Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 23 11:45 #17563

A legöregebb európai fa a Pindosz-hegységben él:

www.origo.hu/tudomany/20160822-a-legoregebb-elo-fa-europaban.html - www.origo.hu/tudomany/20160822-a ... paban.html

És e módszer alapján hogy határozza meg a tudós társaság annak az olajfának a korát, amelynek a belsejében elfér egy család a megteritett ebédlőasztallal?

:roll: :dilinyós:
Háááát.... ahogy már viccet is csináltak belőle: brit tudósok megállapították, hogy... ... hogy van ami érdekli őket és van, ami nem :lol: :igen:

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 23 11:03 #17562

www.origo.hu/tudomany/20160822-a-legoregebb-elo-fa-europaban.html - www.origo.hu/tudomany/20160822-a ... paban.html

És e módszer alapján hogy határozza meg a tudós társaság annak az olajfának a korát, amelynek a belsejében elfér egy család a megteritett ebédlőasztallal?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 22 21:43 #17559

Na most ezt nem tudom, melyik topikba írjam...

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 21 21:48 #17558

Bocsánat a honlap szerkesztőjétől, hogy ki- be lépkedek, de a volt Picassa és Google megvált, ezért keresnem kellet másik megoldást a képfeltöltésre. Talán sikerül :D

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 28 21:32 #17507

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13775948_1160988783940090_4943824975015821880_n.jpg?oh=1f006202fba9e48f13736b234cc3e8f8&oe=58318C2E

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 20 11:19 #17472

Kalimera, lehet egy olyan kérésem Potámiában időzők felé, hogy beszámolnak az aktuális napernyő+talp árfolyamáról? (nem a parton felállított bérlése érdekel, mert véreb is lesz)

Efharisto :Thassos-fan:

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 18 07:54 #17470

Magdikám! Utólag is boldog szülinapot, persze hogy isteni volt, a víz nagyon meleg, a homok nagyon puha, ha most lehetne, akár 2 óra múlva buszra szállnék, visszamennék....

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 17 11:24 #17465

.......................................... amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

Isten hozott itthon! :D
Jó volt, ugye? :D

Hozzászólás:
Ha hosszabb a szöveg, jobb, ha előtte sima szövegként word-ben írod meg és bemásolod a hozzászólás ablakába.
Ha mindjárt a hozzászólás ablakba írod, akkor mire végzel, az időkorlát miatt esetleg már nem fogadja el a rendszer. Ha hosszú ideig írtál, akkor az elküldésre kattintás helyett először jelöld ki az írt szöveget, aztán az egér jobb billentyűvel kattints rá, akkor kijön a menüben az, hogy másolás, kattints arra, hogy másolás, és ha nem megy el a szöveg, akkor ezt egy új hozzászólás-ablakba - ismét egér jobb billentyű - be tudod illeszteni egyben.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 17 10:53 #17464

Órám nem vala ott, kb 1/2 11 és 1/2 12 között ott voltam, mólón, ugráló sziklán, többször is integettem, amúgy ma reggel 1/2 9-re hazaértünk, épségbe-egészségbe, Rögtön írtam egy hosszabb beszámolót, de úgy látom nem ment el. majd írok egy újat! Üdv: U.Ági

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 11 10:42 #17449

Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Beállítottam az időpontot, néztem is, de integetőt nem láttam :?

Ez a bővítmény téma nekem is ismerős, valahogy sikerült megoldani, de nem tudnám elmondani hogyan :D

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 10 18:03 #17447

Nézte valaki uagit, ahogy integet? Nekem nem jön be a webkamera, mert megint újra kellett telepíteni a gépet és vmi bővítmény hiányzik hozzá.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 08 15:39 #17443

Ági, Kati, jó utat Nektek, és persze jó nyaralást - de hát ez Thassoson eleve adott... :)
Attól még, hogy mi nem oda megyünk, folyton a thassosi webkamerát lesem. Mi jövő hét kedden indulunk, remélem a gyerkőc jól birja az utat, elvégre ez csak 7 óra lesz... :)

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 08 13:14 #17441

Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

Mi Karpathoson naphalat ettünk az is csodálatos volt, hal suvlakit kardhalból csináltak pazar volt!

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 08 12:53 #17440

Jó utat mindenkinek!

Egyetek helyettem kardhalat! Olyan finom... :nyálcsorgató:
Most találtam egy cikket a kardhalról:
www.origo.hu/tudomany/20160707-kardhal-viztaszito-reteg-hidrodinamika-felfedezes-vilagtenger.html - www.origo.hu/tudomany/20160707-k ... enger.html

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 08 10:15 #17439

Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Figyelünk! Jó utat! Ágit ölelgesd meg helyettünk!Mobil számos írd meg küldünk SMS ha látunk!

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 08 09:21 #17438

Köszönöm, a fél házat becsomagoltam,( mit is kéne kivenni, ne legyen ilyen nehéz) Úgy tudom a hivatalos integető nem működik, de vasárnap 11 órakor ott leszek a mólón vagy az ugrálós sziklán!!! Így jó lesz? Üdv:U.Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 07 21:09 #17437

Kisborsikati, uagi! Jó utat, szép és élménygazdag nyaralást Nektek!

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 07 16:54 #17436

...
Jó utat, jó nyaralást, vidám időtöltést kisborsikatalinnak is :D

Köszi, már nagy az izgalom!

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 06 18:52 #17435

uagi52, lesz integetés az integető mólóról? Néznénk :!:

Jó utat, jó nyaralást, vidám időtöltést kisborsikatalinnak is :D

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 04 10:55 #17425

Ági! Nálatok mindenütt jó, a hűs habok, a gyönyörű zöld-barna hegyek,szépséges falvaitok, kirándulóhelyeitek akármelyik szállásról elérhetőek. Kicsit mindig félek az ismeretlentől,de vágyok az újakra, de te úgyse engedsz elveszni-eltévedni!!!Üdv: Drusza Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 03 15:59 #17424

Imádlak benneteket! :D
Jaj de jó, hogy jöttök vidámítani. Most mindenki barát barát hazament és egyedül vagyok...
Ági kicsi, és vékony, de annál súlyosabb. Nagy a lelke!!!
Hiányozni fog neki a Pontios szállás, de jobb lesz a Panoráma. És kell ennyi váltás!
Ági szállása Skála Panagia Hotel Princes elágazástól felfelé 200 méter távolságra az elágazástól. A kemping partszakasz strandja tartozik szállásához.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 03 10:40 #17423

Lovas Zsu.-nak: Címet juttass el hozzám! Kisborsikatalinnak: Majd ti megismertek bennünket, 2 kicsi 140és150cm-es nő, de ha megírod milyen márkájú az autótok, a lányom minden autót ismer. Üdv:Blahóné Ungár Ágnes.

Szia Ungár Ági! Ford S max, kék, de a partra gyalog megyünk, mert kb. 300-400 m rt kell gyalogolni. Úgyhogy majd keresem a két apró hölgyet. :) Addig is jó készülődést! Facebook-on láttalak, ismerősök vagyunk :)

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 02 18:59 #17422

Lovas Zsu.-nak: Címet juttass el hozzám! Kisborsikatalinnak: Majd ti megismertek bennünket, 2 kicsi 140és150cm-es nő, de ha megírod milyen márkájú az autótok, a lányom minden autót ismer. Üdv:Blahóné Ungár Ágnes.

Re: Triccstraccs topik 2016 júl. 02 18:49 #17421

Helló druszám! Megyünk, kitört az utazási láz, Panoráma, 2-en Zsuzsival. Még soha nem voltunk főszezonba, egy nagy közös éjszakai fürdőzés jó volna!! Itthon sok bepótolni való munka, sok szervezés-intézés, majd ott kipihenem! Sok puszi:U.Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 jún. 30 10:01 #17415

Uági!
Nekem kell császárfa mag!Rakd el majd nyaralás után eljuttatod, most a nyaralásrsa koncetrálj. Jó nyaralást!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc
endeel