Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 15 11:26 #6122

Szerintem bökjél Te egyet, és mi meg megpróbálunk elkapni.

Na,ezért írtam,hogy ti bökjetek,mert ha kihagytok akkor nektek annyi. :mrgreen:
Mi pihenni fogunk,tehát nekünk mind1 mikor leszünk ott.

Robi!
Nem olyan egyszerű,mi is készültünk a megbeszélt időpontban,de elbeszélgettük az időt Ágnesünkkel,majd Ő egyeztetett időpontot Pamaggal és így sikerült.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 14 22:39 #6116

Szerintem bökjél Te egyet, és mi meg megpróbálunk elkapni.

Na,ezért írtam,hogy ti bökjetek,mert ha kihagytok akkor nektek annyi. :mrgreen:
Mi pihenni fogunk,tehát nekünk mind1 mikor leszünk ott.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 14 21:46 #6114

Bökjetek egy időpontra és mi ott leszünk.

Legyen mondjuk szeptember 15. délben! :D
Tudom, tudom, .....

Szerintem bökjél Te egyet, és mi meg megpróbálunk elkapni. :)
Mondjuk nem úgy, mint most, mikor még gép közelében sem voltam. :(
De szerencsére pamag mindenre figyel!
Köszönjük!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 14 11:17 #6106

Háááááááááááááát izlések és pofonok :)))))))
Idétlen eleve ez a kamerába integetés! Nem??

Ízlések és pofonok - igen, pontosan így van... :roll:
Meg lehet közelíteni a dolgot innen is meg onnan is...
Gyerekesnek gyerekes, de többségünk úgy fogja föl, hogy itt egy nagy család vagyunk, és integetünk haza a családtagoknak. :D Játék nélkül mit ér az élet? :labdazos: És igen, a kép megmarad emléknek! :D

Robi! Veszekedtem is volna, ha nem akartál volna integetni! :pápá:
Én is tervezem... :hahoo:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 13 23:36 #6104

Na erre fől mi is fogunk integetni,már csak azért is.
Bökjetek egy időpontra és mi ott leszünk.
Úgy sem lehet rámnagyítani :D
Aki meg ismer az úgy is látni fogja,hogy ez a b....m nagy á....t ott feszeng a kő szélén. :futyul:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 13 23:18 #6103

Nem kötelező!
Szerintem meg jópofa ötlet volt, hogy hazaintegethetsz a családtagjaidnak.
Azt hogy mi mentjük is, az meg emlék annak, aki kint van....

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 13 20:58 #6100

Háááááááááááááát izlések és pofonok :)))))))

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 13 13:35 #6095

Aranyosak! :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 13 13:13 #6094

Hát ez díjnyertes sorozat lett! :koccintás:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 12 11:11 #6082

Táncoltak:

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->manna7.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 aug. 01 19:36 #5996

Igenis !!!

Megpróbálok én is itt lenni......

De jó, köszönöm szépen!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 júl. 31 08:26 #5983

Megszültük végre, hogy a párom és én augusztus 12-én, csütörtökön délben (helyi idő szerint) fogunk a webkamerába integetni. Előreláthatólag ráér akkor valamelyikőtök, hogy lefotózzon minket? :) Az ismertetőjegyünk: táncolni fogunk. :örül:
Ha valami közbejönne, jelentkezünk itt, a fórumon.
Megnéztem a webkamerát, és elméletileg most kéne állnia, de váltogat a képek között. Persze a móló is sorra került, úgyhogy remélem, mi is fogunk majd látszódni.
Az Aethriontól mennyi gyalog az út, kb. fél óra?

Megpróbálok én is itt lenni......

A kb. fél óra az reális lehet, bár mi autóval mentünk a szomszédjából. :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 júl. 30 23:11 #5979

.......... augusztus 12-én, csütörtökön délben ...........integetni. ................

Igenis !!! :!: :tánc :wink2:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 júl. 30 11:29 #5972

Sziasztok!

Megszültük végre, hogy a párom és én augusztus 12-én, csütörtökön délben (helyi idő szerint) fogunk a webkamerába integetni. Előreláthatólag ráér akkor valamelyikőtök, hogy lefotózzon minket? :) Az ismertetőjegyünk: táncolni fogunk. :örül:
Ha valami közbejönne, jelentkezünk itt, a fórumon.
Megnéztem a webkamerát, és elméletileg most kéne állnia, de váltogat a képek között. Persze a móló is sorra került, úgyhogy remélem, mi is fogunk majd látszódni.
Az Aethriontól mennyi gyalog az út, kb. fél óra?

Nagyon izgalmas ez az integetős dolog! :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 júl. 29 12:54 #5960

Aki szeretne integetni, ide írja, hogy melyik nap és mikor tervezi! Esetleg, hogy lesz-e valami különös ismertetőjel....

Akkor megpróbáljuk elkapni, és bekerül ide a kép: www.thasos.hu/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=118:olvasink-a-webkamern&Itemid=112 - www.thasos.hu/index.php?option=c ... Itemid=112

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 09 19:23 #5544

Igen, ők azok.
...de valamit elállítottam, és lemaradt a móló csücske.

Elforgattad a webkamerát kollegina :D

Mert ezekre a sörökre figyeltem... :koccintás: :wink: :lol: azért állítottam kisebb képméretet a kelleténél... :fotó:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 09 10:33 #5538

Igen, ők azok.
...de valamit elállítottam, és lemaradt a móló csücske.

Elforgattad a webkamerát kollegina :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 07 17:25 #5521

Utána jött még egy pár, de nem biztos, hogy egyáltalán magyarok....

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 07 17:21 #5520

Igen, ők azok.
Mentettem én is néhány képet, de valamit elállítottam, és lemaradt a móló csücske.

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->bocsika4jun2010.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 07 17:04 #5518

Szerintem megvannak Bocsikáék!
<!-- ia0 -->Vágólap02.jpg<!-- ia0 -->!

A pusziról lemaradtam (legalábbis, mint mentett kép). :(

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 06 22:22 #5514

Holnap , hétfőn görög 18.00 órakkor, otthon 17.00 órakkor lesznek Bocsikáék, Talán Emőék is, meg lehet, hohy Gáborék visszaérnek a búvárkodásból, akkor ők is ott lesznek.
Ha valaki gép közelben lesz csípje már el őket!
Köszönik!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 06 07:05 #5511

Hát holnap délben nem érek rá inspekciót tartani. Valaki másnak kell akkor vállalkoznia rá, hogy figyel.

Hmm. Elrötyögtük a komoly témát. Időben fogok szólni.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 05 22:28 #5510

................ ÉJJEL MAJD ÍROM MIT ÜZENNEK, MIKOR...
.........................

Hát holnap délben nem érek rá inspekciót tartani. Valaki másnak kell akkor vállalkoznia rá, hogy figyel.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 05 17:12 #5509

Jöttek-mentek néhányan, de senki nem integetett. Bocsikáék nem voltak. :nemtudom

MA ESTE TUDUNK ÚJBÓL EGYÜTT LENNI. ÉJJEL MAJD ÍROM MIT ÜZENNEK, MIKOR...
A SORSS ÚGYHOZTA, HOGY AKIK TAVALY IS ITT VOLTAK AZ APOLONOSOKTÓL, ÉS BOCSIKÁÉKKAL NÉHA JÓ TÁRSASÁGOT ALKOTTAK, MOST ÉRKEZTEK. ESTE ÖSSZEÜLÜNK EGY KIS TRACSPARTIRA. JOBBAN MONDVA EGY GOMBÁSZ VACSORÁRA. MEGMÁSZTUK A KÖRNYÉKET ÉS A HAZAUTAZÓ VENDÉGEK ADTA TANÁCS ALAPJÁN LESZÜRETELTÜK A SOHA NEM VOLT MÉG NYÁRON GOMBÁT. MOST SÜL A SÜTŐMBE, ESTE EGYÜTT BULIZUNK.

HA OLVASOL, AKI A GOMBÁT MONDTA:
AZT A HELYET NEM TALÁLTUK MEG. VISZONT, HA AKKOR MEGYEK, MIKOR MONDTAD, VALÓSZÍNŰ EGY KOSÁR ŐZLÁBGOMBÁT EHETTÜNK VOLNA MOST...
KISZÁRADT A JAVA. DE EZ IS ELÉG! A FALU ÖSSZESZALADT CSODÁJÁRA! HOLNAP MÁR ÚGY MONDJÁK, HOGY LAVOR NAGYSÁGÚ, TEHERAUTÓNYI GOMBÁVAL ÉRKEZTEM HAZA A MAGYAR KISÉRETTEL.... :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 05 11:28 #5508

Jöttek-mentek néhányan, de senki nem integetett. Bocsikáék nem voltak. :nemtudom

Oldalmegjelenítési idő: 0.379 másodperc
endeel