Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Triccstraccs topik 2019 jún. 20 12:25 #18817

Fb csoportok:
Agymenést szoktam kapni időnként a hozzászólásoktól. Tavasztól-nyárig a posztok 90%-a nem szól másról, minthogy : xxxx-kor yyyy -ra megyek. Járt már itt valaki? Vélemények? vagy Jön valaki ekkor
Ilyenkor csak úgy odaírnám: Nem, nem járt még itt senki és senki sem tud semmit.
Csak kb 150-en írtak már korábban hozzászólást Gyááááá.... !!!!! Kereső, mint olyan ismeretlen. Helyesírás, kulturált (na, nem nagyon), kerek egész mondatokkal való kérdésfeltevés: szintén. Konkrét kérdés nem hangzik el.

A mi csoportunkban relatív kevés még a tagok száma. Egyrészt ezt annak tulajdonítom, hogy van más Thassos-sal foglalkozó csoport, ami régebbi. Másrészt bennünket kevésbé találnak meg, lévén, hogy egy "s"-sel írjuk a csoportban is a Thasos-t.
Ebből eredően a fent említett hozzászólásból is alig van. A múltkor ugyan feltűnt egy hasonló "zseni", de azóta nem írogat. Sőt a mi válaszainkat sem reagálta le. Mondjuk más Görögországos/Thassos-os csoportba is feltette a kérdést (még vagy 4 helyre legalább) és bizonyára kapott kielégítő válaszokat máshol!
A kevés taglétszámból viszont az is adódik, hogy még mindig nem pörög úgy a csoport, mint máshol. Én mondjuk nem is bánom, mert így szerintem tartunk egyfajta színvonalat. Én a magam részéről igyekszem megosztani időnként olyan információkat a szigetről és olyan látnivalókat, ami nem a legismertebb vagy nem a legnépszerűbb. Hozzáteszem, 4 thassosi utunk alkalmával sem láttunk még mindent és igazából nagyon várom, hogy visszamenjünk valamikor.

thasos.hu fórum (itt): máshol is csökken az érdeklődés. Sajnos. Én sok információt gyűjtöttem anno a fórumokról és a beszámolókból. Gyakran teszem ki más fb csoportokban megjelenő posztok alá hozzászólásomban a thasos.hu linkjét. Jöjjenek, olvassanak. sajnos a felgyorsult életünkbe nem vagy alig fér bele, hogy mi magunk járjunk utána dolgoknak. Gyors kérdésre-gyors választ várunk.

Remélem, hogy a Samotrakit felfedező csapatból azért lesz, aki ír egy részletesebb beszámolót az utazásról.

Olyan jó olvasni ezeket a leírásokat. Talán azért van az, hogy én szinte mindig írok. Nem csak másnak, hanem magamnak is jó ez, hiszen az élmények az évekkel halványulnak. Ha viszont leírom őket, olyan jó visszaolvasni. Nem irodalmi remekművek, de hát nem is annak kell ezeknek lenni.
Az idén ugyan irodával megyünk, de azért megígérem, hogy Krétáról is írok.

És Balázs, légyszi, csak szánd rá az időt a tavalyi Kefelóniáról szóló beszámolóra, mert mindjárt itt az idei nyaralás és hát Ciprus miatt úgysem foglak békén hagyni. Szóval arra nem akarok 1 évet várni, hogy olvashassam. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Triccstraccs topik 2019 jún. 03 09:04 #18813

Ezt a fórumot addig használjuk, míg van rá egy kicsi igény.
A sok információ megvan, az enni nem kér. Az oldal tárhelyén, az mellett elfér ez az adatmennyiség is.

Mindenesetre a thasos.hu - FACEBOOK FÓRUM csoportba naponta jelentkeznek új tagok, ide meg senki.
De végülis oda csak egy gombnyomás, ide meg pötyögni kell, és még az e-mail kapott megerősítőben lévő linkre is rá kell kattintani. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Triccstraccs topik 2019 jún. 01 19:53 #18812

Na igen a "rohanó világ". Szomorú, de teljesen igaza van Balázsnak. Az emberek csak élik nem pedig megélik az életet. Szerintem sokan nem is emlékeznek a nyaralásra, mert nem ott vannak agyban. Sajnos a felületességre sarkallanak minket a kütyük is, így a mobil is, le veszik a vállunkról a kreatív gondolkodás "terhét" . Nem mondom, hogy nincs haszna, de sokszor azon kapom magam, hogy hiányzik ha nem nyomkodhatom, ez pedig függőség ami nem jó.
Néha szabadság érzetet ad ha otthon felejtem.
Én személy szerint nagyon szeretem ezt az oldalt és használni is fogom, ezzel remélem hozzájárulok, hogy fent maradjon.

Igazad van!

Triccstraccs topik 2019 jún. 01 10:39 #18811

Na igen a "rohanó világ". Szomorú, de teljesen igaza van Balázsnak. Az emberek csak élik nem pedig megélik az életet. Szerintem sokan nem is emlékeznek a nyaralásra, mert nem ott vannak agyban. Sajnos a felületességre sarkallanak minket a kütyük is, így a mobil is, le veszik a vállunkról a kreatív gondolkodás "terhét" . Nem mondom, hogy nincs haszna, de sokszor azon kapom magam, hogy hiányzik ha nem nyomkodhatom, ez pedig függőség ami nem jó.
Néha szabadság érzetet ad ha otthon felejtem.
Én személy szerint nagyon szeretem ezt az oldalt és használni is fogom, ezzel remélem hozzájárulok, hogy fent maradjon.

Triccstraccs topik 2019 máj. 20 09:48 #18810

Én nem nevezném átköltözésnek, egyszerűen a mai online környezet ezt kényszeríti ki.
Telefon mindenkinek a zsebében rezeg, ha valami érkezik. Két szóban válaszol és a telefon megy vissza a helyére. Ezzel a fórumok, legyen az bármelyik, nem veszik fel a versenyt.
A facebook tartalmi színvonalát nem érdemes említeni, mert siralmas. :(
Ezt hozza a mindenki zsebében lévő technika.

Egyébként a beszámoló írás éppen tegnap volt ott is téma. Sajnos ez is kiment a divatból. :( A rohanó világban nincs ideje az embernek megállni és emlékezni.
Én is csak tologatom a tavalyi Kefaloniát. De "rosszabbat", kevésbé informatívat, nem akarok írni, mint szoktam, a tartalmashoz meg .......... Ha hiszitek, ha nem sokszor eszembe jut, de ...... mindig jön más. Még a fotókat sem válogattam ki igazán. :(

Triccstraccs topik 2019 máj. 18 22:50 #18809

Kedves Thassosista barátaim!
Szomorúan látom ,hogy nagyon kevesen használják,nézegetik az oldalt.
Azért, remélem hogy nem "süket szemekre" talál a kérésem.
Ha valaki teheti és persze van kedve ideje,írjon egy idei,képekkel megtűzdelt élménybeszámolót.
Ígérem,ha valamikor kijutok a szigetre én is megteszem.
Előre is köszönöm

Remélem, olvassák, akik utaznak.
Bizony jó lenne friss beszámoló.
Sajnos, a "közönség" átköltözött a facéra... pedig ott nincs meg ez a meghitt beszélgetés és nem követhető jól az egész.

Triccstraccs topik 2019 máj. 18 09:02 #18808

Kedves Thassosista barátaim!
Szomorúan látom ,hogy nagyon kevesen használják,nézegetik az oldalt.
Azért, remélem hogy nem "süket szemekre" talál a kérésem.
Ha valaki teheti és persze van kedve ideje,írjon egy idei,képekkel megtűzdelt élménybeszámolót.
Ígérem,ha valamikor kijutok a szigetre én is megteszem.
Előre is köszönöm

Triccstraccs topik 2019 ápr. 01 09:23 #18807

Triccstraccs topik 2019 ápr. 01 08:50 #18806

A Fb.irtam megyünk! az Irénke is lehet hogy jön, tehát 3 fő.

Triccstraccs topik 2019 márc. 29 11:39 #18805

Kedves Thassos Barátok,
Szeretnénk-e, akarunk-e Thassos találkozót?

Természetesen igen!
A részletek majd alakulnak...

Triccstraccs topik 2019 márc. 29 09:46 #18804

Kedves Thassos Barátok,
Szeretnénk-e, akarunk-e Thassos találkozót?

Triccstraccs topik 2019 márc. 11 08:03 #18788

Köszönöm szépen :) :)

Triccstraccs topik 2019 márc. 10 17:16 #18786

Ildikók!

Boldog névnapot kívánok!

Triccstraccs topik 2019 márc. 10 11:37 #18785

Ildikóink !

Nagyon boldog névnapot !

Triccstraccs topik 2019 márc. 09 10:46 #18784

Áginak

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !

Triccstraccs topik 2019 febr. 19 20:03 #18782

Igen-igen.
Minden Zsuzsannának boldog névnapot!

Triccstraccs topik 2019 febr. 19 10:53 #18781

Zsuzsannák!

Boldog névnapot!

Triccstraccs topik 2019 jan. 21 10:45 #18780

Ágik!

Ágneseink!
Nagyon-nagyon boldog névnapot!

Triccstraccs topik 2019 jan. 21 07:29 #18779

Ágnes nap van.

Ágik!
Boldog névnapot kívánok!

Triccstraccs topik 2019 jan. 05 21:43 #18778

Na, és most képzeljetek sikerült! És a képet is meg tudtam nézni! Elkepesztően gyönyörű az a táj.... de a sielésre azért nem vágyom.
De csak a másodjara feltett linken. Az elsőn most sem.

Triccstraccs topik 2019 jan. 05 21:41 #18777

Próbálgatom a telóról. Hátha sikerül.

Triccstraccs topik 2019 jan. 03 11:21 #18776

Én minden nap "itt" vagyok látom a képeket

Triccstraccs topik 2019 jan. 02 19:25 #18775

........................................
Próbáld meg így: photos.app.goo.gl/9XVdjutSpaXh33Q39 (ez most valami megosztott album, egy képpel)

Van itt még valaki? Más sem látja??

Én sem láttam.
Az új linken megjelenik a kép. (De jóóóól néz ki...)

Triccstraccs topik 2019 jan. 02 14:53 #18774

Próbáltam a telefonról is írni hozzászólást (még 28-án), de onnan ismét nem sikerült. Az asztali gép meg néha napokig sincs bekapcsolva.

Balázs, az első kép helyén semmi sem jön be, a második az jó nagyon. :)

Nekem mobilról is szokott sikerülni a hozzászólás. Mostanában már nekem is napok telnek el, hogy a számítógépet bekapcsoljam.

Az első kép linkjén ki sem ír semmit? Én látom, de lehet, hogy azért mert a google fiók az enyém.
Próbáld meg így: photos.app.goo.gl/9XVdjutSpaXh33Q39 (ez most valami megosztott album, egy képpel)

Van itt még valaki? Más sem látja??

Triccstraccs topik 2019 jan. 01 14:14 #18773

Köszönöm szépen. Igen Misimnek is mostanában volt a szülinapja. Átadtam a jókívánságokat.
Próbáltam a telefonról is írni hozzászólást (még 28-án), de onnan ismét nem sikerült. Az asztali gép meg néha napokig sincs bekapcsolva.

Balázs, az első kép helyén semmi sem jön be, a második az jó nagyon. :)

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc
endeel