Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Általános 2017 febr. 26 10:53 #18020

Athén, február 26, 2016

SAJTÓKÖZLEMÉNY

Találkozó a miniszterhelyettes Citizen Protection Nikos Tosca egy küldöttség a holland parlament európai ügyek

A miniszterhelyettes Citizen Protection Nikos Toskas találkozott ma, péntek, február 26, 2016, egy küldöttség az Európai Ügyek Bizottságának a Parlament, a holland.

Az ülés során lezajlott légkörben a megértés, Mr. Toskas kifejlesztett holland képviselők Görögország helyzetét, a menekültekkel, összpontosítva a biztonsági kérdések kezelésével kapcsolatos menekült / migráció.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2017 febr. 26 09:52 #18019

Hűha, valami szép készül Athénban a parlament előtt. Sajnos nem tudom megnézni. Ha valaki nézi, ossza meg velünk, hogy mi történik.

Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Általános 2017 febr. 25 16:59 #18018

Köszönöm Honey,Pamag és Balázs!

Balázs akkor ezután egyszerre ünneplünk :wink:

Szerencsés utazásokat az új autóval !

Re: Általános 2017 febr. 24 12:15 #18017

tfildi!

Én is, én is, csak tegnap vettük át az új autót, és ......

Szóval, akarom mondani Boldog születésnapot kívánok Neked!

Re: Általános 2017 febr. 23 21:26 #18016

Jesszus, én meg ilyenkor felejtem el megnézni... :(

TFILDI !

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !

Re: Általános 2017 febr. 23 19:23 #18015

tfildi!
Isten éltessen. Sok puszi! :)

Re: Általános 2017 febr. 22 18:22 #18014

Köszönöm szépen a válaszodat Balazsh!Igazából nekünk szinte mindegy hogy melyik 2 napra kapjuk a kocsit,csak az idegen nyelvvel van bajunk és majd ehhez kellene Ági segítsége.Sokat olvasgatok erről a szigetről is,többek között a te leírásod is át tanulmányoztam már, mert nagyon részletes és hasznos dolgok vannak benne.Most először utazunk az Apollonal ezért nem vagyok képbe dolgokkal.Mindenkinek további napos időjárást kívánok majd csak eljön már egyszer a várva várt jó idő!!!

Re: Általános 2017 febr. 22 15:02 #18013

Szia Ági!Új tag vagyok még itt és lenne egy kérdésem hozzád.Augusztus végén utazunk az Apollonal az Aeolos apartmanba.Szeretnék bérelni autót legalább 2 napra és ezért kérdezném hogy tudnál e nekünk segíteni ebben,mivel mi nem tudunk angolul se.No meg azt is olvastam hogy eléggé kevés szabad autó van ezekbe az időszakokba.Arról is csak hallomásból tudok hogy akkor az Apollonak te vagy az idegenvezetője és akkor te fogsz bennünket fogadni?Köszönöm szépen ha válaszolnál a kérdésemre,további szép napot!Üdv Böbe

Üdv a fórumon Böbe!
Ági nem biztos, hogy hamar fog válaszolni, mivel nincs gépközelben.
Biztosan fog tudni segíteni a bérlésben. Igaz, hogy augusztus főszezon, de nem hiszem, hogy a sok bérlős cég közül egyik sem fog tudni adni 2 napra. Esetleg az lehet, hogy nem az a 2nap lesz, amit előzetesen terveztetek.
Mikor leértek az első napon kellene érdeklődni, és lefixálni valamelyik két napot.
És igen, Ági volt eddig az Apollon kinti idegenvezetője. Valószínű idén is, de ................ tudod, a szerződések. Ha igen, akkor a Thassos-i kompkikötőben fogja várni a csoportot.

Jó tervezgetést!
Olvass sokat itt (is). És ha kérdés van, tedd fel bátran.

Re: Általános 2017 febr. 21 15:39 #18012

Szia Ági!Új tag vagyok még itt és lenne egy kérdésem hozzád.Augusztus végén utazunk az Apollonal az Aeolos apartmanba.Szeretnék bérelni autót legalább 2 napra és ezért kérdezném hogy tudnál e nekünk segíteni ebben,mivel mi nem tudunk angolul se.No meg azt is olvastam hogy eléggé kevés szabad autó van ezekbe az időszakokba.Arról is csak hallomásból tudok hogy akkor az Apollonak te vagy az idegenvezetője és akkor te fogsz bennünket fogadni?Köszönöm szépen ha válaszolnál a kérdésemre,további szép napot!Üdv Böbe

Re: Általános 2017 febr. 21 08:39 #18011

Köszönöm!

Re: Általános 2017 febr. 21 06:11 #18010

Drága Zsuzsik!
Úgy látszik én a Potámiai időszámítást szeretem jobban. :D
Sok sok boldogságot kívánok minden Zsuzsinak!.
??? ???????? ?????????… ??? ???????? ????? ??? ??? ?????????? ??? ?????? ??? ??????? ??????? ?????? ????? ??? ???? ???? ?? ????? ??? ???? ??? ????????? ??????!
?????? ?????!

Re: Általános 2017 febr. 20 21:39 #18009

Zsuzsa - szokás szerint lemaradva :) - de annál nagyobb szeretettel kivánok Neked boldog névnapot!

Re: Általános 2017 febr. 19 21:53 #18008

Köszönöm a jókívánságokat!

Re: Általános 2017 febr. 19 20:03 #18007

Csatlakozom a Zsuzsanna köszöntőkhöz!
Én is boldog névnapot kívánok minden Zsuzsának!

Re: Általános 2017 febr. 19 17:04 #18006

Zsuzsannák! Boldog Névnapot Kivánok!

vikso

Re: Általános 2017 febr. 19 10:05 #18005

Zsuzsannák !

Zsuzsijaink!
Lovas Zsuzsi
Balázs felesége Zsuzsi
Uági lánya Zsuzsi !

BOLDOG NÉVNAPOT !

Re: Általános 2017 febr. 15 19:23 #18002

Balázsnak boldog névnapot! Ez egy fontos nap, a néprajzban, népművészerben, úgynevezett jeles nap népszokás kötődik hozzá.BALÁZSOLÁS! Kinyíltak a hóvirágok a kertemben, mint sok-sok fehér kis csengettyű, de nem tudom élvezni, mert elkaptam ezt a fránya influenzát. Vigasztalom magam, midjárt itt a tavasz, hipp-hopp a nyár eleje, és megyünk G.-o.-ba, Thassosra. Ritkán kerülök a gép elé, megragadom az alkalmat, BOLDOG NÉVNAPOT A ZSUZSÁKNAK!!!Üdv:U. ÁGI. :lol: :lol:

Re: Általános 2017 febr. 15 17:59 #18001

Mi erre várunk,áprilisba jön meg.

Re: Általános 2017 febr. 14 20:33 #18000

Szóval a képek. Egyenlőre még az üzembehelyezésre vár, azért is van benne kupi, és itt-ott még fólia .....
Sosem volt még új autónk, így nagy izgalommal várja a család. Remélem jó döntést hoztunk, hogy belevágtunk.

Típusa, ha valakit érdekel: Opel Astra K Sport Tourer 1.4

melléklet nem található

<!-- ia0 -->astrak_b.jpg<!-- ia0 -->

Igaz, hogy idén még nem indul Görörgországba, de jövőre már biztos. ;)

Re: Általános 2017 febr. 14 08:23 #17999

Köszönöm szépen Messinia Neked is!

Tegnap még az Opel is felköszöntött.
Kiderült, hogy megérkezett az új autónk. A hétvégére akár még át is vehetem. Majd teszek fel képet.....
A Zafirát pedig múlt héten el is adtuk.

Re: Általános 2017 febr. 13 17:20 #17998

Balázs Isten éltessen - így egy nap késéssel. :)

Re: Általános 2017 febr. 12 21:23 #17997

Köszönöm szépen mindenkinek!

Pénteke moziba az Utazók c. filmet néztük meg.
Tegnap ifjúságom kedvenc zenekarának 45 éves jubileumi koncertjén voltunk.

Ma pedig meglátogattuk az itthoni kedvenc görörg éttermünket. www.dionysos.hu/ - www.dionysos.hu/

Azt hiszem jól sikerült a hétvége. :)

Re: Általános 2017 febr. 12 18:03 #17996

Boldog születésnapot kívánunk!

Re: Általános 2017 febr. 12 16:03 #17995

Boldog szülinapot! :)

Re: Általános 2017 febr. 12 12:40 #17994

Nagyon Boldog Szülinapot Balázs! :)

Oldalmegjelenítési idő: 0.198 másodperc
endeel