Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2011 jan. 12 18:59 #6734

Hát nekünk se lesz idén Görögország, ha csak valami csoda nem jön közbe.
Lengyelország délkeleti csücskében gondolkodunk, ott is csak egy hétre.
Itt : maps.google.hu/maps/ms?client=firefox-a&hl=hu&ie=UTF8&msa=0&msid=209553487693462088128.0004987ebee9ba91250e0&t=h&z=8
Ezek a szállások maradtak fönt egyelőre a rostán (többszáz linkből), majd elválik, melyiket választjuk végül.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2011 jan. 12 15:05 #6733

Nica12 !

Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, akkor azt hiszem, a helyszín az megvan most már csak szállást kell keresnem.
Azt hiszem ez az évi nyaralás csak a pihenésről fog szólni és a lubickolásról, na meg a tevegelésről.

Balázs!
A röviditalt én sem szeretem, de az asszony gondoskodni fog valami gyomorvédőről remélem.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2011 jan. 12 14:15 #6732

Szia,
én voltam Djerbán 6 éve a Karthago Tourssal. Áprilisban, előszezonban, nagyon kedvezményesen. Nekem tetszett maga a sziget, bár teljesen más, mint egy görög táj, dehát ez várható is volt. Az egész sziget kopár, éslátnivaló se sok van...Bazároztunk, de jobbára pihenéssel telt az idő. Áprilisban elég szeles, esős idő volt, napozni lehetett, de fürödni még nem. Amúgy nagyon kultúrált volt a sziget, a szállodák is nagyon szépek, színvonalasak. Több ismerősöm volt a nagy Tunéziában, és ők panaszkodtak a reggelente büdös utcákra, csótányokra; mi itt ilyennel nem találkoztunk.

Sziasztok!

Tudtok valamit erről a szigetről? Személyes tapasztalat érdekel és nem a Google bácsikám,mert azt én is tudom használni.

Előre is köszönöm a válaszotokat!
Üdv: Robi

Re: Nyaralások más helyszíneken 2011 jan. 08 15:23 #6727

Sziasztok!
Tudtok valamit erről a szigetről? Személyes tapasztalat érdekel és nem a Google bácsikám,mert azt én is tudom használni.

Részemről semmi. :(
És mivel a pálinkát sem szeretem (mert ugye az ottléthez erősen ajánlott a gyomorfertőtlenítés :)), ezért nem is valószínű, hogy megtudok róla valamit.
De biztosan szép hely!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2011 jan. 08 13:55 #6726

Sziasztok!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 14 16:59 #6603

Kedves Józsi !

Tényleg nagyon szépek a Dubai képek ! Köszönjük, hogy megosztottad velünk ! Feltételezem, keveseknek adatik meg,hogy Dubaiba utazzanak. :(
Norigával ellentétben , számomra minden fotón látszik a jólét, a gazdagság. :)

Szép vasárnapot mindenkinek, élvezzétek ezt a gyönyörű tavaszt !

Félreértettél, persze, hogy minden képen látszik a jólét. Én eddig legyintettem rá, mert nem szeretem, ha minden ennyire a pénzről szól, ezért (is) nem foglalkoztam vele túl sokat. De most el kell ismernem, tényleg szép.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 14 10:47 #6602

Kedves Józsi !

Tényleg nagyon szépek a Dubai képek ! Köszönjük, hogy megosztottad velünk ! Feltételezem, keveseknek adatik meg,hogy Dubaiba utazzanak. :(
Norigával ellentétben , számomra minden fotón látszik a jólét, a gazdagság. :)

Szép vasárnapot mindenkinek, élvezzétek ezt a gyönyörű tavaszt !

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 14 07:45 #6601

A Dubai fotokbol válogattam,akit érdekel itt dubai.kosztaj.fotoalbum.hu/ - dubai.kosztaj.fotoalbum.hu/ megnézheti.

Kedves Józsi! Úgy is kezdhetném, jól kezdődött a mai napom.
A reggeli kávé mellett végiggyönyörködtem a csodálatos képeidet! Egészen elképesztőek! Bevallom Dubairól eddig az volt a véleményem, csak a pénzről szól. De most olyan szemmel láttattad, amilyennel eddig még nem láttam. Egészen káprázatos hely és nagyszerűek a képek!!! Nagy élmény lehetett!
Köszönöm!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 14 02:47 #6600

A Dubai fotokbol válogattam,akit érdekel itt dubai.kosztaj.fotoalbum.hu/ - dubai.kosztaj.fotoalbum.hu/ megnézheti.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 07 13:57 #6597

..................... Örök emlék marad!
A fotokat most válogatom es felteszem

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó...

Kíváncsi vagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 nov. 07 12:51 #6595

Szerdán,nov3-án késö este érkeztem haza Dubaibol.Egy élményekkel teli hét volt,rentgeteg látnivalo.Nagyon meleg volt ,nappal 34,este31Cfok volt a tenger vize 32 és nagyon tiszta feher homokos.A klima minden zárt helyiségben megy ami egy kis felüdüles volt a nagy melegbe,még a busz megállokba is 23 fokra van allitva.Gyönyörü épületcsodák,jó utak,szép kocsik,zöld övezetek tele virágokkal ,rend,tisztaság és nagy közbiztonság. Örök emlék marad!
A fotokat most válogatom es felteszem

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 18 17:37 #6532

Robi, Ti ki ne hagyjátok!!!!

Szia!
Ott annyira sok néznivaló úgy sincs,tehát csak -ek.

Meg iszod megelőzésképen a pálinkát. :D
Közben meg énekeled:
-

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 18 15:47 #6530

Robi, Ti ki ne hagyjátok!!!!

Szia!
Ott annyira sok néznivaló úgy sincs,tehát csak -ek.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 18 15:40 #6529

Balázs: nagyon szépek a képek! Az embernek kedve támad ott lenni. De nagyon!!!! :D
jozsi! Miért mész Dubai-ba? Meleg van, tenger és homok....brrrr.... Nem lenne jobb Neked itthon a hideg -esős őszbe? :wink:
Robi meg Tunéziába készül!!!!! Komolyan, kész vagyok tőletek! Nekünk meg ki kell cserélni 5 ablakot a 8 éve épült házunkba... :( Jövőre. Nem is tervezünk semmi nyaralás félét.
A tevéről jut eszembe: egyszer alkalmam lett volna tevegelni, de akkor még úgy gondoltam, hogy elől harap, hátul meg rúg, összességében pedig baromi büdös. Utólag már sajnálom, hogy kihagytam. Remélem, adódik még az életben lehetőségem kipróbálni. Robi, Ti ki ne hagyjátok!!!!

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 17 12:10 #6522

............egy hét Dubai.
Ott most elviselhetőbb a meleg,nappal 32-35 éjszaka sem negy 24 fok alá a hőmerséklet.

Ne tessék minket idegesíteni.... :lol: :lol: :lol:
:Izzad:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 17 01:42 #6521

..........Már olvastok,hogy hová is lenne érdemes menni.

..........

Pl. tevegelni.
(A lányom barátja alatt összesz @rta magát a teve, amíg fölállt... :nyelvnyújtós: )

Gondolhatod,ha engem meglát a TEVE, akkor mit fog csinálni.
Szerintem nem becarik, hanem elszalad. :roll: :wink: :futyul: :lol:

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 23:16 #6520

Egy kicsit megkésve megyek az idén nyaralni,ha nem jön közbe semmi akkor 27-én egy hét Dubai.
Ott most elviselhetőbb a meleg,nappal 32-35 éjszaka sem negy 24 fok alá a hőmerséklet.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 22:18 #6519

Pár (689 db :D ) saját készítésű római képet feltöltöttem, ha valakit érdekel

roma.balazsh.fotoalbum.hu/ - roma.balazsh.fotoalbum.hu/

Töbször is megnéztem a képeidet,nagyon jók,részletesen fotoztál .Igazi utikalauz.
Várom a beszámolódat is.

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 15:01 #6518

..........Már olvastok,hogy hová is lenne érdemes menni.

..........

Pl. tevegelni.
(A lányom barátja alatt összesz @rta magát a teve, amíg fölállt... :nyelvnyújtós: )

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 11:03 #6517

Pár (689 db :D ) saját készítésű római képet feltöltöttem, ha valakit érdekel

Szépek a római képek és Ti is szép pár vagytok ! :)

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 10:20 #6516

Kedves Pamag!
Thassos-on pihentünk!

Tunézia 5 csillag All inclusive ,minden jól megy.
Pálinka lesz a zsebbe,ha valami gond lenne. :lol:
Már olvastok,hogy hová is lenne érdemes menni.

Puszi : Robi

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 10:14 #6515

........... Tunéziába fogunk kikötni :)

De egyelőre még arról sem tudunk, Thassoson mit csináltatok :üres:

Készülj föl arra, hogy Tunézia egész más hangulatú hely, mint Görögország. Ott is nagy szállodamonstrumok vannak, mint sok helyen. És minimum 4 csillagost kell választani, a higiénia miatt.
De látnivaló, élmény ott is van bőven (lányom volt ott).

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 16 02:20 #6514

Sziasztok!
Úgy néz ki,hogy mi jövőre Tunéziába fogunk kikötni :)

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 15 22:13 #6513

Érdekelt... :D :taps: :D

Egyszer majd beszámolót is írok.....

Re: Nyaralások más helyszíneken 2010 okt. 15 22:11 #6512

............. ha valakit érdekel

roma.balazsh.fotoalbum.hu/ - roma.balazsh.fotoalbum.hu/

Érdekelt... :D :taps: :D

Oldalmegjelenítési idő: 0.599 másodperc
endeel