Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

2008 máj. 28 18:56 #512

A Mdros zenekar legutóbbi koncertjéről 9 db. szám:

a zenekar honlapján teljes egészében meghallgathatók !!

www.mydros.hu/pages/live - www.mydros.hu/pages/live

:pompomlány:
:futyul:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

2008 máj. 23 20:29 #467

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

2008 máj. 18 20:52 #421

Helyesbítek !!! Ez a kezdő oldal:

boutique.info-grece.com/index.php/cPath/27 - boutique.info-grece.com/index.php/cPath/27

Innen lehet kiválasztani a kül. fajta görög zenéket, és azokon belül rengeteg albumba lehet hallgatni, reggelig is lehet mazsolázni belőlük :-)

2008 máj. 18 20:49 #420

Egyébként én erről az oldalról szoktam kiválasztani azokat az albumokat, aamiket meg szeretnék szerezni...:

boutique.info-grece.com/product_info.php/manufacturers_id/2777/products_id/10522 - boutique.info-grece.com/product_ ... s_id/10522

Bele lehet hallgatni !

2008 máj. 18 20:43 #419

gen, belehallgattam jónéhányba.
És természetesen a Hellas Angels-be is hallgatóztam. Jaj, már úgy mennék közelebbről is hallgatni ilyen gyönyörűségeket! :kutyasétáltató:

Az előzőt fogalmam sincs, hogyan ismételtem meg, bocs!!! :oops:

És ami azon az oldalon nincs az a Greek Boston Radio!

- a sárga sávban a radiora kattansz , és mr szólnak a zenék!! :-)

www.greekboston.com/index.shtml - www.greekboston.com/index.shtml

2008 máj. 06 20:39 #388

gen, belehallgattam jónéhányba.
És természetesen a Hellas Angels-be is hallgatóztam. Jaj, már úgy mennék közelebbről is hallgatni ilyen gyönyörűségeket! :kutyasétáltató:

Az előzőt fogalmam sincs, hogyan ismételtem meg, bocs!!! :oops:

2008 máj. 06 20:35 #387

Szia Amarandos!

Ezt hallgatom napok óta.
www.e-radio.gr/ - www.e-radio.gr/ az adó neve pedig EROTAS. Naggyon kellemes zene megy állandóan. De gyanítom, Te ezt is ismered. :örül:
Csak, hogy nehogy má meghaljon ez a topik!

2008 máj. 06 20:10 #386

Szia Amarandos!

Ezt hallgatom napok óta.
www.e-radio.gr/ - www.e-radio.gr/ az adó neve pedig EROTAS. Naggyon kellemes zene megy állandóan. De gyanítom, Te ezt is ismered. :örül:

Szia Noriga!...és mennyi jó kis gr. rádió adó van még ott!

2008 máj. 06 16:44 #385

Szia Amarandos!

Ezt hallgatom napok óta.

2008 ápr. 22 19:34 #348

...ez a topic meghal? :-( Gyerekek! z is Görögország !!!!

2008 ápr. 06 18:57 #238

Jól elvagyok itt egymagamban ezen a topicon, de nem bírom ki, hogy ne írjam : Új számokat töltöttek fel a Hellas Angels-re !

hellasangels2.com/Requests.html - hellasangels2.com/Requests.html

a REQUESTS címre kattantam, és már az elején nagyon jó kis ciftéket találtam ( ez a gr. hastánc) Efi Andreau előadásában. Most töltögetem őket.
A többit most fogom meghallgatni.
Megnézem az April -en lávévő kínálatot is, e azon nem mindig csak görög számok vannak -mármint az épp aktuális havi topic alatt.
Szóval ha van kedvetek hallgassattok bele, érdemes!

2008 ápr. 05 22:35 #234

Dalaras megy az ERT World-ön... :D Ki tudja fogni?

2008 márc. 28 08:10 #189

Bekerülhetne a linkek közé a Mydros zenekar honlapja, nem gondolod balazsh?!
Én sokat járok ám a táncházaikba, érdemes !! Mindenkinek ajánlom!

www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

2008 márc. 24 18:21 #150

Egyébként meg ugye beavatsz, mi lesz a megoldás a zenékre? Alig várom, hogy tölthessek még fel :lol: :lol: :P
Jut eszembe: Direkt neked való feadat ez is ....ööööö...azt hiszem...hehe...!!!!! :mrgreen:

Erősen gondolkodom. A feltöltéshez egyenlőre sok korlátba ütközök. :cry:
A megtalált megoldás az egyenlőre csak az, hogy hogyan tudom leszedni tőled egyszerűen.
Amint tudok valamit, megosztom veletek.

...nyaaa azzzzé ne sííííjjjá !!! :?

2008 márc. 24 16:11 #149

Egyébként meg ugye beavatsz, mi lesz a megoldás a zenékre? Alig várom, hogy tölthessek még fel :lol: :lol: :P
Jut eszembe: Direkt neked való feadat ez is ....ööööö...azt hiszem...hehe...!!!!! :mrgreen:

Erősen gondolkodom. A feltöltéshez egyenlőre sok korlátba ütközök. :cry:
A megtalált megoldás az egyenlőre csak az, hogy hogyan tudom leszedni tőled egyszerűen.
Amint tudok valamit, megosztom veletek.

2008 márc. 24 13:11 #148

...hmmm-zenei az illető házi feladat ??? -csak mert ebben a topicban emlegeted... :roll:

OFF:
Nem! Méréstechnika, de még van digitális technika is.
Ugyanis öreg fejjel elkezdtem a Kandót. :roll:
ON

Egyébként megtaláltam a megoldás a zenékre. Tegnap elkezdtem letölteni, de nagyon sok, így nem fejeztem be. Majd folytatom.

OFF Rá se ránts! Én is felnőtt koromban szereztem diplomát! ON

2008 márc. 23 22:43 #147

...hmmm-zenei az illető házi feladat ??? -csak mert ebben a topicban emlegeted... :roll:

OFF:
Nem! Méréstechnika, de még van digitális technika is.
Ugyanis öreg fejjel elkezdtem a Kandót. :roll:
ON

Egyébként megtaláltam a megoldás a zenékre. Tegnap elkezdtem letölteni, de nagyon sok, így nem fejeztem be. Majd folytatom.

2008 márc. 23 21:16 #146

2008 márc. 23 21:07 #145

Most ti jöttök-semmi mozgás a fórumon..:-(

Hát persze, hogy nincs, mert mindenki sonkát eszik. Vagy ha nem eszi, akkor keresi a helyet, hogy hová bújhat a holnapi locsolók elöl. :lol:
Én meg dolgozom. De szerencsére csendes napom van, így csinálhatom a házifeladataimat. :(

2008 márc. 23 19:05 #144

...még itt egy másik Nikos Kourkoulis-egyik kedvencem...
-

2008 márc. 23 19:00 #143

-

ez az egyik kedvencem...jó lenne ilyen Nikos koncertbe csöppenni majd augusztudban..:-)
Most ti jöttök-semmi mozgás a fórumon..:-(

2008 márc. 20 17:29 #122

Ide is áthoztad balazsh? Hol van?
Egyébként meg nézegess be a fiókba időnként, mert bővül a kínálat !Noriga!! Te sem vitted el még a felét sem, pedig vannak ám újak is! :wink:

Be-be nézek, de mindig elszőrnyűlködök, ha meglátom a mennyiséget.
Képtelen vagyok rászánni magam a letőltésre. Annyi monoton kattintgatást nem bírok. Vagy van valami egyszerűbb módja? Nem nagyon ismerem a gmail webes felületét.
Majd inkább megpróbálom levelezőprogin keresztűl leszedni, de persze úgy, hogy maradjon a fiókban is. :)

Hát balazsh, akkor azt gondold el feltenni meddig tartott ?! De megígérhetem, egyelőre nem teszek fel újakat. Pedig bánhatod, hogy nem szánod rá magad, igaz noriga? :P :lol:
Amúgy pillanatok alatt lejön, de persze, hogy egyenként kell...
A Te ötletedhez enmtok hozzászólni .... :?

2008 márc. 20 16:44 #117

Egyébként meg nézegess be a fiókba időnként, mert bővül a kínálat !Noriga!! Te sem vitted el még a felét sem, pedig vannak ám újak is! :wink:

Be-be nézek, de mindig elszőrnyűlködök, ha meglátom a mennyiséget.
Képtelen vagyok rászánni magam a letőltésre. Annyi monoton kattintgatást nem bírok. Vagy van valami egyszerűbb módja? Nem nagyon ismerem a gmail webes felületét.
Majd inkább megpróbálom levelezőprogin keresztűl leszedni, de persze úgy, hogy maradjon a fiókban is. :)

2008 márc. 20 15:34 #113

Szia Noriga!
Én a műveltség helyett, inkább őrületet, vagy megszállottságot írnék :-) :oops: :oops:
Egyébként örülök, hogy hangulatos perceidhez a zenékkel hozzájárulhattam.
Balazsh-al már beszéltünk róla, hogy valamiképp közkinccsé tennénk mások részére is -neki is van sok zenéje - de így fórumon nem igen akarunk erről írni , szerintem vagy priviben kaptok értesítést, ha lesz ilyesmi a regisztráltak részére, vagy balazsh megtalálja a módját. Jól momdom, balazsh?
A régi fórumon egyébként van már balazsh jóvoltából pár szám .

Igen, valamit majd kitalálunk.
Viszont nem a régi fórumon, hanem a honlapon van az a pár szám (Egyebek/Görög zene). Vagy nem egyről beszélünk?

...dede, pontatlanul fejeztem ki magam... :roll:

Sziasztok!
Meghallgattak Balázs zenéit a honlapon. Gyönyörűek!
Hát, ha ilyeneket játszanak a tavernákban, akkor én elvesztem! :lol:

2008 márc. 19 06:02 #103

Szia Noriga!
Én a műveltség helyett, inkább őrületet, vagy megszállottságot írnék :-) :oops: :oops:
Egyébként örülök, hogy hangulatos perceidhez a zenékkel hozzájárulhattam.
Balazsh-al már beszéltünk róla, hogy valamiképp közkinccsé tennénk mások részére is -neki is van sok zenéje - de így fórumon nem igen akarunk erről írni , szerintem vagy priviben kaptok értesítést, ha lesz ilyesmi a regisztráltak részére, vagy balazsh megtalálja a módját. Jól momdom, balazsh?
A régi fórumon egyébként van már balazsh jóvoltából pár szám .

Igen, valamit majd kitalálunk.
Viszont nem a régi fórumon, hanem a honlapon van az a pár szám (Egyebek/Görög zene). Vagy nem egyről beszélünk?

...dede, pontatlanul fejeztem ki magam... :roll:

Sziasztok!
Meghallgattak Balázs zenéit a honlapon. Gyönyörűek!
Hát, ha ilyeneket játszanak a tavernákban, akkor én elvesztem! :lol:

Oldalmegjelenítési idő: 0.632 másodperc
endeel