Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 25 12:25 #8212

Nálunk egy hete szinte már őszi idő van. És a kedvem ettől nagyon szomorú. Valaki írhatna egy kis élménybeszámolót, hátha attól jobb lesz egy kicsit.

Türelem, beszámolót terem..... Csak majd akkor, mikor kisüt a nap, mert így nem lesz jó. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 25 11:50 #8211

Nálunk egy hete szinte már őszi idő van. És a kedvem ettől nagyon szomorú. Valaki írhatna egy kis élménybeszámolót, hátha attól jobb lesz egy kicsit.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 15 18:37 #8132

Fri 15 Sat 16 Sun 17 Mon 18 Tue 19 Wed 20 Thu 21 Fri 22 Sat 23 Sun 24 Mon 25 Tue 26 Wed 27 Thu 28
Tmax (°C) 25 20 20 19 19 20 19 19 18 19 20 20 21 21
Tmin (°C) 12 14 12 12 12 13 14 12 12 14 14 15 15 15
Ground Tmin (°C) 9

Megnéztem az előre jelzést....Ezt találtam.
Mi a valóság : Nappali 40 fok, éjjeli 30 Celsius....
Elrendelték itt is a hőriadót!
MINDENKI A VÍZBE!!!!!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 07 19:15 #8071

35 oC, felhőmentes ég.
A nap éget, a víz kiváló!!!!!! Azt hittem, hogy a tegnapi vihar elintézi a vizet is, de nem, melegebb lett, mint volt. :taps: :taps: :taps:
Már csak a miértjét nem tudom. Lehet, hogy meleg eső esett???

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 07 15:06 #8070

Hajrá Balázs! Itthon beköszönt a kánikula. Itthon is jó... :(

Dehogy jó! Tűkön ülök, 6 nap és megyünk! :örül: (most is ezt nézem ahelyett, hogy dolgoznék..)
Már a gépem hőmérője is a Keramotibeli hőmérsékletet mutatja :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 07 11:48 #8069

1000-el süt a nap!!!
Irány a stand, még van 2 napunk.

Hajrá Balázs! Itthon beköszönt a kánikula. Itthon is jó... :(

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 07 08:58 #8068

1000-el süt a nap!!!
Irány a stand, még van 2 napunk.

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 07 08:46 #8067

Sziasztok!

Most találtam az alábbi linket páran már biztosan ismerik (ha már itt is volt bocs) :
www.meteokav.gr/weather/index.php?lang=en - www.meteokav.gr/weather/index.php?lang=en

Kavalában működő amatőr időjárás gyűjtő adatai.
Nem vagyok benne teljesen biztos, de talán webkamera képén Thassos nyugati oldalát látni (amikor nem túl párás az idő). Több kamera kép i látható a főoldalról kiindulva ( www.meteokav.gr - www.meteokav.gr )

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 06 22:55 #8066

Ma egész nap nem bírt kisütni. :(
De már látszanak a csillagok. Reggelre talán lesz valami.....

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 06 19:53 #8065

tfildi: Remélem, Ti jól vagytok. Szép helyen lehettek.. és ha még a nap is süt...Majd írd meg milyen volt a tenger!

A tenger finom,lágy és simogató,mint mindig. :D 9 napból, 8 nap tudtunk fürödni, egy nap volt esős felhős idő.
(Sajnos ma van az utolsó napunk, holnap indulunk haza,de még megnézzük majd a Plitvicai tavakat.)

Ui: Remélem már Thassoson is süt a nap! :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 06 17:15 #8064

balázs: Nincs jó idő rátok,de még biztos kisüt a nap és tudtok még pancsikázni!!!! Mindjárt jöttök haza, úgyhogy minden pillanatot használjatok ki!!!!

tfildi: Remélem, Ti jól vagytok. Szép helyen lehettek.. és ha még a nap is süt...Majd írd meg milyen volt a tenger!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 06 13:53 #8063

<!-- ia0 -->DSCN0421.JPG<!-- ia0 -->

Zadarban kék ég, kék tenger és 30 fok. :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 júl. 06 11:45 #8062

Időjárás tegnap:

melléklet nem található

és ma:

melléklet nem található

<!-- ia0 -->ido_02.jpg<!-- ia0 -->

Már 6. éve mindig ugyan így, június utolsó hétvégéjén jövünk nyaralni, de ennyire szeszélyes még sosem volt az időjárás.
De ahogy nézem, egész Európa ilyen. :(
Még szerencse, hogy a tenger azért jó. Na nem ma, de eddig az volt, és valószínűleg holnap is az lesz.

Ági ma Jeep túrán van..... :(

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 jún. 30 19:49 #8032

Az még csak hagyján,hogy nálunk szakad az eső és hideg van. De thassoson? Én biztos nem lennék elégedett, mint Balázs.
Annyira jó lenne, ha délebbre tett volna le a gólya.

Itt 1000-rel süt süt a nap!!!
Ma hajókázni voltunk! És volt delfin, de csak messziről. :(

Tök jó! Egyszer majd mi is látunk delfint. Addig is megnézzük a te felvételedet.

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 jún. 30 16:09 #8027

Az még csak hagyján,hogy nálunk szakad az eső és hideg van. De thassoson? Én biztos nem lennék elégedett, mint Balázs.

Itt 1000-rel süt süt a nap!!!
Ma hajókázni voltunk! És volt delfin, de csak messziről. :(

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 jún. 30 12:38 #8024

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 jún. 03 21:33 #7885

Fent a csúcson. Míg a többiek a csúcson voltak, én oldalra elkódorogtam és egy félelmetes hegyi párkányon leltem rá e csodára!

:fotó: Fénykép? Jöhet! :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 jún. 03 21:29 #7884

Vasárnaptól fel lehet készülni a 40 fokos kánikulára,. E hetünk gyengébb volt mint a szezonindító hét, viszont úgy fürdésre, úgy túrákra kiváló volt.
Képzeljétek mit találtam az Ypszárión!
Vadtulipánt. Sárga vadtulipánmezőt.
Fent a csúcson. Míg a többiek a csúcson voltak, én oldalra elkódorogtam és egy félelmetes hegyi párkányon leltem rá e csodára!

E heti érdekesség ez volt. Meg hogy összetűztünk a kolostor banyájával!
A mostani hét érdekessége meg hogy a Római présházakhoz is ellátogatunk majd! :shock:

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 27 20:55 #7796

Mi egyszer már fürdöttünk éjszaka (az első görögországi nyaralásunkkor, Sartin), de nagyon félelmetesnek találtam. Mindig csábít a gondolat, de azóta nincs bátorságom, pedig semmi nem történt. Gyönyörű volt az idő és sima a tenger.

balázs! Mégis mentek? De jó!!! :örül:

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 27 19:47 #7794

Ági, már indulnánk is és felidéznénk a tavalyi élményeket , de még 26 nap és hurrá!!! :örül:
:Thassos-fan: Imola és Attila

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 27 16:20 #7789

:kiaz: Ki az a vizi hulla ott a vízben? :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 25 12:22 #7760

Ági! Majd 1 hónap múlva.
Júni. 25-én már ott leszünk! Az utána lévő 2 hétben egyik este biztosan megejtjük. :)

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 25 05:53 #7757

A tengervizünket 23-24 fokosnak saccolom kora délután.
Este 22.00 óra felé, azon gondolkoztam, hogy a kertből jövet egy éjszakai fürdőzést megejtek, de mire hazaértünk törölközőért elment a kedvem. A második heti május végi érkezők felé, viszont emlékeztetem ezt a csudi módot!!!
Estére engedi ki magából a meleget a tenger, és a levegő hőmérséklete 18 fok körüli késő este, míg a vízé 23 fokos! Melegnek fogjátok érezni a vizet. Emlékeztek hol a legjobb az éjszakai fürdőzéshez, hogy a háttérből is legyen egy kis mesterséges megvilágítás: A NAGY STRAND_ AETHRION_JOTA_ KASTELLIA_ VIKI PARTI partszakasz. Valamint a Centrumnál ahol a bárok vannak a háttérbe. Csak hullámmentes napon, és CSAK A SEKÉLY RÉSZRE!!!
A napágyak kint vannak. Egy pohárba visztek gyertyát, ill. törölköző legyen veletek! Egy zseblámpa sem árt!
Jó romantikázást kívánok!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 20 21:27 #7701

Most már elkiabálhatom!
Az elmúlt tíz meleg nyári nap kellemesre melegítette a tenger vizet is!
Remek hetük lesz az idei első csoportnak!
Vajon hol járnak most. Nis környékén???
A szállások csillognak villognak, mindenki lelkesen várja az első kis fecskéket, akik nyarat csináltak!

Re: Időjárás itt a szigeten és máshol 2011 máj. 18 17:57 #7680

Lassan megérkeztek. Az idő idáig remek nyári idő volt. Holnapra az ország egyéb területein mondanak átmeneti záporokat, de ide változatlan időt jeleztek. Tehát meg lesz a meleg tenger!!! Bár nem illik még elkiabálni...

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc
endeel