Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 20:18 #3240

Megpróbálom megint.<!-- ia0 -->kölyökkk.jpg<!-- ia0 -->. De nem.Kampóóóó...!!!! Átmegyek a próbafórumra próbálkozni. Már többször tettem fel képet minden gond nélkül. Nem értem.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 17:55 #3239

Na, most kíváncsi vagyok. Ha Pamag is berakja a képet, vajon neki is csak egy megnyitható ablak jelenik meg, vagy rögtön a kép?

Honey!
A beszúrás a hozzászólásba-t is megnyomtad?
Ha igen, akkor a gépeddel van valami rendellenesség. :cry:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 17:51 #3238

Hát a végén volt még két másik fiú is, de azok nem integettek. :?:
Én a fehér pólósokra szavazok.

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->kölyök14.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 17:16 #3237

Na, most kíváncsi vagyok. Ha Pamag is berakja a képet, vajon neki is csak egy megnyitható ablak jelenik meg, vagy rögtön a kép?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 17:14 #3236

Ki tudja...talán itt van....Kölyökkk

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 17:12 #3235

Ha a két fehér pólós fiú volt, akkor megvannak.
Képszerkesztés következik.

Re: Általános 2009 júl. 11 14:16 #3231

Ma 5-kor integetés!

........................

Ügyelet indul!
:kakukk:

Re: Általános 2009 júl. 11 14:10 #3229

Ma 5-kor integetés!

Üdv mindenkinek

Bálint

(Bálint anyukája írta ezt a hozzászólást)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 03 14:14 #3076

Balázsék integetős képei az alábbi linken vannak. Sajna én nem tom áttölteni eredeti méretben a fórumra, ezt az okosabbakra hagyom. De így legalább elérhető. Ha még csípek valakit integetve, azt is ide teszem

picasaweb.google.hu/szekalmix/DropBox# - picasaweb.google.hu/szekalmix/DropBox#

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 03 13:22 #3073

Sziasztok!
Na tegnap megjöttünk,egy nappal hamarabb,mint ahogy terveztük.A mólón mi vagyunk amit nem tudtatok eldönteni,hogy van -e törölköző vagy nem.A fiam pólóját kaptam elő,de lehet,hogy mivel elég világos szürke ezért nem látszott rendesen.Meg sajna egy kicsit eltévedtünk és késtünk egy tíz percet,DE MI VAGYUNK A KÉPEN ÉS EZ A LÉNYEG!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi Nektek!!!!!!!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 02 18:30 #3063

A Balázsékról készült integetős sorozatot felteszem, de kis türelmet kérek, mert az irodai gépen van, onnan meg valamiért nem indul be a Picasa, hogy felnyomjam. Haza kell hoznom, és innen majd felteszem. De ez csak holnap történhet, mert itt most nagyüzem van, idő meg nem van... de nem van elfelejtve... hogy szépen írjam...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 12:29 #3051

Sziasztok

Esetleg ők lehetnek Ildikóék? Jó sokan vannak :lol:
<!-- ia0 -->talakitott1.jpg<!-- ia0 -->

melléklet nem található

Szia Dézsé !
Igen mi voltunk azok ! :D
Üdv Ildi

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 12:20 #3049

Jók a képek. Köszönjük. Én már nem is teszem fel. :D :D :D :D :D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 12:10 #3048

Balázsékról egy teljes 5 perces sorozatot nyomtam, éjszaka felteszem a webalbumomba eredeti méretben

Jó lesz! :lol: :lol: :lol:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 12:02 #3047

Balázsékról egy teljes 5 perces sorozatot nyomtam, éjszaka felteszem a webalbumomba eredeti méretben

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 11:27 #3044

Balázsék egy baráti családdal :

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->balazs8 kiv.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 11:08 #3043

Megvannak, küldtem is sms-t, kapásból válaszolt is.
Most akkor elkezdem a képeket szerkesztgetni.
:pápá:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 09:00 #3038

Nekem szándékomban áll ügyelni.
:számítógépes:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 01 05:42 #3035

Balazsh!

Nagyon jó utat nektek és szuper nyaralást! :D Ágit üdvözöljük.
Nekünk még kerek 40 nap az indulásig.
A héten szabin leszek, kivéve csütörtökön. Figyelem a webkamerát. csaaaaóóóóó........

Nem tudom 11-kor gépközelben leszek-e, hogy levadásszam Balázsékat.
Viszont írok egy egyszerű trükköt, hogy lehet akár sorozatképet leszedni a webkameráról. Akinek van a gépén Picasa nevű képnézegető, már nyert. Akinek nincs, az ingyen letöltheti, és telepítheti (csak rá kell keresni a Googleban). Utána el kell indítani a Picasát, és letenni a tálcára. Semmi mást nem kell vele tenni, csak legyen megnyitva, az a lényeg. Innentől ahányszor megnyomod a PrintScreen gombot, annyi képet ment automatikusan a webkameráról. Oldalt egy pillanatra ki is írja, hogy mentette. Így a kamera minden ugrásáról lehet képet csinálni, nem megy el az idő azzal, hogy egyesével mentegeted el. A képeket a Dokumentumok/ Képek/Picasa/Képernyőfelvételek mappába menti, jó minőségben. Ezt a mappát a progi automatikusan létrehozza, nem kell vele cicózni.
Próbáljátok ki, minden webkameraképpel működik, már csak ki kell vágni a képből a közepét, és kész

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 28 14:35 #3017

Balazsh!

Nagyon jó utat nektek és szuper nyaralást! :D Ágit üdvözöljük.
Nekünk még kerek 40 nap az indulásig.
A héten szabin leszek, kivéve csütörtökön. Figyelem a webkamerát. csaaaaóóóóó........

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 28 13:31 #3016

Balázshék írták, hogy mikor integetnek????? Nem emlékszem, hogy olvastam volna, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet....

Még régebben írta azt, hogy majd sms-t küld nekem, de most tényleg nem volt róla szó.
Balázs! Mikor integettek?

Majd. :)

De célozzuk meg a 07.01. szerda 12 órát (itthon 11).
Megpróbálunk az elejére odaérni.
Ha változik küldök egy sms-t pamagnak, hogy megtudjátok.
Esetleg, ha megvagyunk, jöhet is egy. :)

Nyolcan leszünk. 4 felnőtt. És 4 gyerek.
A lányom már akkora mint egy felnőtt, tehát lehet, hogy 5-3-at kell látnotok.
Lesz velünk egy hosszú szőke hajú kislány (ő lesz a legkisebb), talán őt könnyebb lesz kiszúrni. :D

Így már jó lesz?

Tervek szerint 6,5 óra és indulás.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 28 10:15 #3015

Balázshék írták, hogy mikor integetnek????? Nem emlékszem, hogy olvastam volna, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet....

Még régebben írta azt, hogy majd sms-t küld nekem, de most tényleg nem volt róla szó.
Balázs! Mikor integettek?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 28 09:59 #3014

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 25 11:27 #2973

Én is figyeltem őket, mentettem is képet, de nem ilyen éles, valamit rosszul csinálok. :oops: :wink:
Az elején integettek, és mintha a hölgynél türcsi is lett volna. Szerintem ők azok, de ha hazaérnek, majd igazolják a személyazonosságot :mrgreen:

Nem, így csinálom. :D Állomány hozzáadása, és elküldés :wink: Beszúrás a hozzászólásba? Olyan is van?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 jún. 25 11:22 #2972

Hm... hogy látszik-e a kép vagy sem.
Tallózás
Hozzáadás az állományhoz (vagy pontosan mit is ír)
Beszúrás a hozzászólásba - nem ez marad el néha?

Oldalmegjelenítési idő: 0.557 másodperc
endeel