Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 ápr. 17 20:00 #5260

.............Jut eszembe: ki fog nekem a csapba köpködni? :wink:

Hát ezért majd igyekszem, hogy ne felejtselek el.... :igen:

Még nem nyaralás... csak tavaszi kaland - ha minden rendben lesz, lesz nyaralás is (szeptemberelés, mint szokásosan).
:zenélő:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 ápr. 17 18:18 #5259

Kedden - huss - öt napra Krakkó.
És Zakopane és Wadowice.
II.János Pál és Szent Hedvig.
3 éjszaka Krakkóban, egy Wadowicében.

Jó utat! Vigyázzatok magatokra!
Élménybeszámoló jöhet. :)
De tudod, hogy rossz helyre írtad! :)
Ez még nem nyaralás! :D

Jut eszembe: ki fog nekem a csapba köpködni? :wink:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 ápr. 17 09:36 #5257

Kedden - huss - öt napra Krakkó.
És Zakopane és Wadowice.
II.János Pál és Szent Hedvig.
3 éjszaka Krakkóban, egy Wadowicében.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 26 15:11 #5177

sarti-info.hu/szallashelyek/sifishause/sifishause.htm

Hát ez a szállás lett a vendégem végeredménye.

Végül is ez a Blue Cafe fölötti apartman azon a környéken van, amit az ismerősöd szeretett volna, és nem a beach-en, amit másodszorra ajánlottam neki. Örülök, hogy a kívánsága szerint alakult.
Sarti villige kellős közepén, közel a pékség, az Anna szupermarket, és a parttal a második párhuzamos utca, talán kicsit a tengerre is rálátni. Mi egy évben a szomszédos Wiennában szálltunk meg, és a blue Caféban ittunk néhány frappét. Nagyon finomat árultak. Akkor még nem volt fedett a kinti rész. Foci vb évében laktunk ott, hatalmas élet , és forgalom volt náluk. A hatalmas képernyőjű tv-nél drukkolt a nép....
Biztos vagyok benne, hogy szép lesz a nyaralásuk! Sartin felejthetetlen annak, aki egyszer ellátogat oda. Én is kívánom nekik, hogy így legyen!

Ha már Sartiról esett szó, nem lehet nem együtt emlegetni a szent heggyel, ami minden sarti képeslap kedvenc témája:

At Athos hegy ahogy a szerzetesek látják,

a tenger, ahogy ők látják,

..és ahogy mi , nyaralók látjuk.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 23 19:11 #5165

Hurrá ! :D Jó nyaralást Nekik is !

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 23 18:42 #5164

sarti-info.hu/szallashelyek/sifishause/sifishause.htm - sarti-info.hu/szallashelyek/sifi ... shause.htm

Hát ez a szállás lett a vendégem végeredménye.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 22 22:01 #5163

A vágyam a Peloponnésosi félsziget déli része. Írjatok róla. Kempingek, árak. közlekedés, stb. ami az eszetekbe jut.

Hát már hat éve annak, hogy arra jártunk. És nem is alaposan jártuk körbe. Ennek a topiknak az elején megtalálod a beszámolómat az akkori utunkról.
Kempingről nem tudok semmit.
A közlekedéshez annyit, hogy délen gyatrábban voltak kitáblázva az útelágazások, és jószerivel csak görög betűkkel, sokszor ütött-kopott táblákon. A Mani-félszigeten elég lyukacsosak voltak az utak.
A Pyrgos Dirou barlang csak 3-ig volt nyitva - de vsz van azóta honlapja, utána kéne nézni.
Sok volt a holland.
Vásárolni (ennivalót) inkább csak a nagyobb településeken lehetett tisztességesen. Helyi gyümölcsből csak narancsot láttunk.

De az az élmény, hogy ott vagyunk !!!....... :szerelmes: ........... A látványt meg nem lehet jól leírni, készülj rá képekből.

Vissza akarok menni! A délnyugati csücsökből semmit nem láttam!!! :!:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 22 19:18 #5162

A vágyam a Peloponnésosi félsziget déli része. Írjatok róla. Kempingek, árak. közlekedés, stb. ami az eszetekbe jut.

Hát már hat éve annak, hogy arra jártunk. És nem is alaposan jártuk körbe. Ennek a topiknak az elején megtalálod a beszámolómat az akkori utunkról.
Kempingről nem tudok semmit.
A közlekedéshez annyit, hogy délen gyatrábban voltak kitáblázva az útelágazások, és jószerivel csak görög betűkkel, sokszor ütött-kopott táblákon. A Mani-félszigeten elég lyukacsosak voltak az utak.
A Pyrgos Dirou barlang csak 3-ig volt nyitva - de vsz van azóta honlapja, utána kéne nézni.
Sok volt a holland.
Vásárolni (ennivalót) inkább csak a nagyobb településeken lehetett tisztességesen. Helyi gyümölcsből csak narancsot láttunk.

De az az élmény, hogy ott vagyunk !!!....... :szerelmes: ........... A látványt meg nem lehet jól leírni, készülj rá képekből.

Vissza akarok menni! A délnyugati csücsökből semmit nem láttam!!! :!:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 22 12:46 #5158

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 19 20:35 #5148

Köszönöm a segítséged. Átadtam Győzőnek.

Nagyon szívesen! Ebből már csak össze kell jönnie valaminek! :D

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 19 20:15 #5147

Köszönöm a segítséged. Átadtam Győzőnek.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 19 17:50 #5143

Most megnéztem a Grand oldalt. Jelen pillanatban a kívánt időpontban
a Holiday apartmanban 4 személy részére az 1.em A3-as szoba szabad,1 dupla, 2 szimpla ágy van benne, és 2 légterű.-itt nincs felár és 2 egymás melletti héten szabad-27-től is !!!!!

De vannak még szabad helyek ezen kívül is:

júli 20-tól szabad még a Fsz.C7 -jó fekvésű ezért feláras, 2 dupla ágy, de 1 légtér;20-tól és 27-től is szabad
a 2.em.C1 2db dupla ágy 1 légtér, jó fekvésű , feláras -20-tól és 27-től is szabad
az 1.em C4 ;2 db dupla, egy légtér, jó fekvésű és feláras-csak a 20-ai héten szabad
a 2.em A2 27-től szabad, egy légtér , jó fekvés 1 dupla 2 szimpla ágy

a 2. em. A5, 20-tól és 27-től is OK ! 2 légterű, egy dupla, 2 szimpla ágy
a 2.em. A6 27-től OK (és a köv. héten is) 2 légterű, nincs felár , 1 dupla, 2 szimpla ágy

Ha komolyan gondolja az ismerősöd, foglaljon online, hét végén 72 óráig tartják a helyét. A teendők a honlapon részletesen le vannak írva.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 19 16:48 #5141

Ági, és mindenki, akit Sarti érdekel !!!

A Garnd tours-nál lehet online foglalni, és akár egyénileg is utazni (megtaláljátok az egyéni ár táblázatot is honlapon. )
Mivel lehetséges az online foglalás, a táblázaton látszik mennyi hely van még, ott nincs mellébeszélés.
Egyébként a Holiday apartmant csak ajánlani tudom, mert csendes helyen van Sarti beach legszebb homokos partjánál, és a tetőn tengervízzel töltött medence van, valamint ingyen wifi. Eleni, a tulajdonosnő is szimpi.
www.grandtours.hu/varos.php?varos_id=3&muvelet=on

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 18 11:42 #5131

.....................EL NEM TUDOM KÉPZELNI MIT KINLÓDTOK MIRE THASSOSON KÍVÜL PRÓBÁLTOK FOGLALNI. ÉN ÉLETEMBEN ELŐSZÖR PRÓBÁLKOZOM ILYENNEL. NEM IS GONDOLTAM, HOGY MILYEN IDEGÖRLŐ DOLOG !

Hát ennyire azért nem rossz a helyzet, úgy általában. Öt görögből egy azért szokott válaszolni.... :roll:
Itt egészen biztos, hogy valamire spekulálnak. :nemtudom

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 18 09:47 #5128

Most láttam,hogy a Maria Zisi is fenn van a szállások között. Mi abban voltunk,4 személynek tökéletes.Minden rendben volt ezzel az apartmannal.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 18 07:05 #5125

Mi 2006-ban nyaraltunk Sartin, akkor még szerencsére nem volt ennyire zsúfolt,de amikor következő évben 1 napra visszamentünk már sok minden más volt .
Ági , próbálkoztál a Sithon Travelnél , www.sithontravel.hu/hu/index.php?sithon=contact - www.sithontravel.hu/hu/index.php?sithon=contact ?
Nekik nagyon sok szállásuk van és nagyon rendesek ,segítőkészek, jó véleményünk van róluk.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 17 22:53 #5124

HÁT GYEREKEK, HISZITEK, NEM HISZITEK, MÉG MINDIG NEM TALÁLTUNK SZÁLLÁST SARTIBAN!
07.20.-07.25.IG KETTŐ APARTMAN, 4-5 FŐS. MIND TELTHÁZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HIÁBA, ÉN SEM HISZEM. DE IDÁIG MINDENHONNAN VISSZADOBTAK BENNÜNKET....
CSUDA EGY FELKAPOTT HELY LEHET...
VERUS, A TI SZÁLLÁSOTOKON SINCS HELY ERRE AZ IDŐPONTRA!
PEDIG SE NE ALKUDUNK, SE ÁRAJÁNLATOT NEM KÉRÜNK. EGYSZERÜEN, AMIKOR MEGHALLJÁK A DÁTUMOT, KIJELENTIK.TELTHÁZ.

MEGESZEM A KALAPOM,HA EZ IGAZ. BÁR A TÉNYEK EZT UTATJÁK.

EL NEM TUDOM KÉPZELNI MIT KINLÓDTOK MIRE THASSOSON KÍVÜL PRÓBÁLTOK FOGLALNI. ÉN ÉLETEMBEN ELŐSZÖR PRÓBÁLKOZOM ILYENNEL. NEM IS GONDOLTAM, HOGY MILYEN IDEGÖRLŐ DOLOG !

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 14:05 #5062

Verus ismeri Sartit!
(Hogy a szállásokból mit ismer, az külön kérdés.)
:ébresztő:

Tényleg ismerem :) Hatszor nyaraltam ott, összesen 8 hetet :) Ígyhát lehet kérdezni nyugodtan! :roll:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 14:02 #5061

Gyerekek, egy kis tanácsot szeretnék kérni.
Egy törzsvendégem, aki nem igen szeret levelezgetni, máshol is szeretne nyaralni.
Megigértem nekik, hogy segítek, mert a szállások nem igen válaszolgatnak vissza nekik.
Viszont mielőtt körbetárcsázom ezeket, kérdezem tőletek ismertek ezekből a szállásokból. Van.e tapasztalt véleményetek.
Előre is köszönöm a visszajelzésetek.

Az alábbi adatokat kaptam, az ismerősömtől, hogy nézzek utána az alábbi szállásoknak, hol tudnák ezek közül őket fogadni.

Sarti

Corali hotel:2375094594
Katerina:2375094123
Mária&Vienna.2375094267
Galini:2375094352
Ostraco:2375094380
Apollon:2375094636
Zogia&Kostas:2375094392

Szia Ági!

Én a következőt tudom ajánlani az ismerősödnek:

Azalea apartman - Sarti
Tulaj: Sokrates Tshauridis, email cím: <!-- e --><a href="mailto:azaleahotel@yahoo.gr-azaleahotel@yahoo.gr

Az nem létezik, hogy ne válaszoljon!!! Már több ismerősömet irányíítottam hozzájuk, és akik oda mentek, nem bánták meg! Ízig-vérig odaadóak a vendégekkel. Olyan jó barátság született köztünk, hogy így évek múltával sem mulasztanak el soha egy egy üdvözletet küldeni, ünnepeken. Sőt, most, hogy Sartin nyaraltunk, találkoztunk velük, és fantasztikus volt az az őszinte öröm, ahogy fogadtak bennünket. Ölelés puszi, jeges frappé, közös fényképezkedések!! Nagyon kedves emberek, és a vendégekért tűzbe teszik a kezüket. Erről is tudnék mesélni, nem túlzok.
Szerintem az ismerősöd sem csalódik bennük.

A másik: A Sarti infót ajánlom én is, sarti-info.hu/ garantáltan minden kérdésre megtalálja a választ aki akarja, és baráti, kedves fogadtatásban fog részesülni-sajnos van egy két ellenpélda más fórumokon!!!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 12:28 #5060

Sarti én is ismerem,de nagyon jó a honlap.
sarti-sarti.com Ott is szivesen segítenek.

Csak csatlakozni tudok, hogy a Sarti oldal nagyon jó, annak idején én is onnan okosodtam....Ajánlani tudom még a hellasz.hu-t, ott is van sok Sarti hozzászólás, és beszámoló.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 11:40 #5059

Sarti én is ismerem,de nagyon jó a honlap.
sarti-sarti.com Ott is szivesen segítenek.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 10:52 #5057

Verus ismeri Sartit!
(Hogy a szállásokból mit ismer, az külön kérdés.)
:ébresztő:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 06 08:08 #5056

Egy törzsvendégem, aki nem igen szeret levelezgetni, máshol is szeretne nyaralni.
Megigértem nekik, hogy segítek, mert a szállások nem igen válaszolgatnak vissza nekik.
Viszont mielőtt körbetárcsázom ezeket, kérdezem tőletek ismertek ezekből a szállásokból. Van.e tapasztalt véleményetek.

Hát ebben én nem tudok segíteni.:(
Esetleg, ha itt (www.sarti-info.hu/forum.htm - www.sarti-info.hu/forum.htm) körülnéz(el), mert úgy nézem a szállásokat itt kereste ki :), akkor van egy Sarti apartmanok rész 4200 hozzászólással, biztosan van ott tapasztalat is.

Egyébként miért ilyenek a görög szállásadók? Ha kapnak egy e-mailt miért nem válaszolnak?
Mondjuk nekünk idén szerencsénk volt. Mert szinte azonnal (másnapra) jött mindig a válasz.
Egyedül az átutalás után kellett ismét rákérdezni, hogy megérkezett-e, mert nem válaszolt automatikusan.
De a kérdésre szintén másnapra megírta, hogy minden rendben, megérkezett.
Úgyhogy már csak a júni. 27-et kell kivárni és indulhatunk felfedezni Kefaloniát.
De mi lesz velem (velünk) Thassos nélkül????

Ági! Majd nekem is segítesz telefonálni? :)
Május, június környékén majd a komposokat kellene felhívni, arra már csak lesz menetrendjük, mert most még nincs.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 márc. 05 19:47 #5047

Az alábbi adatokat kaptam, az ismerősömtől, hogy nézzek utána az alábbi szállásoknak, hol tudnák ezek közül őket fogadni.

Sarti

Corali hotel:2375094594
Katerina:2375094123
Mária&Vienna.2375094267
Galini:2375094352
Ostraco:2375094380
Apollon:2375094636
Zogia&Kostas:2375094392

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 febr. 02 15:39 #4824

Tudna ajánlani valaki Horvátországról (Omis) magyar nyelvű fórumot?
Az ittenihez hasonlót keresek,de félek csak akkor lenne ,ha Balázs indítana. :D

Itt van sok minden róla: omis.lap.hu/ - omis.lap.hu/
Fórum is.

De van ilyen is: www.horvatforum.com/forum/viewtopic.php?t=62 - www.horvatforum.com/forum/viewtopic.php?t=62

Balázs , köszönöm ! Az utóbbira már regisztráltam is,de azért ide is jövök mindennap. :D
Üdv. Ildi

Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc
endeel