Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 25 11:20 #2971

Háááát... volt egy ötfős társaság, de törülközővel integetés nem.
Vagy lityiék voltak, vagy nem.

melléklet nem található

<!-- ia0 -->lityiék talán2.jpg<!-- ia0 -->

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 24 22:22 #2961

Na kivágtam, lekicsinyítettem, megpróbálom újra.

Nem tudom hogy Ők-e, de nem jó irányba integetnek. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 24 22:21 #2960

Balázs, mit csinálok rosszul? Miért csak kattintással látszanak a képeim?

No, erre még én sem jöttem rá. :(

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 24 11:25 #2950

Na kivágtam, lekicsinyítettem, megpróbálom újra.
<!-- ia0 -->thassos4.jpg<!-- ia0 -->

melléklet nem található

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 24 11:19 #2949

Balázs, mit csinálok rosszul? Miért csak kattintással látszanak a képeim?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 24 11:16 #2948

Sziasztok

Esetleg ők lehetnek Ildikóék? Jó sokan vannak :lol:
<!-- ia0 -->talakitott1.jpg<!-- ia0 -->

melléklet nem található

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 21 18:50 #2917

KÖSZI,KÖSZI,KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :örül: :örül: :örül:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 22:02 #2906

Szia Pamag!
Igen,25.-én és délben tervezzük az integetést,ha mégsem ez az idő marad akkor írok egy netkávézóból.
Már csak két nap és sihi-suhi,itt sem vagyunk!!!!!!!!!!!!!!! :P

Igyekszem figyelni akkor!
Jó utat, jó nyaralást neked is és Ildikónak is!
:ittvagyok:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 21:46 #2905

Szia Pamag!
Igen,25.-én és délben tervezzük az integetést,ha mégsem ez az idő marad akkor írok egy netkávézóból.
Már csak két nap és sihi-suhi,itt sem vagyunk!!!!!!!!!!!!!!! :P

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 16:00 #2903

Köszönöm a térképet is ! Ha ezek után sem érünk oda a déli integetésre az nagy szégyen lesz rám nézve . :oops: :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 15:43 #2902

Tfikdikó!!
Megy a térkép...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 14:04 #2899

.................Tudja valaki, hogy az Almyrához kb milyen távolságra van az integetőhely?És milyeni rányba induljunk?
.................

Az öböl szélessége nagyjából úgy 3 km. Az Almyra valahol középen van, a nagystrandnál. Onnan úgy kb, másfél km az öböl északi vége, ahol a móló van. Ha szemben állsz a tengerrel, akkor balkéz felé kell indulni. Ahogy a térképen látom, az Almyra azon az úton van, amelyik átvezet Sk.Potamiából Sk.Panagiába, (tehát, ha jól van jelölve, ha kijössz a kapun, jobbra kell indulni.) De az a biztos, hogy ahogy haladsz, a víznek jobbkéz felé kell esnie. Nem tudom, pontosan hol lehet közlekedni, ebben az irányban, minél közelebb a vízparthoz, egyszercsak odaérsz.
:pápá: :pápá: :pápá:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 14:01 #2898

Na akkor integetni,06.24. szerdán dél, vagy délután,fogunk,attól függ mikorra találjuk meg a mólot.Tudja valaki, hogy az Almyrához kb milyen távolságra van az integetőhely?És milyeni rányba induljunk?
Különben megfogtok ismerni,mert nagy társaság a miénk. 6 lány 3 fiú. Korhatár :15-50 év.

A móló a strand legeslegvégén van, északi irányban. Tehát, ha leérsz a partra, balra. Nem tom milyen messze esik, de ha kocsival vagytok, és kimentek az aszfaltos útra, azon addig mentek, amég lehet, és akkor jobbra fordultok, az az út pont a mólónál ér ki a partra. Gyalog meg ugye, látszik messziről a szikla a vízben. (Bár a mi szállásunktól nem látszott, az már messzebb van. Integetni az időpont első tíz percében jó, mert ugye, az itthoni vadászok munkaidőben kukkolnak... Ha addig nem jönnétek fel, akkor jó utat, és tudjátok: az érkezések száma egyezzen meg az indulásokéval. Ahój... tengerre magyar...!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 20 13:30 #2896

Na akkor integetni,06.24. szerdán dél, vagy délután,fogunk,attól függ mikorra találjuk meg a mólot.Tudja valaki, hogy az Almyrához kb milyen távolságra van az integetőhely?És milyeni rányba induljunk?
Különben megfogtok ismerni,mert nagy társaság a miénk. 6 lány 3 fiú. Korhatár :15-50 év.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 19 22:32 #2889

............
Mi csütörtökön fogunk integetni,ha minden jól megy.............

Azaz 25-én? és délben vagy délután?
:pompomlány:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 19 21:29 #2884

Szia Mindenki!
Mi csütörtökön fogunk integetni,ha minden jól megy.Igyekszem majd pontos lenni.
A létszám:apa,anya,nagypapi,fiú,lány.Remélem mindenkit sikerül kicsalni a mólóra.Én egy türülközővel fogok kalinpálni,mert ez lesz az ismertető a kolleganőimnek.Aztán szép képek legyenek!!!!!!! :lol:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 19 20:57 #2881

tfildiko!

Mikor is integettek?????

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 03 16:55 #2623

Én is így gondoltam...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 03 14:30 #2620

Megvan a kép kicsit nagyobban is, csak a fórum nem vette be. Majd felteszem a tárhelyre, csak nem tom mikor. A videókártyám kipurcant,
az irodából hoztam egy gépet haza, de ugye az eddigiek a másikban vannak.

Akkor várom. Akár küldheted a <!-- e --><a href="mailto:balazsh@thasos.hu-balazsh@thasos.hu címre is.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 03 06:02 #2616

Megvan a kép kicsit nagyobban is, csak a fórum nem vette be. Majd felteszem a tárhelyre, csak nem tom mikor. A videókártyám kipurcant,
az irodából hoztam egy gépet haza, de ugye az eddigiek a másikban vannak.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 17:55 #2615

Mert tudtam, hogy milyen családi összetételben mennek. Apa-anya-iskolába menő kislány-nagymama. Azért tippeltem rájuk.
:integet:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 14:06 #2614

Talán...

Ez az A legalsó kép!

Látjátok milyen jó, hogy beszélek Ágival. Szóba kerültek bocsika-ék, így megnézte a képeket.
Ő megismerte Őket!
Pamag és szekalmi első képe a nyerő! (Megy a galériába.)
Szekalmi! Nincs meg esetleg a gépeden jobb minőségben?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 14:03 #2613

Talán...

Ez az A legalsó kép!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 12:49 #2612

Én ha itthon vagyok, mentem. Ma három csapat volt, amit feltettem. Csak valaki figyelmeztessen, másnap várható-e valaki

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 02 12:03 #2611

Mindet menteni kellene, aztán az érintett majd utólag kiválasztja, hogy melyik a szimpatikus :)

Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc
endeel