Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

2008 aug. 17 15:19 #1272

Hhmm..gondolom Thassoson azért teljesen másként ragyoghat a Hold!
Ha választhatnék ott nézném meg az esti tengerparton mert ott a víz is visszatükrözi.
Valahogy így:

Erre a mai estére nem linkelek be újabb zenét, legyen a Tiéd a füledben ezen a szép estén! Romantikus, szép estét !

Hát bizony teljesen másként ragyogott!!
Ezt a leégést!!!
Este 10-ig elvoltam itt a gépnél. Pánosz lement Marcit hazahozni, meg a rönkösbe szuflákit venni. egy óra múlva telefonált, hogy még mindig a sorban áll. Képzelhetitek a tömeget. Majd mikor megjött megdöbbenve mondta valami történt a holdunkkal.
Látszik mennyire nézzük szezon ideje alatt a Tv.-t... : :oops:
A telihold helyett egy kis kalapos karéj látszott. A hold 3/4 része pedig takarva volt.
A híradót kivártuk, hogy talán onnan megtudjuk, hogy valóban egy holdfogyatkozást látunk-e. Igen.
Ha figyelemmel követtük volna a Tv-t, akkor azt is megtudtam volna, hogy az ország 56 archeologioai területére hirdettek meg műsorokat,- koncerteket, ókori színházi előadásokat- ami célja az is volt, hogy az éjfélre tervezett égi attrakciót megfigyelhessék az éjszaka vendégei.
éjfél és egy óra között teljesedett ki a jelenség.
Itt nálunk Panagiában lett volna a focipályán egy modern zenekar koncertje, ami ismeretlen ok miatt elmaradt. Ezt reggel a Melindában megszállt fiúktól tudtam meg, akik még otthonról az internettről levett információ szerint kérték ezt a nyaralási időpontot. Elég csalódottak voltak.
Ma itt Skála Potámia kikötőjében hirdettek meg bábelőadást, amin az első görög bábjátékokat mutatják be: Karadjozis mesék címen.
ezek népi történetek, humorosan előadva. Aki nem érti annak nem sokat mond az előadás, de helyiek nagyon várják. Apraja-nagyja.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

2008 aug. 16 21:03 #1264

Hhmm..gondolom Thassoson azért teljesen másként ragyoghat a Hold!
Ha választhatnék ott nézném meg az esti tengerparton mert ott a víz is visszatükrözi.
Valahogy így:

Erre a mai estére nem linkelek be újabb zenét, legyen a Tiéd a füledben ezen a szép estén! Romantikus, szép estét !

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

2008 aug. 16 20:36 #1263

Po, po, pooo.
Olyan alakítást láttunk tegnap, amit még élőben nem láttam még hivatalos hastáncosoktól sem.
Nem videóztam, de ha tettem volna sem mertem volna megmutatni az esetleges kiskorú olvasoink miatt.
Ott volt apósom is. A két férfit az Apollonos vendégek közé szorítottuk be anyósommal. Pánost alig tudtam a székén tartani, apósomnak meg majdnem szív gyógyszert kellett kérnem.
Volt sok kisgyermekem is, akiknek talán nem kellett volna látni.
Ilyet még nem láttam. Mária nap miatt voltunk vagy 130-an és az egész társaságból a mi lengyel részünkről szúrtak ki a táncosok 3 lengyel nőt.
Még görögöt sem láttam így táncolni, mint őket...
Mind 3-an együtt táncoltak.
Nem tudok szak szavakat, amivel körbeírnám. De először volt, hogy a fényeket elkapcsolták hangulatra, és a 3 nőt hagyták 10 percig táncolni, és olyan tapsvihart és füttyöt kaptak a férfiaktól, mint senki idáig. Utána más nem is mert erre táncolni.
Csak a gyerekeket kellett volna kivinnünk, de oly hirtelen jött és lébénulva nézték a megbotránkozók.
A lányok, férfi kisérettel voltak, és a fiúk is vigyáztak, hogy utána a lányaikat el ne lopja valamelyik görög.

Egy buli sem múlhat el cifte nélkül.

Itt is egy klasszikusnak számító szám:

Anapse to cigaro - variációk:

-

-

-

Glykeria komolyzenei kísérőkkel:
-

-

-

-

-

Hát igen! Ennél az amúgy gyönyörű táncnál könnyen közönségessé lehet válni, ha valaki nem vigyáz. Tegnap az ünnep miatt az ERT görög tv adón volt az a zenés műsor, ami általában szombat esténként szokott lenni.
Ott is volt cifte. De azok a nők, akik táncoltak rá, valahogy finoman ízlésesen csinálták ( egyébként minden táncra ez volt a jellemző)

Ez itt ugyan nem a tegnapi műsorból van de ilyen volt az is.:

-
... re=related

Engem itt az egyik buzukis tisztára Nikolas Cage-re emlékeztet (Tiszta Corelli kapitány)

Sartin volt egy ahhoz hasonló élményem, amiről Te írsz. Ott kitettek középre egy hosszú asztalt arra álltak fel táncolni a nők -szerintem azok sem görögök voltak-de olyan szorosan egymás mellé, hogy alig fértek el. Ott vonaglottak. Egyszercsak felugrott közéjük egy kis egyszál belű ürge, és ott dörgölődzött közöttük. Mit mondjak, gyomorforgató volt !!!

Ma van az év legszebb, legfényesebb teliholdja.
Ha tehetitek töltsetek el egy romantikus estét a természetbe.
Maga az ének nem teljesen idevaló, de a zeneszerző és énekes,- az idén távozott el- az egyik legromantikusabb ember volt.
A dal kicsit szomorkás, főleg annak aki szerette őt.

Marios Tokas ( Anoula tou xionia ) Music Video
Antonis KAlogiannis - Ax Annoula Tou Xionia

-
... re=related
-
... re=related

És egy másik énekesnő, akit szívesen hallgatok romantikus hangulatomban.
Tora pou pas stin xenitia - Nana Mouskouri

-
... re=related
Nana Mousxouri - Agapisa

-
... re=related

2008 aug. 16 10:26 #1262

Po, po, pooo.
Olyan alakítást láttunk tegnap, amit még élőben nem láttam még hivatalos hastáncosoktól sem.
Nem videóztam, de ha tettem volna sem mertem volna megmutatni az esetleges kiskorú olvasoink miatt.
Ott volt apósom is. A két férfit az Apollonos vendégek közé szorítottuk be anyósommal. Pánost alig tudtam a székén tartani, apósomnak meg majdnem szív gyógyszert kellett kérnem.
Ilyet még nem láttam. Mária nap miatt voltunk vagy 130-an és az egész társaságból a mi lengyel részünkről szúrtak ki a táncosok 3 lengyel nőt.
Nem tudok szak szavakat, amivel körbeírnám. De először volt, hogy a fényeket elkapcsolták hangulatra, és a 3 nőt hagyták 10 percig táncolni, és olyan tapsvihart és füttyöt kaptak a férfiaktól, mint senki idáig. Utána más nem is mert erre táncolni.
Csak a gyerekeket kellett volna kivinnünk, de oly hirtelen jött és lébénulva nézték a megbotránkozók.
A lányok, férfi kisérettel voltak, és a fiúk is vigyáztak, hogy utána a lányaikat el ne lopja valamelyik görög.

-

-

-

-

-

-

-

-

Hát igen! Ennél az amúgy gyönyörű táncnál könnyen közönségessé lehet válni, ha valaki nem vigyáz. Tegnap az ünnep miatt az ERT görög tv adón volt az a zenés műsor, ami általában szombat esténként szokott lenni.
Ott is volt cifte. De azok a nők, akik táncoltak rá, valahogy finoman ízlésesen csinálták ( egyébként minden táncra ez volt a jellemző)

Ez itt ugyan nem a tegnapi műsorból van de ilyen volt az is.:

-
... re=related

Engem itt az egyik buzukis tisztára Nikolas Cage-re emlékeztet (Tiszta Corelli kapitány)

Sartin volt egy ahhoz hasonló élményem, amiről Te írsz. Ott kitettek középre egy hosszú asztalt arra álltak fel táncolni a nők -szerintem azok sem görögök voltak-de olyan szorosan egymás mellé, hogy alig fértek el. Ott vonaglottak. Egyszercsak felugrott közéjük egy kis egyszál belű ürge, és ott dörgölődzött közöttük. Mit mondjak, gyomorforgató volt !!!

2008 aug. 16 06:02 #1261

Po, po, pooo.

-

-

-

-

-

-

-

-

2008 aug. 15 18:58 #1258

-

-

-

-

-

-

-

-

2008 aug. 15 18:40 #1257

...akkor remélem sikerül megállítani!

Minden jó, ha vége jó.
Indulok az estre

Aftos o anthrwpos || Αυτός ο άνθρωπος
-
... re=related

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ .... ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
-
... re=related

2008 aug. 15 18:28 #1256

...akkor remélem sikerül megállítani!

2008 aug. 15 18:21 #1255

Pánosnak nagyon boldog névnapot!

Akkor is égett a bozót,Potos és Scala Maries között. mikor mi ott voltunk. Készítettem is fotót róla, Láttad?
Potoson dugóba is kerültünk a bérelt autónkkal -izgi volt - mert a tűzoltók próbáltak keresztüljutni a városon. Mi egy kereszteződésben ragadtunk, és úgy tűnt se előre se hátra. Meleg helyzet volt. Végül az egyik tűzoltó kiállt azt út közepére, és egyenként segítette félreállni az autókat, buszokat. Centimétereket haladtunk egymást kikerülve , míg végre sikerült.[/img]

Igen, most ahogy értem erzsikéjék elbeszélését, abból a tűzből maradhastott parázs. azzal tudtam beazonosítani az elmondása szerint. Kastróba mentek volna fel, és kb 5 km-re a földesúton a szemetes terület égett amikor itt voltatok. Most is ott,, de most lángban állt egy fa.
A kincskereső expedicionak köszönheti a sziget a mostani tűz megtalálását.
Nagyon komoly baj lehetett volna, mert pont Panagia, tehát Mária és Panagiotisz napi bulik vannak, és mindenki mással van elfoglalva, csak nem, a tűzzel. Nagyon hálásak voltak a tűzoltók. Remélem minden rendben lesz. Kastrótól le Theologos felé van az utolsó előtti ősfenyvese, amit legalább 100 éve nem ért tűz. Ha itt tovább terjedne, átjutna megint az egész szigetre.

Végre megértették.

2008 aug. 15 17:49 #1254

Pánosnak nagyon boldog névnapot!

Akkor is égett a bozót,Potos és Scala Maries között. mikor mi ott voltunk. Készítettem is fotót róla, Láttad?
Potoson dugóba is kerültünk a bérelt autónkkal -izgi volt - mert a tűzoltók próbáltak keresztüljutni a városon. Mi egy kereszteződésben ragadtunk, és úgy tűnt se előre se hátra. Meleg helyzet volt. Végül az egyik tűzoltó kiállt azt út közepére, és egyenként segítette félreállni az autókat, buszokat. Centimétereket haladtunk egymást kikerülve , míg végre sikerült.

Tavaly Zantén is hatalmas tüzek voltak Egy este olyan folytó füst szállt a városra, hogy azt hittük reggelre evakuálnak bennünket. Abban az időben voltunk kint, amikor Peloponészsoszon azok a falvak leégtek.
Mindennapi látvány volt a hegyoldalról több helyról is felszálló füst. A 2 hét alatt minde nap füstölt a hegyoldal valahol. Számomra az volt döbbenetes, hogy a tűzoltó repülők csak sokára érkeztek .

Jó mulatást kedves honfitársainknak - és persze Pánosnak - a görög esten! Reggel legtöbben úgyis már haza készülnek. Legalábbis az Apollonos utasok.

2008 aug. 15 17:39 #1253

Gyerekek, Mariesben megint tűz van. Most hivott egy Apolonos vendég, ő vette észre. Az idén rájár a rúd a szigetre...

2008 aug. 15 17:35 #1252

Ma van Pános névnapja.

Isten éltesse. Húzd meg a fülét a nevünkben is!

No, kezdek vasalni, és indulok a görögestre...

Hol itt az igazság? Van aki dolgozik, van aki meg görög estre jár?
Persze könnyű neki, mert az a munkája. :)

2008 aug. 15 17:26 #1250

Amire most kedvet kaptam:
Ανθρωποι Μοναχοι (Lonely People) - Haris Alexiou(Χ.Αλεξιου).
-
... re=related

Tudod melyik volt az első tipusú dal amikbe beleszerettem még Paralia környékén:
Tzeni Karezi, Fertis & choir - I Margarita i Margaro (1961)
-
... re=related

Τα τρένα που φύγαν (Μοσχολιού, Αλεξίου, Γαλάνη)
-
... re=related

Δεν ξέρω πόσο σ' αγαπώ (Γιώτα Νέγκα)
-
... re=related

Ιστορία μου αμαρτία μου (Πίτσα Παπαδοπούλου)
-
... re=related

Stratos Dionisiou - Agapi Mou Epikindini
-
... re=related
Stratos Dionisiou O Taxitzis ( A Taxis)
-
... re=related

kazantzidis - to agriolouloudo (Vadvirág)
-
... re=related

Ma van Pános névnapja.
Ezekből a dalokból este majd kérek neki, mert ezeket Ő szeretette meg velem.

És ez lesz neki, tőlem az hajnali dalom:
Dalaras - S' agapo giati ise orea (live, 2001)
-
... re=related

No, kezdek vasalni, és indulok a görögestre...

Még csak ezeket, mert úgy látszik csak én, és most már Ági is -fordulok meg ebben a topicban.

Kezdek elpirulni, hogy ennyire megszállot vagyok már ami a görög zenét illeti... :oops: :oops:

Pironkodva bár, de ezeket még a kedvenceim közé sorolom:

-
... re=related

Terzis után Natasa Theodoridou - Volnál bár tenger ezen fonetikusan is fent van a szöveg. Erről a számról a You Toub-on nem találtam használhatóbb változatot.

-

Apropó Ági ! Dalaras számait szeretem, csak a hangját nem. ( van még egy pár óriás, akinek a hengját nem szeretem. Lehet, hogy nem vagyok még elég haladó.... :wink: Ezért már sokan ferdén néztek rám. Nekem az a férfihang tetszik ami pl. Terzisé, vagy Vasilis Karrasé. De Notis Sfakianakis is inkább, sőt....

És akkor jöjjön D. Mitropanos ,T. Adamantidis és D. Mpasis szerelmetes nótája -Őket is- de főleg Mitropanos-t a haladóknak valók közé sorolnám. Ez a koncert egyébként egy dupla albumon megjelent. Nekem megvan, akit érdekel.

-

És bemásolom a szöveget a fordítással és fonetikával együtt, egy kedves ismerősöm Stratos jóvoltából. ( Hátha valakinek megjön a kedve a görög tanulásra. Az enyém már megjött....öööö régen de még csak a kedvnél tartok)
......

2008 aug. 15 17:12 #1248

Igen, Ági!
A bizsergés nálam is jellemző tünet volt, de nálam Notis Sfakianakis hallatán kezdődött.
Nők közül Natasa Thedoridou egyik kedvencem.
Egy nép zenéjénél sem tapasztaltam még ekkora harmóniát a kultúra, a nemzet- és életszeretet között , s mindennek megjelenését a zenében. (még az autentikusabb műfajoknál is)

Férjhez menés előtt néptáncoltam és úgy gondolom, lehetett volna a magyar zenének és az egész kultúrának ekkora hagyománya, ha hagyták volna. Sajnos nálunk nincs nemeti öntudat. Arra gondosan ügyelt a mindenkori hatalom, hogy ezt elsorvasszák honfitársainkban. Kevésbé érték a család is, pedig a nemzeti öntudat a családi összetartásnál, családi hagyományok őrzésénél kezdődik. Csak így lesz érett egy nép a nemzeti kultúra megőrzésére is. - szerintem.

Szerintem Görögország ennek ellenpéldája, szerencsés nemzet ! Pedig az ő történelmüket is sok hányattatás kísérte.

2008 aug. 15 16:49 #1247

Még csak ezeket, mert úgy látszik csak én, és most már Ági is -fordulok meg ebben a topicban.

Kezdek elpirulni, hogy ennyire megszállot vagyok már ami a görög zenét illeti... :oops: :oops:

-
... re=related

Terzis után Natasa Theodoridou - Volnál bár tenger ezen fonetikusan is fent van a szöveg. Erről a számról a You Toub-on nem találtam használhatóbb változatot.

-

Apropó Ági ! Dalaras számait szeretem, csak a hangját nem. ( van még egy pár óriás, akinek a hengját nem szeretem. Lehet, hogy nem vagyok még elég haladó.... :wink: Ezért már sokan ferdén néztek rám. Nekem az a férfihang tetszik ami pl. Terzisé, vagy Vasilis Karrasé. De Notis Sfakianakis is inkább, sőt....

És akkor jöjjön D. Mitropanos ,T. Adamantidis és D. Mpasis szerelmetes nótája -Őket is- de főleg Mitropanos-t a haladóknak valók közé sorolnám. Ez a koncert egyébként egy dupla albumon megjelent. Nekem megvan, akit érdekel.

-

És bemásolom a szöveget a fordítással és fonetikával együtt, egy kedves ismerősöm Stratos jóvoltából. ( Hátha valakinek megjön a kedve a görög tanulásra. Az enyém már megjött....öööö régen de még csak a kedvnél tartok)
.....

Bravó Stavre!!!
Merje valaki azt mondani, hogy nem fontos a szöveg!
Nagyon fontos.
Én is így kezdtem a görögnyelv tanulását.
Nekem Dalaras volt, akitől bizseregni kezdtem, és ok nélkül meghatodtam. Hiszen akkor nem értettem miről énekel.

2008 aug. 11 20:41 #1214

Isten hozott itthon Amarandos!

Köszöm a Natasa Theodoridou számot! Már nagyon sok szép dalt hallagattam meg, de nálam még mindig ez a N1. :D

Köszönöm ! Szia Noriga !

Szívesen! Nem tudom melyik számait küldtem már el, de ezt én is nagyon szeretem !

2008 aug. 11 20:37 #1212

Isten hozott itthon Amarandos!

Köszöm a Natasa Theodoridou számot! Már nagyon sok szép dalt hallagattam meg, de nálam még mindig ez a N1. :D

2008 aug. 11 19:41 #1210

-
... re=related

-

-

Ági, az első versszakról te jutottál eszembe -az élettörténeted kapcsán

Ερωτικό. - / - Erotikó

Μητσιάς Μανώλης
Μουσική/Στίχοι: Μικρούτσικος Θάνος / Αλκαίος Άλκης
- / - Zene szöveg: Thános Mikrútsikos / Alkís Alkéos

Mε μια πιρόγα φεύγεις και γυρίζεις - / - Me mjá pirógha févjis ké ghirízis
τις ώρες που αγριεύει η βροχή - / - tis óres pu aghriévi i vrohí
Στη γη των Bησιγότθων αρμενίζεις - / - Sti jí ton Visighóthon armenízis
και σε κερδίζουν κήποι κρεμαστοί - / - ké se kerdhízun kípi kremastí
μα τα φτερά σου σιγοπριονίζεις - / - má tá fterá su sighoprionízis

Σκέπασε αρμύρα το γυμνό κορμί σου - / - Sképase armíra to jimnó kormí su
σου 'φερα απ' τους Δελφούς γλυκό νερό - / - su'fera áp'tus Dhelfus ghlikó neró
Στα δύο είπες πως θα κοπεί η ζωή σου - / - Sta dhío ípes pos thá kopí i zoí su
και πριν προλάβω τρις να σ' αρνηθώ - / - ke prin prolávo tris ná s'arnithó
σκούριασε το κλειδί του παραδείσου - / - skúriase to klidhí tu paradisu

Tο καραβάνι τρέχει μέσ' τη σκόνη - / - To karaváni tréhi més'ti skóni
και την τρελή σου κυνηγάει σκιά - / - ke tin trelí su kinighái skjá
Πώς να ημερέψει ο νους μ' ένα σεντόνι - / - Pós na imerépsi o nús m'éna sendóni
Πώς να δεθεί η Mεσόγειος με σκοινιά - / - Pós na dhethí i Mesójios me skinyá
Αγάπη, που σε λέγαν Aντιγόνη - / - Aghápi, pu se léghan Andighóni

Ποια νυχτωδία το φως σου έχει πάρει - / - Pjá nihtódhia to fós su éhi pári
και σε ποιόν γαλαξία να σε βρω - / - ké se pjón ghalázja na se vró
Εδώ είναι Aττική, φαιό νταμάρι - / - Edhó íne Attikí, geó ntamári
Κι εγώ ένα πεδίο βολής φτηνό - / - Ki eghó éna pédhio volis ftinó
που ασκούνται βρίζοντας ξένοι φαντάροι - / - pu askunde vrízondas kséni fandári

Ποια νυχτωδία... - / - Pjá nihtódhia to fós su éhi pári
Szerelmetes

Μητσιάς Μανώλης / Mitsias Manolis
Μουσική/Στίχοι: Μικρούτσικος Θάνος/Αλκαίος Άλκης
Zene/Szöveg : Mikrutsikos Thanos/ Alkéos Alkis

Törékeny hajón távozol, s térsz meg,
mikor úgy szakad az eső, s egyre vadabbul ver,
Átvitorlázol a Vizigótok földjére,
és a függőkertek belopják magukat a szívedbe...
De a szárnyaidat, lassanként megnyesegeted...

Só borította, s lepte be meztelen tested,
s Néked Delfoiből hoztam édes vizet.
Az életed - mondtad - jaj, kétfelé szakad!
S mielőtt megtagadtalak volna háromszor,
a Paradicsom kulcsa megrozsdásodott...

A Karaván fut, lohol a homokos porban,
Vadászik az őrületed, üldöz árnyékokat!
Hogyan nyugtathatná meg a tudatot, egy üres lepedő?
Hogyan köthetné meg a (Földközi)tengert: egyszerű kötelék?
Szerelem Te, kit úgy hívtak... Antigóné!

Melyik fájdalmas éj vette el fényét az eszednek?
S most hol, melyik galaxisban keresselek?
Ez itten Attika! Sötét kőbánya...
S felbolydult énem olyan, mint egy lőtér, ócska, vacak,
ahol az ismeretlen katonák, üvöltve gyakorlatoznak.

Melyik fájdalmas éj vette el fényét az eszednek?...

2008 aug. 10 20:15 #1194

Most egyébként ez a szám az egyik kedvencem:

-

Terzis-t eddig is szerettem, de Terzis Rokkos-szal is tökjó ebben a számban...

2008 aug. 10 13:04 #1191

Ági: Látom Kréta nagy hatással volt rád! Most már tudom, hogy nem véletlenül :wink:
Nekem Krétáról a krétai származású -sokáig a számomra N1 énekes - Notis Sfakianakis jutott eszembe. Egyik kedvencem tőle:

-

Alikistis Protopsalti - tól még nem hallottam az Apopse thelo napio-t, én Mitropanos albumáról ismerem, ahol Adamantidis-sal és Basis-sal énekel. Az egész album koncertfelvétel.

2008 aug. 10 11:37 #1185

Egyébként meg ugye beavatsz, mi lesz a megoldás a zenékre? Alig várom, hogy tölthessek még fel :lol: :lol: :P
Jut eszembe: Direkt neked való feadat ez is ....ööööö...azt hiszem...hehe...!!!!! :mrgreen:

Erősen gondolkodom. A feltöltéshez egyenlőre sok korlátba ütközök. :cry:
A megtalált megoldás az egyenlőre csak az, hogy hogyan tudom leszedni tőled egyszerűen.
Amint tudok valamit, megosztom veletek.

...nyaaa azzzzé ne sííííjjjá !!! :?

No, ha lesz időm, majd küldöm a kedvenceimet.
Alkistis Protosalti

-
... re=related
-
... re=related
-
... re=related
-

Most Kréta:
-
... re=related
-
... re=related
-
... re=related

És a legnagyobbak legnagyobbja:
Nikos Xilouris
-

Cijjja Ági !!!
Várjuk , vááárjuk! Szerencsésen és nagyon gyorsan megérkeztünk!!! Majd még jövök, de dög fáradt vagyok! Remélem sokat leszel ezen a topicon is, mert a gr.zene is a szívem csücske!!!!! ...és természetesen Thassos is.... :lol:

2008 aug. 06 06:25 #1134

Egyébként meg ugye beavatsz, mi lesz a megoldás a zenékre? Alig várom, hogy tölthessek még fel :lol: :lol: :P
Jut eszembe: Direkt neked való feadat ez is ....ööööö...azt hiszem...hehe...!!!!! :mrgreen:

Erősen gondolkodom. A feltöltéshez egyenlőre sok korlátba ütközök. :cry:
A megtalált megoldás az egyenlőre csak az, hogy hogyan tudom leszedni tőled egyszerűen.
Amint tudok valamit, megosztom veletek.

...nyaaa azzzzé ne sííííjjjá !!! :?

No, ha lesz időm, majd küldöm a kedvenceimet.
Alkistis Protosalti

-
... re=related
-
... re=related
-
... re=related
-

Most Kréta:
-
... re=related
-
... re=related
-
... re=related

És a legnagyobbak legnagyobbja:
Nikos Xilouris
-

2008 aug. 05 07:41 #1120

Az általános fórumon alig van valaki, és rátaláltam erre a zenés oldalra. slágerrádió kikapcs, mindenkinek kötelező görög zene szól.köszi: kelike

Hali Kelike!!!!
De jó végre, hogy nem magamban beszélek itt :D:D Akkor linkajánló www.sarantismantzourakis.hu/ - www.sarantismantzourakis.hu/

hellasangels.com/July.html - hellasangels.com/July.html - innen le lehet zenéket tölteni, és havonta megújul-igaz ki kell válogatni, met nem mind örög, de én sok nagyon jó görög számot találok rajta.

www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

És ha egy kis görög hangulatra vágy, élő zenés görög estek, a fenti Sarantis, a Mydros, és Janula közreműködésével - van minden mi szem szájnak ingere!!! Kukkants be! Én már voltam párszor, és fergeteges!
Ajánlom még a Mydros zenekar táncházait is !
(Valahol Sirtos zemekar oldala is megvan, de azt most nem kerestem meg, bocsi)

Kelike : neked szerintem nem ujdonság, amiket itt leírtam, mert láttalak a Hellaszon is. Igaz Stratos zenei topicjában még nem figyeltem...

Akit érdekel még a gr zene, írjon privit ! :-) Jó bulizást addig is mindenkinek !

Ez meg a haladóknak az egyik ma élő legnagyobb énekestől és zeneszerzőtől.
Jorgos Dalares.
-
... re=related

2008 júl. 03 16:27 #826

Az általános fórumon alig van valaki, és rátaláltam erre a zenés oldalra. slágerrádió kikapcs, mindenkinek kötelező görög zene szól.köszi: kelike

Hali Kelike!!!!
De jó végre, hogy nem magamban beszélek itt :D:D Akkor linkajánló www.sarantismantzourakis.hu/ - www.sarantismantzourakis.hu/

hellasangels.com/July.html - hellasangels.com/July.html - innen le lehet zenéket tölteni, és havonta megújul-igaz ki kell válogatni, met nem mind örög, de én sok nagyon jó görög számot találok rajta.

www.mydros.hu/ - www.mydros.hu/

És ha egy kis görög hangulatra vágy, élő zenés görög estek, a fenti Sarantis, a Mydros, és Janula közreműködésével - van minden mi szem szájnak ingere!!! Kukkants be! Én már voltam párszor, és fergeteges!
Ajánlom még a Mydros zenekar táncházait is !
(Valahol Sirtos zemekar oldala is megvan, de azt most nem kerestem meg, bocsi)

Kelike : neked szerintem nem ujdonság, amiket itt leírtam, mert láttalak a Hellaszon is. Igaz Stratos zenei topicjában még nem figyeltem...

Akit érdekel még a gr zene, írjon privit ! :-) Jó bulizást addig is mindenkinek !

2008 júl. 03 12:51 #825

Oldalmegjelenítési idő: 0.563 másodperc
endeel