Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 11:19 #2477

Sziasztok!

Láttam integető embereket, talán Szekalmiék?! nem tom, itthoni idő szerint 11:15 körül volt
:táncikálós: :táncikálós:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 21 08:18 #2463

Jupppííí...! Fürdés, kocsimosás egyben. Tiszta Hawaii.
A hullám jöhet, ha nem bírnám a vizet, a Szaharába mentünk volna. A tengerparton igazán nem vehetem sértésnek, ha az meg néha leköp.

Ez a beszéd szekalmi! :D
Jó utat és jó fürdést!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 20 13:34 #2458

Jupppííí...! Fürdés, kocsimosás egyben. Tiszta Hawaii.
A hullám jöhet, ha nem bírnám a vizet, a Szaharába mentünk volna. A tengerparton igazán nem vehetem sértésnek, ha az meg néha leköp.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 20 12:29 #2457

Ilyen hullámzáskor meg nemhogy kocsival, de gyalogosan sem ajánlott kimenni a kőre
tartós hullám, tupír, hajfestésre várakozááááááááás... :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 20 11:11 #2456

szekalmi!

Azért, ha ilyen hullámok lesznek, óvatosan integessetek, mert vizesek lesztek. :)
<!-- ia0 -->webcam.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 16 11:13 #2404

Naaaahh... ők azok, akik nem integetnek, de valamit nagyon keresgélnek!

Én egyébként a PhotoScape képszerkesztőt használom. (volt már több is , de mostanában ez a nyerő). Ennek a menüjében van olyan, hogy képernyőmentés. Szóval erre kattintottam, előjön egy ablak különböző fotózási alternatívákkal... Én az ablak fotózására kattintottam, majd a kameraképre. Az adott kép, rögtön a szerkesztőasztalra kerül...átméretezés....mentés...majd a hozzászóláshoz csatolás.

Egyébként nem hagyott nyugodni a dolog és addig próbálkoztam, hogy sikerült a balázsh módszerével is a képleszedés. :örül: :Thassos-fan:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 16 11:06 #2403

Sajnos nekem nem sikerült a Balázsh által megadott módon képet leszedni a kameráról. Az okát nem tudom (a PrintScreen billentyű nem csinál semmit- vagy csak nem látom?!) :shock: , de már nem is számít, mert más módon csak sikerrel jártam. A teszt topikba tettem fel képeket. :)

Nem is fogsz észrevenni semmit, csak mikor egy képszerkesztőbe beilleszted.
Mi az a más mód? Légyszives tedd közzé, mert lehet, hogy egyszerűbb.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 16 10:57 #2402

Sajnos nekem nem sikerült a Balázsh által megadott módon képet leszedni a kameráról. Az okát nem tudom (a PrintScreen billentyű nem csinál semmit- vagy csak nem látom?!) :shock: , de már nem is számít, mert más módon csak sikerrel jártam. A teszt topikba tettem fel képeket. :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 17:40 #2400

Sziasztok!
Nézzétek, mit csíptem :D Valakik valakiknek integetnek :D majd mi is így állunk és kalimpálunk :)

Látom sikerült. :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 17:17 #2399

Sziasztok!

Nézzétek, mit csíptem :D Valakik valakiknek integetnek :D majd mi is így állunk és kalimpálunk :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 12:24 #2398

Én nem tudom belőni, hogy hol van az integető hely :(
Ha az Aethrionból megyünk a part felé és ott elágazik az út ugye panagia felé, és ott lefordulunk balra akkor hanyadik kis utcán kell majd lefordulni hogy kilyukadjunk oda???? :Sirvaröhög:
Vagy végig sétálhatunk addig a parton?

Hát akkor itt a segítség.
Ha az Aethrionból elindultok a part felé, akkor a parton balra fordulva az öböl északi felén lesz az integető hely (vastag piros vonal).
Vagy az Aethrionból elindulva, a kis flik-flakot bevéve az első aszfaltos úton balra fordulva (ki is van írva, hogy Skala Panagia) addig mentek, míg tudtok, ez kb 1200 m. Az út végén jobbra fordulva bejuttok Skala Panagia központjába, és ott lementek a partra, akkor megtaláljátok, ez kb 800 m. (vékony piros vonal).

El kell dönteni, hogy a parton szerettek bokáig a vízben sétálni, vagy inkább aszfalt úton és boltokat, tavernákat nézegetni. De azt is lehet, hogy az egyik úton mentek, és a másikon jöttök. :D

<!-- ia0 -->nagy_kep_jav.JPG<!-- ia0 -->

Köszönöm a segítséget :)
sztem egyiken megyünk a másikon jövünk :D :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 12:07 #2397

Ha az Aethrionból megyünk a part felé és ott elágazik az út ugye panagia felé, és ott lefordulunk balra akkor hanyadik kis utcán kell majd lefordulni hogy kilyukadjunk oda???? :Sirvaröhög:

Hát akkor itt a segítség.
Ha az Aethrionból elindultok a part felé, akkor a parton balra fordulva az öböl északi felén lesz az integető hely (vastag piros vonal).
Vagy az Aethrionból elindulva, a kis flik-flakot bevéve az első aszfaltos úton balra fordulva (ki is van írva, hogy Skala Panagia) addig mentek, míg tudtok, ez kb 1200 m. Az út végén jobbra fordulva bejuttok Skala Panagia központjába, és ott lementek a partra, akkor megtaláljátok, ez kb 800 m. (vékony piros vonal).

El kell dönteni, hogy a parton szerettek bokáig a vízben sétálni, vagy inkább aszfalt úton és boltokat, tavernákat nézegetni. De azt is lehet, hogy az egyik úton mentek, és a másikon jöttök. :D

<!-- ia0 -->nagy_kep_jav.JPG<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 11:39 #2395

Sziasztok!

köszi a segítséget előre is
mi majd júliusban integetünk :)
szép napot mindenkinek

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 08:59 #2394

Balázs köszi,így biztos könyebb lesz.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 08:50 #2392

Sajnos én nem tudom leszedni a képet,............

Egy kis segítség képleszedéshez:
1. Mikor látsz egy tetsző képet, akkor megnyomod a billentyűzeten a PrintScreen billentyűdet. Ez a vágólapra teszi a képernyő tartalmát.
2. Ezután nyitsz egy képszerkesztőt, ami a gépedre van telepítve (IrfanView, ACDSEE, Picasa, .... de a Windows-ba gyárilag bent lévő Paint is jó)
3. Szerkesztés menü / Beillesztés parancs, vagy egyszerűen CTRL+V billentyű parancs. Ezzel a vágólapról a képernyőd bekerül a programba.
4. Azt a képrészletet, amit akarsz kijelölöd. Majd kivágod a Szerkesztés/ Kivágás paranccsal (CTRL+X)
5. Nyitsz egy új képszerkesztőt, abba pedig beilleszted (CTRL+V).
5. Majd elmented a képet valahova. És ezt már be tudod illeszteni a hozzászólásodba.

Mindez, ha IfranView-el csinálod (én ezt használom évek óta), akkor PrintScreen billentyű, IView megnyitás, CTRL+V, kívánt rész egérrel kijelölés, CTRL+X, CTRL+V és már mentheted is. :)

Próbáld ki, nem nagy ördöngösség.

IrfanView letölthető ingyen innét is: www.szoftverbazis.hu/szoftver/?id=OW12 - www.szoftverbazis.hu/szoftver/?id=OW12

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 08:08 #2391

Balazsh!
Köszi, hogy megnyitottad az integetős oldalt.
Én máris jelentkezem jövő szombaton 6-ra, és vasárnap délre egy kis integetésre, hátha első leszek. (23-24)
Le tudja valaki lopni a képet? Mert nekem eddig csak Printsreennel sikerült, állóképet.

Biztos, hogy figyelni foglak!!!!!Már nagyon várom! Sajnos én nem tudom leszedni a képet, de abban bízom, hogy valaki megteszi és felrakja ide, hogy azok is láthassák, akik éppen az integetéskor nem tudnak a gép előtt ülni!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 06:54 #2390

Ezt én is megnézem :)

Én nem biztos, mert tervek szerint nem leszek itthon, de azért laptopot viszek, hátha......

Hát én nem viszek mert nyaralni megyek :D
Elég az amit itthon töltök a gép elött :(

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 06:28 #2389

Én nem biztos, mert tervek szerint nem leszek itthon, de azért laptopot viszek, hátha......

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 06:27 #2388

Mert nekem eddig csak Printsreennel sikerült, állóképet.

Nekem is csak úgy megy. Más megoldás nincs. :(
Ha mozgó képet akarsz, akkor a képernyőt is fel lehet venni valamilyen programmal, de azt még nem próbáltam.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 06:25 #2387

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 06:23 #2386

Balazsh!
Én máris jelentkezem jövő szombaton 6-ra, és vasárnap délre egy kis integetésre, hátha első leszek. (23-24)
Le tudja valaki lopni a képet? Mert nekem eddig csak Printsreennel sikerült, állóképet.

No, akkor összeegyeztetjük az időpontot, és együtt megyünk. megérdemled, mert az első igazi vendég leszel!!!! Még az utazási irodások sem érnek addig ide!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 15 05:04 #2385

Balazsh!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 14 20:48 #2383

ÁGI!

Te is jelentkezz egy időponttal!
:megadós: :pompomlány: :D

Óh! Épp ma regel gondoltam rátok. Vittem a gyapju szőnyeget a Viglivel szemben levő tisztitóhoz. Jó hogy eszembe juttatad. Nem volt ott senki és csak ledobtam a batyut az ajtójukba...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 14 18:37 #2382

ÁGI!

Te is jelentkezz egy időponttal!
:megadós: :pompomlány: :D

Re: Ki, mikor integet a webkamerába 2009 máj. 14 18:29 #2381

szekalmi ígérete:

22-én délután indulunk, 23-án szombaton dél körül leszünk ott. Ígérem 23-án, délután hatkor, itteni idő 5!! ott leszek a beton-mólón integetni, és másnap délben (11 óra) is. Ha a kocsit közel tudjuk vinni, akkor egyszerű: egy türkizszínű Vito. Ha nem, két csaj, meg egy véán gádzyó fog integetni. Oké?

Oldalmegjelenítési idő: 0.562 másodperc
endeel