Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:31 #2610

És ennyi mára

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:29 #2609

És ők hárman?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:26 #2608

Talán...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:25 #2607

Hárman, vagy négyen vannak? Mert megint van valaki

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:19 #2606

Ezt a képet rögzítettem én is. Valószínű, hogy ők. Nagyon célirányosak voltak

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 11:06 #2605

Na, talán ezek ők voltak. De csak pár rövid percig....
<!-- ia0 -->bocsikáék.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 10:11 #2604

Én néztem, de nem láttam őket (igaz, nem folyamatosan azt néztem). :cry:
Majd ma délben is nézzük, hátha.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 09:30 #2603

Hűha! Bocsika integetéséről lemaradtunk?????? (Hétfő este volt a megbeszélt időpont!!)

Bevallom, én éppen akkor nem voltam gépközelben, de reménykedem, hogy más igen.

Hű, tényleg, ma kedd van, nem hétfő. Teljesen megkavart ez a hétvége.
Én pedig itt voltam. :oops:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 09:15 #2601

Hűha! Bocsika integetéséről lemaradtunk?????? (Hétfő este volt a megbeszélt időpont!!)

Bevallom, én éppen akkor nem voltam gépközelben, de reménykedem, hogy más igen.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 30 06:43 #2532

Szia Mindenki!
Hazaértünk. Mondják, hogy alig pár percig voltunk a mólón. Az óránk járhatott rosszul, mert 11.55-től 12.10-ig voltunk ott, de a nővérem mondja, hogy később áll meg a kamera. Hülye dolog, hogy ott nem tudjuk, látnak-e itthon. Ideges ember nem menjen ki kocsival. De amúgy senki nem szól érte. Csak kicsit macerás letolatni. Jobb megfordulni rajta. Kellő tisztelettel viseltetve a vizes sziklákkal. Mostantól én is lesem a bejelentett integetőket. Úgy lenne jó, ha mindenki az első percekben lenne ott, így nem kell sasolni fél órát. Délben a jobb, nincs ott senki, szieszta van. És meleg. Skala Potamiából gyalog messze van, de kocsival a hátsó aszfaltos út odavezet. Bár akinek bírja a kondija, átballaghat a parton.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 20:58 #2496

Sziasztok!
Én most regisztráltam,de már hónapok óta olvaslak benneteket minden nap!
Láttam én is Szekalmiékat!Nagyon jó érzéz volt.Mi is ott leszünk négy hét múlva.Ildiékkel megyünk egyszerre.Majd addig megírom mikor pontosan.
Mindenkinek jó nyarat kívánok.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 20:49 #2495

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 12:43 #2494

............. majd pamag-nak sms-ezek, hogy értesítsen Titeket, .....................
A képekből létrehozok majd egy albumot Olvasóink a webkamerán címmel!

Jó ötlet!

(Én se láttam most, főztem...)

:integet: :integet: :integet: :integet: :integet: :pápá: :pápá: :pápá: :pápá: :pápá:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 12:15 #2493

Én erről lemaradtam, de legalább Ti elcsíptétek.
Ezek szerint működik a dolog. :)
Mi is indulunk 35 nap múlva, de én nem leszek ilyen pontos az tuti.
Jelenleg úgy gondolom, hogy majd pamag-nak sms-ezek, hogy értesítsen Titeket, mikor fogok odamenni.
Ágit nem mondom, mert Ő akkor már nagyon elfoglalt.

Köszönöm a figyelőknek!
A képekből létrehozok majd egy albumot Olvasóink a webkamerán címmel!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 12:03 #2492

Valoban elfaradtunk, de ma d;lben, illetve 11 kor ott leszunk. Bocs, de gorog billentyuzet van.
Siman ideertunk, semmi gond. Babunak. Szombat este erkezunk
mindenkire gondolok.
szekalmi

szekalmi szombaton gyertek nyugodtan este itthon leszek sőt vasárnap nem dolgozok!Nem úszod meg annyival azt tudod az összes képet megnézem csak utána mehetsz tovább haza.Én is rögzítettem a webképből!De vannak itt ügyesebbek mint én.
pusszy Babuék

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 11:55 #2491

Sziasztok!

Elcsíptem Szekalmiékat, tuti hogy ők azok :D :örül:
Nagyon jó idő van rájuk :) és valóban be tudott menni kocsival :)

Igen ezek Kálmánék(szekalmi) a poligonos logoról egyből meglehet ismerni az autót én is rögzítettem csak nem tudom ide az oldalra feltenni de én is ezt láttam!szupi volt látni őket!!!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 11:09 #2490

Ott vannak...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 11:08 #2489

Sziasztok!

Elcsíptem Szekalmiékat, tuti hogy ők azok :D :örül:
Nagyon jó idő van rájuk :) és valóban be tudott menni kocsival :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 11:07 #2488

Láttalak Szekalmi ! Jó nyaralást Nektek! Érezzétek jól magatokat! 1 hónap múlva,mi integetünk Nektek !
üdv:Ildi

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 24 09:37 #2487

Valoban elfaradtunk, de ma d;lben, illetve 11 kor ott leszunk. Bocs, de gorog billentyuzet van.
Siman ideertunk, semmi gond. Babunak. Szombat este erkezunk
mindenkire gondolok.
szekalmi

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 17:35 #2483

Eddig még csak egy madár....
:cry: :cry: :cry:

Most beszélek Ágival, Ő biztosan nem fog integetni, de szerinte szekalmi sem.
Megérkeztek, de elfáradtak. :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 17:24 #2482

Eddig még csak egy madár....
:cry: :cry: :cry:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 17:05 #2481

Nem lehet szekalmi, mivel ő ma estére és holnap délre jelentkezett be.

Ez igaz! Tényleg így jelentkezett be. De azért hátha....mégis...! ebből is látszik, mennyire várjuk!!!! :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 12:00 #2480

Nem lehet szekalmi, mivel ő ma estére és holnap délre jelentkezett be.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 máj. 23 11:59 #2479

Én is láttam Őket! Nem gondoljátok, hogy kellene valami ismertető jel, hogy tudjuk, ha a mieink integetnek? Valaki javasolta korábban a magyar zászlót.

Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc
endeel