Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 22 20:23 #17371

Ezt a sok érettségizőt. :)

Esztert idézem túléltem.
Volt amire azt mondta, hogy jól ment, volt amire azt hogy nem, mégis megdicsérték utána érte. Mindenesetre az eredmény majd holnap derül ki.
Ma nem irigyeltem szegényt. Öt tantárgyból vizsgázott: angol, magyar, történelem, informatika, francia. (így a két nyelv közé a többi)
Ráadásul informatikát két éve nem tanult..... de végül olyan sulit választott, ahol kell neki. De minek egy gyógytornásznak az informatika a felvételihez????

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 22 18:07 #17368

Minden vizsgázónak gratula! :taps:

És minden nyaralni indulónak jó utat, jó időt és jó élményeket! :úszógumi:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 22 13:36 #17367

Sziasztok! Látom nagy a sürgés-forgás. Mennyien készülünk utazni. Mi július 9-én indulunk Scala Poamiaba. Nagyon várjuk már! A lányom ma érettségizik, hú, alig várom , hogy hívjon, hogy sikerült. Kívánok minden vizsgázónak sok sikert! Aztán indulás! :D

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 22 12:52 #17366

Kiflic, hová jelentkezett a középsőd, hogy emelt tesi kellett hozzá? Valami sportos helyre megy? :)

Semmelweis Egyetem-testnevelö,edző szak,de levelezöre szeretne,mert akkor itthon tudna készülni a versenyekre hét közben .Én jobban szerettem volna ha nappali tagozatra megy,dehát ez van,az Ö döntése.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 21:16 #17365

Kiflic, hová jelentkezett a középsőd, hogy emelt tesi kellett hozzá? Valami sportos helyre megy? :)

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 20:33 #17364

Messi,mi idén Bulgáriát célozzuk meg :) Peti másféléves volt,mikor Thassosra mentünk,jól birta,mint ahogy tavaly Hvart is :) Idén nem tudom,hogy lesz,mert mióta elhagytuk a cumit,azóta-mint a Shrekben a szamár :)-ismételgeti percenként,hogy ott vagyunk már? :) Gyulát végül is igy jártuk meg pár hete,Bulgária hosszabb lesz,remélem,alszik azért majd közben valamennyit :)
Középsömnek holnap kezdödik a szóbeli érettségi,az emelt tesnevelésen már tul van,remélem,a többi is jól sikerül :)

:D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

:Keres:

Szerezzetek be egy ilyet: www.argep.hu/trend/OTTV/Ott-vagyunk-mar.html - www.argep.hu/trend/OTTV/Ott-vagyunk-mar.html
Nálunk nagyok a gyereke, de még tavaly is játszották az úton. :)

Sok sikert az érettségihez!
Nálunk Eszter szerdán fog nekiveselkedni a szóbelinek.
Csütörtökön megkapja a bizit.
...és pénteken indulunk.

Köszönöm Balázs,,megrendeltem :) Még soha nem láttam ilyen játékot,de szupernek tünik.Ezzel,meg a logico lapokkal és jó sok rágcsával már remélem nem lesz gond az uton :)
Érettségi pipa :) a töri gyengébb lett,a többi remélhetöleg ötös,emelt tesi is :) most már csak az egyetemen mulik,hol húzza meg a ponthatárt.
Eszternek is sok sikert holnapra!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 15:51 #17363

Mostmár biztos hogy megyünk, Júli 9,-én érkezünk Zsuzsival, Panoráma ap. last min, még soha nem voltunk főszezonba. Addig is millió ölelés: drusza Ági.

De jó!!!!!!!!!!!!!!! Szuper!!!!!!!!!! Jó pihit Nektek Ági! :Thassos-fan: :örül:

Balázs! Jó készülődést! Nagyon telik az idő. Beszámoló készüljön ám! :)
Nekünk még 56 nap :) De nem sürgetem :) csak várom :)

Sokat vannak eszembe Lovas Zsuzsiék! Remélem jól érzik magukat Karpathoson!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 07:57 #17360

Mostmár biztos hogy megyünk, Júli 9,-én érkezünk Zsuzsival, Panoráma ap. last min, még soha nem voltunk főszezonba. Addig is millió ölelés: drusza Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 07:35 #17359

Druszám Ágim. Ölellek és puszilak és várlak!!! itt tudok írni, mert valami van a küldeményeimmel.
Jössz ugye szombaton?
KÖSZÖNÖM!!!!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 21 07:32 #17358

Balázs, ez a játék nagyon jó, bár Lilla még most kicsi hozzá, később tuti beszerzek egyet. Nálunk tökéletes a tablet a kedvenc meséivel egyelőre, az leköti, ha már más nem. :)

Kiflic, mindenféle eszközt be kell vetni, hogy ne nyűglődjenek, de ha már több nyáron is voltatok, és birta a kiképzést Peti, akkor szerintem nem lesz gond most sem. :)

Egy kalappal az érettségizőknek, mindjárt vége! :örül: Úgy tudnak izguni előtte a gyerekek -sokszor jó pár percet a megnyugtatásukra szoktam szánni, ha belépnek a terem ajtaján, mert rendesen látni rajtuk, hogy leülnek az asztalhoz, és hirtelen azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok. :) Na ilyenkor van szükség egy kis tanári mosolyra, támogatásra, hogy felengedjenek, és eszükbe jusson minden. :)

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 20 21:36 #17357

Messi,mi idén Bulgáriát célozzuk meg :) Peti másféléves volt,mikor Thassosra mentünk,jól birta,mint ahogy tavaly Hvart is :) Idén nem tudom,hogy lesz,mert mióta elhagytuk a cumit,azóta-mint a Shrekben a szamár :)-ismételgeti percenként,hogy ott vagyunk már? :) Gyulát végül is igy jártuk meg pár hete,Bulgária hosszabb lesz,remélem,alszik azért majd közben valamennyit :)
Középsömnek holnap kezdödik a szóbeli érettségi,az emelt tesnevelésen már tul van,remélem,a többi is jól sikerül :)

:D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

:Keres:

Szerezzetek be egy ilyet: www.argep.hu/trend/OTTV/Ott-vagyunk-mar.html - www.argep.hu/trend/OTTV/Ott-vagyunk-mar.html
Nálunk nagyok a gyereke, de még tavaly is játszották az úton. :)

Sok sikert az érettségihez!
Nálunk Eszter szerdán fog nekiveselkedni a szóbelinek.
Csütörtökön megkapja a bizit.
...és pénteken indulunk.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 20 20:18 #17356

Gratulálok minden érettségizőnek, felvételizőnek diplomázónak stb.! :)

Jajj de nem bánom, hogy idén rövidebb útra megyünk...akárhová is megyünk, a kiasszony egy idő után bizony nyűglődik rendesen, ugye mióta jár (vagyis inkább szalad, lassan menni nem tud :) ), azóta nem voltunk vele hosszabb távon, ez lesz a próbaút.
Mondtam is a páromnak, ha ez jó sikerül (kb 7 óra) és birja a kiképzést, akkor legközelebb visszatérünk Göröghonba, mert azért fog ám hiányozni rendesen. Egy kicsit most nyugtat is, hogy a kis örökmozgóval nem leszünk olyan távol.

Balázs, Ti mindjárt mentek, jó utat Nektek, Skopelos gyönyörű lehet!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 16 16:24 #17345

Szia Honey!
Gondolhatod, tavaly mikor Thassosra vittük, 15 óra lett az út, a végét már elég rosszul viselte, de a kompon helyrejött. :) Még nem tudott járni 11 hónaposan, de úgy pancsolt a tengerben, hogy öröm volt nézni.
Most már egy energiabomba, ezért is nem mertem bevállalni a hosszabb utat, ez lesz a próba, meglátjuk hogy viseli, meg hát most más lesz minden, hiszen egyfolytában szalad, egy perc nyugta nincs, kisördög. :)
Ezért kértünk még félpanziót is, mert ott gyorsan kiszedjük, amit enni akarunk (jó sok a választék mindig), vacsi, és szaladhat tovább, nem kell várni a kajára, mig elkészitik.
Tudjuk, hogy ő még nem emlékszik ezekre, de olyan jó látni, ahogy élvezi az új dolgok felfedezését.
Először a Balatont nézgettük, de szemem-szám elállt az árak láttán, igy plusz egy tank benzin és legalább tengert látunk. Meg amúgy sem vagyok Balaton-fan valamiért.

Jövőre, ha minden jól megy kimarad a nyaralás, mert lehet, hogy költöznünk kell át Heves megyébe, szóval legközelebb csak 4 évesen fogja látni Lillus Thassost.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 15 15:40 #17341

Messina, minden elismerésem Nektek és a többi szülőnek, akik ilyen picúrral nekivágnak az útnak. Bár számotokra kevésbé lesz az utazás nyaralás (ezt a gyerkőc miatt írom), de biztos, hogy feledhetetlen és élménygazdag lesz. Mikor is mentek?

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 15 06:58 #17338

Gratulálok minden érettségizőnek, felvételizőnek diplomázónak stb.! :)

Jajj de nem bánom, hogy idén rövidebb útra megyünk...akárhová is megyünk, a kiasszony egy idő után bizony nyűglődik rendesen, ugye mióta jár (vagyis inkább szalad, lassan menni nem tud :) ), azóta nem voltunk vele hosszabb távon, ez lesz a próbaút.
Mondtam is a páromnak, ha ez jó sikerül (kb 7 óra) és birja a kiképzést, akkor legközelebb visszatérünk Göröghonba, mert azért fog ám hiányozni rendesen. Egy kicsit most nyugtat is, hogy a kis örökmozgóval nem leszünk olyan távol.

Balázs, Ti mindjárt mentek, jó utat Nektek, Skopelos gyönyörű lehet!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 12 13:37 #17334

Majd csak túl lesznek rajta :) Kitartás Eszternek. Aztán lehet izgulni a felvételi ponthatárok miatt.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 10 21:55 #17332

Honey!
Gratula a (kis)fiadnak!
Jöhet a gondtalan nyár. :) :D

Eszternek az érettségi még vissza van.
De indulásunk előtt (06.24-én indulunk) 2 nappal az is meglesz, sőt 1 nappal előtte az érettségi bizonyítványát is megkapja.
Érettségi ajándék lesz a nyaralás. :D :lol: :lol:

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 10 20:48 #17330

...nézzen Last-minute utat Júli. 8-24 között, akárhova G.-o.-ba....

Remélem, hogy sikerül egy jó kis utazást kifogni! Gondolom, pl. Paralia nem tartozik az általad preferált helyek közzé. Paráliával kapcsolatosan is igaz a mondás, hogy 2 féle ember van: aki imádja és aki nagyon nem. De valóban minden helynek meg van a szépsége, csak meg kell találni, meg kell látni azt.
Zsuzsinak gratulálunk a sikeres vizsgákhoz. :)
A mi csemeténk is túl van az első évén az egyetemen. Minden vizsga pipa!! Az én szívemről meg leesett egy kő. Mindig azt gondoltam, hogy, ha nagy lesz, könnyebb lesz ... hát nem lesz. Jobban izgultam a vizsgáinál, mint anno a sajátjaimnál.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 10 20:03 #17329

Persze hogy megyek Samotrakira, de az még eszméletlen soká van, meg kell még érni. Az elmúlt 15-20 évben midig júni. elején- közepén utaztunk, teljesen elfogott a nyugtalanság. Zsuzsi lányom vizsgái miatt tettük őszre az idei nyaralásunkat. Vizsgái 5-re sikerültek, logisztikus lett. Last-minute utazás esetén, nincs nagy tere a válogatásnak, a magyar utazási irodák által preferált uticélok at, Parália, Sarti,Korfu, Stavros, s.t.b. már láttuk,egyikkel sem voltunk elégedetlenek,érdekes évtized múlva visszatérni, szembesülni a változásokkal.Nekem alföldi embernek, Thassoson kívül, Korfu tetszett nagyon, 2-szer is voltam. Üdv, jó nyaralást mindenkinek:B.-néU.Ági.

Ági!
Nagyon hamar itt lesz a Szamotraki indulás! Last-minute utakat az Apollon Travel honlapján lásdAkcios utak alatt, nagyon jó áron van sok út.
Zsuzsinak gratulálunk!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 10 19:34 #17328

Persze hogy megyek Samotrakira, de az még eszméletlen soká van, meg kell még érni. Az elmúlt 15-20 évben midig júni. elején- közepén utaztunk, teljesen elfogott a nyugtalanság. Zsuzsi lányom vizsgái miatt tettük őszre az idei nyaralásunkat. Vizsgái 5-re sikerültek, logisztikus lett. Last-minute utazás esetén, nincs nagy tere a válogatásnak, a magyar utazási irodák által preferált uticélok at, Parália, Sarti,Korfu, Stavros, s.t.b. már láttuk,egyikkel sem voltunk elégedetlenek,érdekes évtized múlva visszatérni, szembesülni a változásokkal.Nekem alföldi embernek, Thassoson kívül, Korfu tetszett nagyon, 2-szer is voltam. Üdv, jó nyaralást mindenkinek:B.-néU.Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 10 14:08 #17327

Már hajt ki a Császárfa, ami kitört. Szombaton akkora eső volt, hogy kishíján befolyt a házba, a gaz nő, a dzsumbuj egyre nagyobb, nem győzöm. Végre leért az eper, viszont javába érik a meggy, a sok esőtöl fölrepedtek a szemek, válogatni kell. Más évbe ilyenkor már javába készülődünk Th.-ra. annyira elfogott a nyugtalanság, hogy bementem az utazási-irodás barátnőmhöz, nézzen Last-minute utat Júli. 8-24 között, akárhova G.-o.-ba. Van remény, mert sokan nem mernek -a migrációs helyzet miatt- külföldre utazni. Drukkoljatok sikerüljön, már intézem Bea intézményi ideiglenes elhelyezését!! Jó utat mindnyájotoknak: U.Ági.

Nem mondod, hogy akárhova, csak Görögország legyen? Például nekem vannak helyek, ahova akkor sem mennék ha fizetnék. Nem mondom, hogy melyek ezek, mert senki kedvét nem venném el, és a görög embereknek sem szeretnék kárt okozni.
Nem szeretnéd megvárni, hogy összejöjjön egy Samothraki csapat? Ha a szerencse mellém szegődik, én megyek :)
A kertről ne is beszéljünk. :? Sikerélményem, hogy a csigák leálltak. Ja, mert szórtam sót, fahamut, mészhidrátot, ma meg tojáshéjat. Az állatvédőknek meg üzenem, hogy az én életterem legalább olyan fontos, mint a csigáké, ha betolakodnak védekezem :D
Ági találj egy jó utat, és nyaralj :!: :!: :!:

Igen, én i ezen a véleményen vagyok. GÖRÖGORSZÁGON belül AKÁRHOVA!
Ági, Ámin!!! Legyen és majd írd, hova!
Puszika nektek.
Az idén nem jön össze, de jövőre már szerveződik a csapat.
Akit érdekel, jelentkezen be hozzám emailbe, és adom, hogy otthon kit kell hívni. A busz már megrendeltetett!!! :D

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 09 14:14 #17325

Már hajt ki a Császárfa, ami kitört. Szombaton akkora eső volt, hogy kishíján befolyt a házba, a gaz nő, a dzsumbuj egyre nagyobb, nem győzöm. Végre leért az eper, viszont javába érik a meggy, a sok esőtöl fölrepedtek a szemek, válogatni kell. Más évbe ilyenkor már javába készülődünk Th.-ra. annyira elfogott a nyugtalanság, hogy bementem az utazási-irodás barátnőmhöz, nézzen Last-minute utat Júli. 8-24 között, akárhova G.-o.-ba. Van remény, mert sokan nem mernek -a migrációs helyzet miatt- külföldre utazni. Drukkoljatok sikerüljön, már intézem Bea intézményi ideiglenes elhelyezését!! Jó utat mindnyájotoknak: U.Ági.

Nem mondod, hogy akárhova, csak Görögország legyen? Például nekem vannak helyek, ahova akkor sem mennék ha fizetnék. Nem mondom, hogy melyek ezek, mert senki kedvét nem venném el, és a görög embereknek sem szeretnék kárt okozni.
Nem szeretnéd megvárni, hogy összejöjjön egy Samothraki csapat? Ha a szerencse mellém szegődik, én megyek :)
A kertről ne is beszéljünk. :? Sikerélményem, hogy a csigák leálltak. Ja, mert szórtam sót, fahamut, mészhidrátot, ma meg tojáshéjat. Az állatvédőknek meg üzenem, hogy az én életterem legalább olyan fontos, mint a csigáké, ha betolakodnak védekezem :D
Ági találj egy jó utat, és nyaralj :!: :!: :!:

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 09 08:29 #17324

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 07 06:36 #17323

Küldöm a napot, mert látom szükség van rá. :D

Jól látod..Ma pihenő nap lesz. Holnaptól fog ideérni a küldeményed!
Köszönjük!

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 06 12:08 #17322

Küldöm a napot, mert látom szükség van rá. :D

Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc
endeel