Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 05 11:12 #5507

Hát Bocsikáék egyelőre nincsenek... :cry:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 jún. 02 15:41 #5485

A holnap indulók ugye fognak integetni???!!!! :?: :!:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 máj. 26 14:43 #5430

...................Ha sikerül a felvételt megörökíteni, akkor kimenthetikek őket ide, mint a 2010.-es év első nyaralói.
.............Várjuk tehát a nagyikék fotóját, ha ők is hozzájárulnak.

De mikor ????
Figyelnénk (én legalábbis), de nem írtad, mikor!

Mert Ági néni sem tudta mikor megy oda. Ezért írtam az unokái felé, arra gondolva hátha olvasnak bennünket...Mert ezt tdom, hogy bár írni nem írnak, állandó olvasoink...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 máj. 23 20:09 #5415

...................Ha sikerül a felvételt megörökíteni, akkor kimenthetikek őket ide, mint a 2010.-es év első nyaralói.
.............Várjuk tehát a nagyikék fotóját, ha ők is hozzájárulnak.

De mikor ????
Figyelnénk (én legalábbis), de nem írtad, mikor!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2010 máj. 23 17:31 #5414

Ági nagyitól az Atethrin apartmanból az unokák felé küldöm ezt a levelet!
Megbeszéltük a nagyival a találkozó pontos helyét. Ők valószinű megtelefonálták nektek az időpontot. Drukolok, hogy összejöjjön.
Ha sikerül a felvételt megörökíteni, akkor kimenthetikek őket ide, mint a 2010.-es év első nyaralói.
Nagyiék így is sok puszit küldenek felétek!!!

Hogy egy kicsit pletyizek, tartok tőle, hogy Theologosban próbálnak majd nagy nagy felderítő útra próbálkozni. A szálláslátogatáson az egész csapat nagy gyalogtúrás volt. Érdeklődési területük igencsak a gyalogtúrák közül bonyolodott. Mindenáron kiszerették volna szedni belőlem, hogy hogy tudnak gyalog Potámiából Theologosba jutni. Ezt a lehetőséget határozottan tiltottam mindenki felé. Más egy Theologosban való gyalogséta, és más amin a fejüket törték.
Előreláthatólag kedden indulunk jeep túrára.
Előérzésem, azt mondja nem mindenapi kemény terepünk lesz. Szerdán majd jelentkezem, hogy ezt elmeséljem.

Várjuk tehát a nagyikék fotóját, ha ők is hozzájárulnak.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 24 10:08 #3818

Jók a képek! Mi vagyunk igen! Megírhattam volna, hogy egy bordó lebernyegben (egyébként strandruha, de Misi szerint olyan, mint egy hálóing :) ) fogok integetni minden valószínűség szerint, de elfelejtettem. Végül is sikerült! Bíztunk benne, hogy figyeltek itthonról!!!!
Pamag, Szekalmi! Köszi, hogy figyeltetek és fotóztatok!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 18 20:41 #3781

.........
Az első öt képen voltunk mi ...........

Köszi!
Akkor majd megy a galériába!
:pápá: :pápá: :pápá:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 18 20:12 #3779

picasaweb.google.hu/szekalmix/Viktor?authkey=Gv1sRgCM3Q0OPU9p_1dQ#
Viktor, avagy nem Viktor? Ez itten a kérdés...

Hello!!
Az első öt képen voltunk mi a telefonálos pár elött álltunk mi.

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 10 11:47 #3731

Ha letöltöd és telepíted a Picasa-t, a...................

Köszi, írtad már pár hozzászólással előbb.
De nem akarok már mást telepíteni, mert nagyon tele van a számítógép. Azonkívül egy-egy fényképezős kirándulás, nyaralás után első dolgom rendezni a képeket, megcímezni (mert később magam sem tudom már, mit ábrázol, hol készült), csoportosítani - és azután kiválogatva küldök és teszek föl belőle. Annak, aki megérdemli. Ti megérdemlitek! :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 10 11:28 #3730

Ha letöltöd és telepíted a Picasa-t, akkor minden PrintScreen nyomásra automatikusan menti a képet, és nem a vágólapra, hanem egy külön mappába. Így a kamera összes képváltását rögzíteni lehet, akárhányszáz képig is. És utána abból a mappából ráérősen lehet körülvagdalni az ACDSee-vel. A Picasa azért is jó, mert utána a képeket egy kattintással küldheted a webalbumba, nem kell őrizni, amég kész...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 10 09:17 #3729

Ha hazajön könnyen megismeri magát, mert végig telefonált, ha jól láttam. A kamera tényleg elkalandozott néha.
Pamag, Te mivel mented a képeket?

Hát igen, majd megismeri magát.
Van egy PhotoStudio nevű képszerkesztő a számítógépen, azon nyitok előre 10-12 ablakot, hogy gyorsan beillesszem. Aztán mikor kivágtam a lényegét (azt már ACDSee-vel, azt hiszem, mert azzal könnyebb megnézegetni), akkor az egyiknél az újramentésnél valami félrement. Na mindegy.
:számítógépes:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 10 07:39 #3728

Ha hazajön könnyen megismeri magát, mert végig telefonált, ha jól láttam. A kamera tényleg elkalandozott néha.
Pamag, Te mivel mented a képeket?

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 10 05:58 #3727

picasaweb.google.hu/szekalmix/Viktor?authkey=Gv1sRgCM3Q0OPU9p_1dQ# - picasaweb.google.hu/szekalmix/Vi ... OPU9p_1dQ#
Viktor, avagy nem Viktor? Ez itten a kérdés...

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 09 17:31 #3726

Hát néztem, hogy viktor78-ék integetnek-e ma, de nem tudom. Pár képet elmentettem, ráadásul volt később még egy pár, de a mentésnél a gépem egy fehér foltot produkált. (?) És a kamera sem maradt szépen egyhelyben a mólón, hanem időnként mást mutatott.

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->viktor07x.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 09 11:32 #3725

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 09 11:28 #3724

Honey-ék (ha minden igaz) :

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

melléklet nem található

<!-- ia0 -->Honeyék13.jpg<!-- ia0 -->

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 aug. 06 22:00 #3681

Sziasztok!

A mi számításaink szerint a VASÁRNAP DÉLBEN fogunk integetni. Ha ez ne adj Isten nem jönne össze, akkor vasárnap este!

Hárman vagyunk (a férjem, a fiunk - Gergő, aki nagyobb mint én egy fél fejjel és jómagam). Majd valami törölközőfélét kerítek, hogy integetni tudjunk. :örül:

Szóval Kedves Barátaim, vasárnap élesítsétek a gépeket és fotózzatok ám!!!!!!!! Sűrű lesz a nap, mert Viktorékat is figyelni kell este. :Thassos-fan:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 19 19:08 #3334

Babuci integetős képei az alábbi linken találhatóak:
picasaweb.google.hu/szekalmix/DropBox# - picasaweb.google.hu/szekalmix/DropBox#

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 17 18:08 #3311

Dézsé és Sheidi: a hozzászólásaitokból össze lehet tenni, de volt még más is :)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 13 10:14 #3262

Na, aki kitalôlja, mi volt a teritore irva, megkapja ajandekba a ... :D
Holnap Agiekkal talalkozunk, s sajnos hamar lejar a nyaralas...
Udv mindenkinek :örül:

Lassan tényleg lejár (no de ne siettessük), nekem meg csak most lett jó a gépem.
Azért remélem tényleg sikerült jól felkészülnöd.
:Thassos-fan:

Felirat: Szia/sziasztok ?
:D

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 13 00:05 #3256

ööööööööööö pl
kölyökkk ? :lol: vagy
-thassos-fan,
-hurrá nyaralok
-nem megyek haza... :futyul:
-sziasztok
-puszi anyu
-magyarország
-sziasztok
-itt vagyok

ennyi jut eszembe hirtelen :mrgreen:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 12 22:51 #3255

Na, aki kitalôlja, mi volt a teritore irva, megkapja ajandekba a ... :D
Holnap Agiekkal talalkozunk, s sajnos hamar lejar a nyaralas...
Udv mindenkinek :örül:

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 22:34 #3248

..........igen, a ket feherpolos srac vagyunk! :)
.............

Hurrá!
Várjuk a mesélést, de annyira ne siess!
ciao

(Akkor a fölösleges képeket tartalmazó hozzászólásomat ki is törlöm.)

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 21:57 #3243

Udvozletem innen Limenariabol, igen, a ket feherpolos srac vagyunk! :)
Nemsokara megyek haza s meselek - lesz mit!
Addig erezzetek jol magatokat odahaza!

Re: Ki és mikor integet a WEBKAMERÁBA ? 2009 júl. 11 21:10 #3242

Honey, ilyet nekem is szokott csinálni, de Balázs sem értette a dolgot, pedig próbáltunk rájönni :lol:

Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc
endeel