file Görög zene

balazsh válaszolt a témára:

amarandos írta: Szia Noriga!
Én a műveltség helyett, inkább őrületet, vagy megszállottságot írnék :-) :oops: :oops:
Egyébként örülök, hogy hangulatos perceidhez a zenékkel hozzájárulhattam.
Balazsh-al már beszéltünk róla, hogy valamiképp közkinccsé tennénk mások részére is -neki is van sok zenéje - de így fórumon nem igen akarunk erről írni , szerintem vagy priviben kaptok értesítést, ha lesz ilyesmi a regisztráltak részére, vagy balazsh megtalálja a módját. Jól momdom, balazsh?
A régi fórumon egyébként van már balazsh jóvoltából pár szám .

Igen, valamit majd kitalálunk.
Viszont nem a régi fórumon, hanem a honlapon van az a pár szám (Egyebek/Görög zene). Vagy nem egyről beszélünk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Verus válaszolt a témára:

noriga írta:

amarandos írta: Mizu? Senkinek nincs kedvenc zenéje, videója?

Szia Amarandos!
Hát, hogy ne lenne kedvenc zeném, hála Neked!
Reggel már próbáltam is írni róla, csak valami bibi volt a rendszerrel, nem küldte el.

Mindenkinek!
Szíves figyelmetekbe ajánlom amandos görög zenei műveltségét. A tél folyamán engem már elhalmozott szebbnél szebb zenékkel. Azóta nálunk gyakran bömböl a magnó, s a gyerekeim hazaérkezvén kérdezgetik: Mi van anya, megjöttek a görögök?
(Most nem próbálkozom a linkeléssel, hátha megint nem sikerül semmi.) Szívesen megmutatnám a kedvencemet.

Szia Noriga!
Én a műveltség helyett, inkább őrületet, vagy megszállottságot írnék :-) :oops: :oops:
Egyébként örülök, hogy hangulatos perceidhez a zenékkel hozzájárulhattam.
Balazsh-al már beszéltünk róla, hogy valamiképp közkinccsé tennénk mások részére is -neki is van sok zenéje - de így fórumon nem igen akarunk erről írni , szerintem vagy priviben kaptok értesítést, ha lesz ilyesmi a regisztráltak részére, vagy balazsh megtalálja a módját. Jól momdom, balazsh?
A régi fórumon egyébként van már balazsh jóvoltából pár szám .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

noriga válaszolt a témára:

amarandos írta: Mizu? Senkinek nincs kedvenc zenéje, videója?

Szia Amarandos!
Hát, hogy ne lenne kedvenc zeném, hála Neked!
Reggel már próbáltam is írni róla, csak valami bibi volt a rendszerrel, nem küldte el.

Mindenkinek!
Szíves figyelmetekbe ajánlom amandos görög zenei műveltségét. A tél folyamán engem már elhalmozott szebbnél szebb zenékkel. Azóta nálunk gyakran bömböl a magnó, s a gyerekeim hazaérkezvén kérdezgetik: Mi van anya, megjöttek a görögök?
(Most nem próbálkozom a linkeléssel, hátha megint nem sikerül semmi.) Szívesen megmutatnám a kedvencemet.

Mizu? Senkinek nincs kedvenc zenéje, videója?

Szia Ági !

.. ezt írtad : Egy nap beugorhatsz hozzám, átmásolni a párom görögzene gyüjteményét. (Feltételezem, hogy arrol van szó.)

Nem ez volt a célom,nem is gondoltam rá, hogy ilyen csatornán keresztül szerezzek zenét ( egyelőre kb 6 gigányi gr. zeném van, és folyamatosan bővül)
Inkább csak azért gondoltam ilyen topicra mert be lehet linkelni egymásnak ki mit szeret, melyik a kedvenc klipje, esetleg dalfordításokat lehetne feltenni, mint a Hellaszon
vagy , ilyesmi. Ebből is lehet tanulni.

...de azért még egyszer köszönöm. :-) puszi

Ági írta:

amarandos írta: Ide is beteszem, hogy menjen ez a topic is, szóval, ha már pingvin vagyok....

pingvint a pingvitől:

-
... re=related

-
... re=related

:lol: :lol: :lol: :lol:

Csak kirángattatok a kötelező sürgős témáimból.
De nem nézek bele, -egyenlőre- mert akkor elszúrnám az egész napom.
Nem tudom, te itt leszel e nyaralni, nem ismerek rád a leveled alapján.
De, ha itt leszel, és van kedved, szívesen felajánlom a következőt.
Egy nap beugorhatsz hozzám, átmásolni a párom görögzene gyüjteményét. (Feltételezem, hogy arrol van szó.)
Annak idején a görögzene csábított el először a nyelvtanulásra, majd annak köszönhetően ragadtam itt. Meg a tenger, azt is meg kell említenem, mint húzó erő.

Szia Ági!

Kösz a felajánlást!

Egyébként minden évben, mikor Görögországban járunk becccolunk görög zenéből is. Mi az mp3-unkon szoktuk vinni, hozzá a számítógép hangszóróját, és otthon tartózkodásunk alatt hallgatjuk. Egyszer Sartin is így volt, ennek az apartman tulaj nayon örült. Csinált neünk grilles táncos bulit az utcán. Ő volt az önkéntes szakács, ő sütötte a suvlakit. A felesége behívott a konyhájába, s megmutogatta a fűszereit, meg hogy mit tesz r ő a husira.
A tulaj odahívta az összes görögöt a faluból akiket imert ,és éjfélig ment a buláj. Rengeteget táncoltunk. :-) Sosem felejtem el.
Hoztak mégk is cd-t. Odajöttek a lányaik is. Olyan hangulat volt, hogy még a feleség is táncolt, pedig ő nem szokott állítólag.
(tavaly Zantétn senki nem cuppant rá a zenénkre...)

Azt hallottam a Melida tulajék is nagy bulisok. Ez bíztató. Talán velük is lehetne buizni egy jót...

Azért nem ismersz rá, mert Thassoson még nem jártunk. Szerettem voln fényképet feltenni, de a pingvinen kívül nem sikerült mst. Ezért jutott eszembe a pingvines video-Táncoló talpak pondoszi variáció- nagyon édes, nem hosszú, ha lesz időd, kukkantsd meg!

Nem akarlak továb feltatani. :-) szia

Ági válaszolt a témára:

amarandos írta: Ide is beteszem, hogy menjen ez a topic is, szóval, ha már pingvin vagyok....

pingvint a pingvitől:

-
... re=related

-
... re=related

Csak kirángattatok a kötelező sürgős témáimból.
De nem nézek bele, -egyenlőre- mert akkor elszúrnám az egész napom.
Nem tudom, te itt leszel e nyaralni, nem ismerek rád a leveled alapján.
De, ha itt leszel, és van kedved, szívesen felajánlom a következőt.
Egy nap beugorhatsz hozzám, átmásolni a párom görögzene gyüjteményét. (Feltételezem, hogy arrol van szó.)
Annak idején a görögzene csábított el először a nyelvtanulásra, majd annak köszönhetően ragadtam itt. Meg a tenger, azt is meg kell említenem, mint húzó erő.

Verus létrehozta a témát:

Ide is beteszem, hogy menjen ez a topic is, szóval, ha már pingvin vagyok....

pingvint a pingvitől:

-
... re=related

-
... re=related

Oldalmegjelenítési idő: 0.143 másodperc
endeel