Wonder Jazz Concerten: Hanggal!!!!

photo.photojpl.com/tour/stevie-wonder/stevie-wonder.html - photo.photojpl.com/tour/stevie-w ... onder.html

Középkori Kisváros: ( külön nyilak nélkül, az egered nyilával működik!!! fel/le/jobbra/balra): Hanggal!!!!

www.photojpl.com/conques.htm - www.photojpl.com/conques.htm

Őrült jó Várkastély: ( külön nyilak nélkül az egered nyilával működik!!! Fel/le/jobbra/balra): Hanggal!!!!

www.photojpl.com/pape.htm - www.photojpl.com/pape.htm

A Gyönyörű Párizsi Izé-Katedrális:

www.photojpl.com/etienneglise.htm - www.photojpl.com/etienneglise.htm

A gyönyörű Montreali Szent Patrick Katedrális:

photo.photojpl.com/tour/08bsaintpatrick/basilique-st-patrick-montreal-photo.html - photo.photojpl.com/tour/08bsaint ... photo.html

NE FELEJTS EL A NYILAK SEGÍTSÉGÉVEL MINDIG LEFELÉ, A LÁBAD ELÉ,

ÉS FELFELÉ, AZ ÉG FELÉ IS NÉZNI!!!! a +/- NYILAKKAL ZUMMOLHATSZ

A TÁJBA ÉS VISSZA IS HÚZÓDHATSZ KICSIT! A LEGTÖBBNEK VAN HANGJA IS!

Most ezek voltak érdemesek arra, hogy legtöbbet nézték 2010-ben. Remélem, mindenki talál magának kedvére valót.

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 jan. 28 08:20 #6809

A kék szem,- amit az avar sírokban is megtalálhatunk, ill az ortodox vallás a mai napig kötelezően ad minden újszülöttjének- történetének előtörténete:
A Hórusz szeme
www.forradalommost.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=78 - www.forradalommost.hu/index.php? ... &Itemid=78

Re: Kaptam egy kör e-mail-t, megosztanám veletek 2011 jan. 24 21:24 #6787

Örökóra

Új típusú óra. Holland találmány. Nem eldobni való még háttérképnek sem a
: monitoron...
: CSAK A ZÖLD VONALAT FIGYELD, AZ MEGADJA AZ ÖSSZES INFORMÁCIÓT
:
: 1. SOR : MÁSODPERCEK
: 2. SOR PERCEK
: 3. SOR ÓRÁK
: 4 ÉS 5. SOR A NAPOK NEVE
: 6. SOR HÓNAPOK
: 7. SOR ÉVEK
:
: AUTOMATIKUSAN ÁTÁLL A TE ZÓNAIDŐDRE
:
beeks.eu/swf/timeline.swf

Oldalmegjelenítési idő: 0.567 másodperc
endeel