Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Általános 2016 nov. 20 06:35 #17818

Minden Zsókámnak omorfo omorfo szep Erzsebet napot kivanok. Szeretettel olelek benneteket!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2016 nov. 16 21:15 #17817

Ági!
Júniusban mikor mentek Thassosra?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2016 nov. 16 20:51 #17816

Köszönöm a sok jókívánságot, a sok szép képet, tegnap visszaigazolták a júniusi Th.-i utunkat, most már nyugodtan ülhetek a babérjaimon, és máris várom a jövő tavaszi találkozót veletek! Üdv:U.Ági.

Re: Általános 2016 nov. 15 19:54 #17815

UÁGINAK mi is boldog szülinapot kívánunk :) !

És Viktornak is!

Re: Általános 2016 nov. 15 11:18 #17813

Ma is van születésnap:

Viktor78
Boldog szülinapot!

:Mythos :Mythos :Mythos

Re: Általános 2016 nov. 14 19:29 #17812

Uagi Boldog Születésnapot Kivánok, legyen részed sok ilyen tengerparti látványban.

vikso

Re: Általános 2016 nov. 14 17:48 #17811

Drága Ági druszám.
Sok sok boldogságot kívánunk neked Pánossal. Sok utazást, vidám, energikus napokat otthon a gyermekeiddel, és kertedben. Kívánjuk, hogy sok sok álmod valósággá váljon az évek teltével. Meleg ölelés. Pános és én.

Re: Általános 2016 nov. 14 13:11 #17810

Nem írja ki, nem mutatja a lista...
Pedig születésnapja van... :D

Hét ha nem írja be az adatlapra......

uági!
Isten éltessen sokáig!

Re: Általános 2016 nov. 14 11:37 #17808

Nem írja ki, nem mutatja a lista...
Pedig születésnapja van... :D

UÁGI !

ISTEN ÉLTESSEN !

NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !

..........

Re: Általános 2016 nov. 11 07:14 #17800

Igen, amit írsz én is ezt érzem.
Mély barátság köt össze sokunkat. Én is úgy érzem hazajöttök, hozzám jöttök.Hazaérkeztek nagyon sokan ide. Ismerem ezt az érzést egy szeretet hely iránt. Simogató, biztonságot adó és örömteli bizsergést okozó.
Nagyon köszönöm, hogy a ti részetekről én is egy kis része lehetek ennek. nagy ajándék ez. A legnagyobb mit adhatunk egymásnak.
Még nem ígérem. Talán, talán jövőre...
De érzem már most hogy a jövő évünk különleges jó év lesz. Az idén sokunknak voltak életében bonyodalmas, olykor nehéz napjai. Ilyen ez az év, és még nincs vége. Karácsony utáni időszak mindenkinek jó lesz tervezésre. az új év előtti napokban tegyétek ti is azt. Tervezzetek. Én is erős hittel gondolok majd egy 2017 őszi utazásomra haza. nagyon vágyok rá. Az őszi Magyarország erdeiben nagy sétákat tenni, veletek hozzátok egy egy kis látogatásra ott lenni.
Kívánok mindenkinek nagyon nagyon szép napot mára!

Re: Általános 2016 nov. 10 13:24 #17799

Megnéztem ma a találkozós képeket, és ha már ott jártam, akkor a többit is újraolvasom, képeket ismét megnéztem. Igazi csoda, hogy ennyi év után is működik kis közösségünk, nem is akárhogyan. Csakis a szeretet képes összehozni embereket. És most már nemcsak Görögország szeretete kapcsol minket össze, hanem a barátság is. Mondom én, aki sok év után ment vissza hozzátok. De , mintha nem is telt volna el az a sok év!! Csuda élményeket szerzünk, amerre járunk a világban. Mindig hálát adok azért, hogy újra láthatom, szinte második otthonomat, és kicsit a szívem szakad meg, amikor haza kell jönni. Az a láthatatlan zsinór, mely odaköt bennünket a szigettel, ÁGIval, segít visszatalálni, még ha csak így az internet segítségével is. Az a zsinór erősebb bármely horgász fonott zsinórjánál is, és összeköt mindannyiunkat. Köszönöm

Re: Általános 2016 nov. 01 09:38 #17747

............

Köszönöm, hogy elsőként gondoltál rá.

Ma Mindenszentek napja van, holnap Halottak napja.
Emlékezzünk eltávozott szeretteinkre.

Re: Általános 2016 nov. 01 08:15 #17746

Re: Általános 2016 okt. 22 21:31 #17733

Bizony-bizony, a hóesést én is meg akartam jegyezni :lol:

Igen, legyen ilyen a kedvünk, ilyen örömteli az életünk, ahogy ez a kisgyermek örül! A mosolya napsütéses valóban. :D

<!-- ia0 -->a.jpg<!-- ia0 -->

Re: Általános 2016 okt. 22 16:55 #17732

Vikso, ez a kisgyermek egy angyal és ez egy szuper kép, de én még napsütéses őszt szeretnék látni és nem hóesést!!! Még csak október van!! :)
Maradnék ennél:

és ennél:

Re: Általános 2016 okt. 22 16:19 #17731

Mosolygós, szép hétvégét mindenkinek :D

Köszönöm szépen! Az enyém minden hétvége az,na meg a hétköznapok is.

Re: Általános 2016 okt. 22 08:19 #17730

Mosolygós, szép hétvégét mindenkinek :D

Re: Általános 2016 okt. 14 09:41 #17715

Ma is születésnap:

ZELFI !

ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG !

:Mythos :Mythos :Mythos :Mythos :Mythos

<!-- ia0 -->ouzo polipos.jpg<!-- ia0 -->

Re: Általános 2016 okt. 13 09:45 #17710

Születésnaposunk : anikusz
De már három éve nem járt itt...
Isten éltesse!

Re: Általános 2016 okt. 12 09:38 #17709

Bazsi! 13-as volt a rajtszámod! Szerencsét hozott!

Lehet. :) Erre nem is gondoltam.
De azért volt benne egy kis munka is.

Nem is kevés!Nagy vagy! /ja és fiatal/Én is ezekbe az éveimbe ide nekem az oroszlánt-t ként éltem most meg annak iszom a levét,de ez csak rám vonatkozik.

Re: Általános 2016 okt. 12 07:47 #17708

Lehet. :) Erre nem is gondoltam.
De azért volt benne egy kis munka is.

Re: Általános 2016 okt. 11 23:40 #17707

Re: Általános 2016 okt. 10 20:06 #17705

Gratulálok a nagy futáshoz, és köszönöm az okítást. megjöttem Erdélyből tegnap éjjel,Szép volt, sokat tanultam, -néprajz, történelem- de jól elfáradtam, mert elég zsúfolt program volt.Üdv:U.Ági.

Re: Általános 2016 okt. 10 17:00 #17704

És akkor a képek (katt a képre a nagyításért):

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->spar_4.jpg<!-- ia0 -->

Re: Általános 2016 okt. 10 12:04 #17703

Balázs!
Megcsináltad !!!

:taps: :taps: :taps: :taps: :taps:
:pápá:

Oldalmegjelenítési idő: 0.192 másodperc
endeel