Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 16:56 #3983

Verus! Olvastam ám a nyaralásodról és megnéztem a képeket is. Biztosan nagyon jó volt és láttam, buliban is volt részed rendesen.
(Az autóról bocsi! :oops: )

Na, és a képemet senki sem ismeri??? :cry:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 16:27 #3982

Verus, Paxos tényleg gyönyörű és fertőző is több mint 3 órát böngésztem a neten, hogy mit találok róla!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 16:16 #3981

Szia Verus!
Hát, Te nem olvasod ezt a fórumot? Néhány nappal ezelőtt írtam az idei thassosi utazásunkról. Így, az északi irány is stimmel, (csak a szigetek közt). A nyár végét én nem sajnálom, mert voltak csodálatos élményeink is, most pedig elkezdhetünk álmodozni a jövő nyárról. Bár mi jövőre egészen biztos nem tervezünk Görög nyaralást.
Paxosra miért nem mentek autóval? Úgy biztosan odajuthatnál. Tényleg gyönyörű hely.
(Nekem is vannak szép álomképeim.)

Cijjjja Noriga!!!
Bevallom, elég felületesen olvastam, elnézést a félreértésért! Igen, élményekben én sem szűkölködtem. Ha ezek nem lennének, nem sok értelme lenne a nyaralásnak. Talán megint kitartanak majd egy évig.
Az autós kérdésre a legegyszerűbb a válaszom: mert nincs autónk. :-)

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 12:28 #3973

Verus, Paxos tényleg gyönyörű és fertőző is több mint 3 órát böngésztem a neten, hogy mit találok róla!!!!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 12:09 #3971

Sikerült képet feltennem! :örül:

Grat!Ügyes vagy.

Köszi! Csak a dátumot legtöbbször elfelejtjük beállítani. Természetesen ez is idei kép.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 11:53 #3970

Grat!Ügyes vagy.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 11:48 #3969

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 11:47 #3968

Most vagy sikerül, vagy nem.<!-- ia0 -->101_5181kicsi2.JPG<!-- ia0 -->

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 31 11:12 #3967

Szia Verus!
Hát, Te nem olvasod ezt a fórumot? Néhány nappal ezelőtt írtam az idei thassosi utazásunkról. Így, az északi irány is stimmel, (csak a szigetek közt). A nyár végét én nem sajnálom, mert voltak csodálatos élményeink is, most pedig elkezdhetünk álmodozni a jövő nyárról. Bár mi jövőre egészen biztos nem tervezünk Görög nyaralást.
Paxosra miért nem mentek autóval? Úgy biztosan odajuthatnál. Tényleg gyönyörű hely.
(Nekem is vannak szép álomképeim.)

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 30 19:47 #3959

Szia Noriga, rég láttalak!! Te az idén északra vetted az útirányt?
Sajnálom , hogy vége a nyárnak, megnt várhatunk egy évet! Én most Paxos-ra kattantam rá, persze azt még nem tudom , hogy jutok majd oda, de abban biztos vagyok , hogy látni szeretnééém!!!! (Szerintem Pargáról, vagy Korfuról) De még jobb lenne ott nyaralni, csak sajna egy utazási iroda sem visz oda!

Megtaláltam az apartmanomat is !! :lol: :lol: :lol: :

Hát nem gyönyörű???!!!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 29 22:06 #3940

Nézzétek meg Bocsika beszámolójában a régi házakat ábrázoló képet.
A keskeny, szűk házak homlokzatán fölül mindenhol van egy csiga fölakasztására szolgáló kiálló kampó. Azért, mert ott a szűk lépcsőházak miatt az ablakon át költözködnek.
(A lányom járt ott és látott ilyen bútorszállítást - attól vagyok ilyen okos.)
:igen:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 28 06:15 #3909

Pamag írta:
De a Balaton is meg a tenger is - egyszerűen utánozhatatlan, csodálatos, egyedi csoda - és nem vetélytársa egyik a másiknak.
:D

Ez tökéletesen így igaz! A Balatonnál az a jóérzés is eltölt, hogy a MIÉNK!
Örülök, hogy szép napotok volt! :úszógumi:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 21:01 #3908

Ma a Balatonon voltunk, egyet fürdeni. üüümmmmmm.... de jó volt.
Tengerre idén nem jutunk el.
De a Balaton is meg a tenger is - egyszerűen utánozhatatlan, csodálatos, egyedi csoda - és nem vetélytársa egyik a másiknak.
:D

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 19:36 #3906

Bocsika, jó volt olvasni soraidat köszi, hogy megosztottad velünk élményeidet.

Jól esett,hogy kíváncsiak voltatok!! :örül:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 18:14 #3904

Bocsika, jó volt olvasni soraidat köszi, hogy megosztottad velünk élményeidet.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 13:13 #3903

Bocsika, már tegnap is nagyon tetszett, de így fényképekkel egyszerűen tökéletes!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 12:09 #3900

Na, ez nem az én napom. Most meg az új hsz helyett a kilépést nyomogatom.
És, hogy még megfejeljem, a szép az egészben, tegnap már elolvastam a beszámolót, csak úgytűnik megzavart a fényképek feltöltésének híre.
Hiába szenilisedem! :kiaz:
Azért köszönöm! Jobb lesz, ha ma már hallgatok.

Igen tegnap töltöttem fel,de a képek nem sikerűltek,így Drága Pamag segített megvalósítan az egészett.Remélem azért egy kicsit tettszett képekkel?

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 12:03 #3899

Na, ez nem az én napom. Most meg az új hsz helyett a kilépést nyomogatom.
És, hogy még megfejeljem, a szép az egészben, tegnap már elolvastam a beszámolót, csak úgytűnik megzavart a fényképek feltöltésének híre.
Hiába szenilisedem! :kiaz:
Azért köszönöm! Jobb lesz, ha ma már hallgatok.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 11:09 #3898

Most nevessetek rajtam, hol találom Bocsika amszterdami útleírását? :oops:

Lapozzál lefelé!
:lol:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 10:58 #3897

Most nevessetek rajtam, hol találom Bocsika amszterdami útleírását? :oops:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 10:46 #3896

Képekkel tényleg élvezetesebb volt, jobban láttuk az élményeiteket.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 10:07 #3894

Pamag!!!!!
Egyszerűen köszönöm,azt hiszem képekkel még jobb,nekem tetszik! :örül: :örül:

Szekalmi!
Nagyon érdekes Amszterdam,sokat lehetne tanúlni a felfogásukból,vagy a mentalitásból,de sokkal jobban kezelnek mindent mint mi magyarok.Nem tudom egyébként ott hogyan élnek,de senki nem rohangált,idegeskedett akkorsem mikor elkezdett esni az eső,éppúgy mint a gyerekek.Szivesen elbarangolnék még több időt is mert sajnos egy múzeumot,sem érdekességet nem láttunk mert az idő kevés volt.Amiért mentunk az megvolt ez a lényege az elvont uticélnak.
Ha valaki érdeklődését felkeltette,szivesen segítek. :E-mail:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 27 06:33 #3890

Bocsika! Élvezettel olvastam a holland kalandokat, ez kicsit elvont uticél, így ilyen szubjektív (és nagyon jó) leírást ritkán olvashatunk róla. Szerintem egy-két autós fórumtárs érdeklődését bizton felkeltette a dolog. Köszi!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 26 22:35 #3889

Bocsika, megvan.
Naggggyon jó élmény lehetett!
:futyul:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2009 aug. 26 22:08 #3888

Na kimentettem a képeket, mindjárt szerkesztem, remélem, sikerül.
:számítógépes:

Oldalmegjelenítési idő: 0.569 másodperc
endeel