Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA:

Re: Triccstraccs topik 2016 dec. 23 19:03 #17864

Áldott, boldog karácsonyt kívánok minden Thassos kedvelőnek! :D

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 dec. 18 11:16 #17854

Mindannyiotoknak kellemes Karácsonyt kivánok, főképp azoknak akik rendszeresen járnak a találkozókra, süssetek, főzzetek, egyetek finomakat, sok ajándékot, békét, pihenést, jó nagy alvást !! Üdv: U. Ági Szegedről.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Re: Triccstraccs topik 2016 dec. 17 14:14 #17853

Egy jó hét múlva valóban lesz lazulás felnőttként is. De addig? :D Ajándékot már novemberben beszereztem, már csak a csomagolás van vissza. Enni, innivaló nagyjából meg van. Azért maradt még a listán, amit be kell szereznem. Például sütéshez. Bejgli biztosan nem, ahhoz nincs türelmem, mert vagy sikerül vagy nem :) Szerintem érdekességként baklava, és sós apró sütemény.

Re: Triccstraccs topik 2016 nov. 28 21:59 #17828

Remélem nem csak felnőtteknek, de gyerekeknek is tetszik a rénszarvasok gyülekezete az asztalnál, a hó is szállingózik:)

Re: Triccstraccs topik 2016 nov. 26 21:52 #17824

Észtországi webkamera. Most éppen vacsorázik a rénszarvas. Csodás kép :D

pontu.eenet.ee/player/siga.html - pontu.eenet.ee/player/siga.html

Re: Triccstraccs topik 2016 nov. 06 17:52 #17782

Köszönjük. Hiányoztál!

Re: Triccstraccs topik 2016 nov. 05 09:11 #17768

Mezőtúrra!!!!!!!

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 25 20:40 #17742

Köszönöm Honey, hidd el mennék, mert a szülővárosom (Dévaványa) közelében van Mezőtúr, és érdekelne a város nagyon. Bármilyen kicsi ez az ország, mégis ég, és föld a különbség ahol én lakom, és az alföldi városok között. Ezért is sajnálom, hogy nem tudok részt venni a találkozón, de a kis családom hétvégi kiruccanást tervezett Izraelbe, és én leszek aki eteti a baromfikat, meg vigyázz a házakra.
Úgy látszik, Thassos közelebb van, mint bármely település Itthon :D Jó szórakozást :!:

Küldök egy szép őszi képet. Ma a Mecsek közeli településeken keresztül autóztunk, szép időben, csodaszép látvány volt. Kicsit vidámabb, mint a képen.

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 25 07:48 #17739

Találkozó :?:
Puszi: vikso

Ó,ne ..... másfél hónapja írogatunk róla. :shock:
De még időben vagy végül is, mert jövőhéten lesz :lol:

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 24 22:34 #17738

.....................
........................... Találkozó :?:

Ne má' !!!!! :lol:
Nem hiszem el, hogy nem nézed a találkozós topikot...
Gyere!

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 24 17:19 #17737

Válasz Viksonak: Sok gyönyörű hely van Magyarországon amit még nem láttam, 20-on éve jártam Pécs környékén természetjárókkal. 2hete Erdélyben voltam velük, 2 napot, nagyon érdekes volt, de nagyon zsúfolt, kevés idő volt. Tudod nekem van a súlyos-fogyatékos agysérült gyerekem, akit ápolnom kell, egyre nehezebben tudom elhelyezni utazásunk alatt. Általában csak szombat-vasárnap tud vigyázni rá a testvére, hétköznap dolgozik és iskolába is jár, most épp számvitelt tanul, ez már a 3. szakmája lesz. Persze a korlátaimon belül igyekszem mindent megoldani, köszönöm a szives meghívást, majd visszatérünk még rá. Ugye jössz a találkozóra? Addig is ölelés :U. Ági.

Szia Ági!
Megértelek, és szeretettel várlak bármikor. Találkozó :?:

Puszi: vikso

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 24 09:58 #17735

Válasz Viksonak: Sok gyönyörű hely van Magyarországon amit még nem láttam, 20-on éve jártam Pécs környékén természetjárókkal. 2hete Erdélyben voltam velük, 2 napot, nagyon érdekes volt, de nagyon zsúfolt, kevés idő volt. Tudod nekem van a súlyos-fogyatékos agysérült gyerekem, akit ápolnom kell, egyre nehezebben tudom elhelyezni utazásunk alatt. Általában csak szombat-vasárnap tud vigyázni rá a testvére, hétköznap dolgozik és iskolába is jár, most épp számvitelt tanul, ez már a 3. szakmája lesz. Persze a korlátaimon belül igyekszem mindent megoldani, köszönöm a szives meghívást, majd visszatérünk még rá. Ugye jössz a találkozóra? Addig is ölelés :U. Ági.

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 21 07:44 #17729

Úgy láttam valaki nem tudott ellenállni a Facebook-nak és regisztrált, majd hamarosan lájkolta is az ottani thasos.hu-t. :)

Vajon ki volt az? :?: :?: :?: :?: :D :oops:

Jelen. :lol:
Már nem hagytak békén. Igaz, hogy ezentúl sem leszek nagy facebook-fan, annyira nem vagyok elájulva tőle, de jó volt belépni régi egyetemista szaktársaim csoportjába. :)
És természetesen az elsők között kedveltem a thassos.hu-t. :)
Sőt már Melust is felvettem ismerősnek, majd megyek tovább. :) Ha valaki rámtalál, csak hajrá! :)

Ja, és még a boritóképem és thassosos... :örül:

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 20 18:59 #17727

Úgy láttam valaki nem tudott ellenállni a Facebook-nak és regisztrált, majd hamarosan lájkolta is az ottani thasos.hu-t. :)

Vajon ki volt az? :?: :?: :?: :?: :D :oops:

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 04 20:13 #17689

Már 6-szor voltam Thasoson, de még mindig van olyasmi amit nem láttam, az sem mindegy milyen az IDEGENVEZETŐ!!! Már leadtam a foglalást jövő jun-ra. Az is érdekes, izgalmas, ha egy sosem-látott helyre megyek, izgatottan várom, milyen lesz! Más élmény ha ugyanoda visszamenve ismerősként üdvözölnek a boltban, a szállásadó barátként fogad. Én úgy oldom meg, 2-szer utazom, előszezon vége: jóelőre befizetve Thassos, nyári szabadságoláskor Last.minute, ahova sikerül, így 2-szer buszozok- 1-1 hétre. Látszólag érdemesebb volna 1-szer utazni 2 hétre, ám így mindkét élménybe részesülök. Maga az út is élmény, oda-vissza 16-szor tettem meg. Valóban, minnél többször megyek Th.-ra annál jobban vágyok vissza!! Üdv:U.Ági

Ügyes vagy uagi :!: Azért számoljál légyszives azzal is, hozzám elgyere. Kreativ, kézmüvesként meg kell nézned a dél dunántúli tájat, épitészeti másságot, stb. :D Gondolkozz a dolgon, aztán egyeztetjük az időpontot.
A thassosi utazásomról irtam, lehetséges hogy mindig emeletes buszok mennek, és ha tele vannak sok helyen szállnak le, és fel utasok. Késik a busz oda-vissza. Rengeteg a fiatal, valószinű ők inkább a szigeten akarnak autót bérelni, ezért nem saját kocsival mennek. Viszont a sofőröknek nehéz dolga van, mert dupla utas után dupla csomagot kell emelniök. Talán 1 hét nyaralásra lehet a csomagot szükiteni, de 2 hétnél többre van szükség.
Szóval légyszives készűlj hozzám is, puszi. vikso

Ja, a mag vetését már tanulmányoztam, már csak a helyet kell kijelölnöm :D

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 04 14:04 #17688

Már 6-szor voltam Thasoson, de még mindig van olyasmi amit nem láttam, az sem mindegy milyen az IDEGENVEZETŐ!!! Már leadtam a foglalást jövő jun-ra. Az is érdekes, izgalmas, ha egy sosem-látott helyre megyek, izgatottan várom, milyen lesz! Más élmény ha ugyanoda visszamenve ismerősként üdvözölnek a boltban, a szállásadó barátként fogad. Én úgy oldom meg, 2-szer utazom, előszezon vége: jóelőre befizetve Thassos, nyári szabadságoláskor Last.minute, ahova sikerül, így 2-szer buszozok- 1-1 hétre. Látszólag érdemesebb volna 1-szer utazni 2 hétre, ám így mindkét élménybe részesülök. Maga az út is élmény, oda-vissza 16-szor tettem meg. Valóban, minnél többször megyek Th.-ra annál jobban vágyok vissza!! Üdv:U.Ági

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 03 15:26 #17682

Igen, sokunkat rabul ejtett a sziget. Kicsit szomorú vagyok ha találkozom olyannal, akinek nem tetszett, sőt olvastam olyat is, hogy unalmas volt. De tudom, hogy nem Thassosszal van baj, hanem azoknak az embereknek a szívük, lelkük zárva van, vagy csak kicsit van nyitva.

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 03 13:09 #17677

.......................itt hagy egy darabot a szívéből. Velem sem volt másképp és azóta is húz oda vissza, ez honvágy nincs kétségem.
Szeretlek Thassos!

:wink2: :Thassos-fan:

Re: Triccstraccs topik 2016 okt. 03 08:44 #17674

Nézem a webkamerát........ A parton alig látni napernyőket,embert pedgi sehol. Csend és nyugalom,a sziget egy másik arca éles kontaszt a nyári nyüzsgéshez képest. A nap süt a víz szinte mozdulatlan. Tagadhatatlanul szerelmes vagyok a helybe,meggyőződésem aki egyszer itt jár az itt hagy egy darabot a szívéből. Velem sem volt másképp és azóta is húz oda vissza, ez honvágy nincs kétségem.
Szeretlek Thassos!

Re: Triccstraccs topik 2016 szept. 19 11:38 #17622

Szomorú vagyok, elpusztult az öreg labradorom, este nem akart enni, 14-15 éves volt, régen együtt aludtunk,sok mindent együtt értünk meg.Emlékét megőrzöm. Más:lesz-e őszi találkozó?

Óóóóó...
Osztozom a gyászodban. Társaink, családtagok ők is - már aki úgy tekint rájuk.
Most már az örök vadászmezőkön jobb lesz neki!

Találkozó: Hát legyen!
Ja igen, nyitni kell neki új topikot, mindjárt nyitok.

Re: Triccstraccs topik 2016 szept. 19 07:36 #17621

Szomorú vagyok, elpusztult az öreg labradorom, este nem akart enni, 14-15 éves volt, régen együtt aludtunk,sok mindent együtt értünk meg.Emlékét megőrzöm. Más:lesz-e őszi találkozó?

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 27 14:55 #17570

Bocsánat, Balázs :lol:

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 27 11:40 #17569

Én sem tüntem el! Minden nap többször ránézek az oldalra, csak írni nincs energiám. Azért a háttérben dolgozom is az oldalon, de azt (ha jól dolgozok) nem veszitek észre. Többször is van frissítés az oldalt működtető Joomla rendszeren és a hozzá tartozó bővítményeken. Mikor vége a szezonnak, akkor a fórumot kell majd frissítenem....
A melóhelyen és itthon is sok a dolog, meg még csinálunk is magunknak.....
Meg ugye mindjárt itt van október 4., az idei nagy kihívásom napja.
Készülök a maratonra. Heti 3-4 este futok, hétküznapokon 10-12 km-t, hétvégén 20+-t. Holnap vár rám a felkészüés leghosszabb távja, ami 30 km.

No de nem panaszkodok.
Szép hétvégét Nektek!

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 24 16:00 #17567

Na hát sziasztok!

Én sem vesztem el csak kicsit.Voltak gondok,de megoldottuk,voltak szép napok azokat élveztük.Talán a legnagyobb hír hogy újra dolgozom hétfőtől sportszervezőként.Közben megjártuk Erdély gyönyörű tájait, egy hosszú hétvégére még Pécset is meglátogattuk készülünk az iskolába újra. Próbálom megtalálni magamat az új helyemen.Nem felejtettem a beszámolót sem meglesz az is ! Téli estéken jó lesz a nyárról emlékezni.

Hova a frászba tűnt el, amit tegnap írtam hozzászólást??? (Lehet, hogy csak az előnézetre kattintottam, a küldésre nem? :dilinyós: )

Bocsika, de jó!
Örülök Veled!
És kíváncsiak vagyunk!
:ölel: :wink2: :pápá:

Re: Triccstraccs topik 2016 aug. 23 18:00 #17564

Na hát sziasztok!

Én sem vesztem el csak kicsit.Voltak gondok,de megoldottuk,voltak szép napok azokat élveztük.Talán a legnagyobb hír hogy újra dolgozom hétfőtől sportszervezőként.Közben megjártuk Erdély gyönyörű tájait, egy hosszú hétvégére még Pécset is meglátogattuk készülünk az iskolába újra. Próbálom megtalálni magamat az új helyemen.Nem felejtettem a beszámolót sem meglesz az is ! Téli estéken jó lesz a nyárról emlékezni.

Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc
endeel